עזרה אפטר אפקט דחוף!!!!

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי קובץ 3:35 דק' עם שיר ברקע וכתה תמונות וסרטונים לוקח לו המון זמן לשמור ולפעמים מפסיק...

אני חייבת אותו הבוקר כקובץ וידאו.

מה עושים?

asחוי

משתמש פעיל
דרך איפה את שומרת?
מדיה אנקורד?
אולי תשמרי דרך פרימייר..

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני עושה אקספורט - רנדר קיו.
יש לי אפטר 2019 והמדיה אנקודר 2020 אז זה לא נותן...
איך שומרים דרך פרימייר?

נערך לאחרונה ב:

r.g.23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אולי היא התכוונה-
בפרמייר - לייבא את הקומפוזציה של אפטר
(תשמרי את העבודה שלך באפטר שמירה רגילה בלי ייצוא)
תלכי לקובץ השמור במחשב תגררי אותו לתוך פרימייר - יקפוץ לך חלון מה את רוצה לייבא מאפטר.- תבחרי את המתאים
ואז תעבירי את הקומפ' לציר הזמן ואח"כ את יכולה לייצא את הקובץ דרך פרימייר- או דרך אנקודר או דרך אקספורט (אם אין לך אנקודר מתאים לגרסה.)
תעדכני אם הסתדרת.

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אולי היא התכוונה-
בפרמייר - לייבא את הקומפוזציה של אפטר
(תשמרי את העבודה שלך באפטר שמירה רגילה בלי ייצוא)
תלכי לקובץ השמור במחשב תגררי אותו לתוך פרימייר - יקפוץ לך חלון מה את רוצה לייבא מאפטר.- תבחרי את המתאים
ואז תעבירי את הקומפ' לציר הזמן ואח"כ את יכולה לייצא את הקובץ דרך פרימייר- או דרך אנקודר או דרך אקספורט (אם אין לך אנקודר מתאים לגרסה.)
תעדכני אם הסתדרת.
שאני עושה אקספורט- מדיה זה אומר לי
1656507779063.png

asחוי

משתמש פעיל
פייל
אקספורט
מדיה
(סורי על העברית)
בקיצור כוטרל+M

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בסוף שמרתי מאפטר - add to render queur ותוך 10 דק' שמר לי (אומנם במשקל לא נורמאלי 35G)

הזוי שבבוקר לקח יותר מ4 שעות ולא שמר...
תודה לכולם על העזרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה