דרוש מידע "אף פעם לא חשבתי שאקליט את עצמי" - מי זה הטרדן הזה?

מצב
הנושא נעול.

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין לי מושג מי זה. אבל די ברור לי שזה אדם שיש לו מצוקה גדולה מאוד והוא מוכן לעשות הרבה כדי לצאת ממנה, בעזרת הציבור.
תאר לך שאתה רואה אדם נכבד שהולך ברחוב ואז ניגש אליו יהודי ומספר לו על מצוקה אישית ומבקש את עזרתו. ואז האיש הנכבד פונה אליך בעצבים ובפנים אדומות מכעס 'יש לך מושג אולי מי זה הטרדן הזה????'

זה לא נעים, אפילו מטריד, אבל מאחורי כל (או רוב) השיחות האלו עומדים אנשים שעולמם חרב עליהם והם נאלצו לפנות לסיוע מאנשים.
כל המתלוננים נשמעים פתאום אחרת לגמרי כשצרה מגיעה ל"ע לפתח ביתם והם נאלצים להשתמש בכל טריק כדי לעורר את רחמי הציבור.
א. למה זה כזה ברור לך? אולי זה סתם נוכל?
ב. תאר לך שהוא היה ניגש אליך באמצע שאתה מדבר עם מישהו ומפריע לך ואחרי דקה מגיע עוד ועוד פעם בדרך חזרה ממעריב ולמחרת שוב?
ג. בפרט ביום עמוס כמו פורים. צלצול בזמן של המשלוחי מנות, צלצול באמצע הסעודה ועוד אחד לא זוכר מתי.
לכל הדעות חמשה ששה צינטוקים ביומיים זה ממש מוגזם.
ד. החוצפה הכי גדולה זה שאין אפשרות הסרה!

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
אין לי מושג מי זה. אבל די ברור לי שזה אדם שיש לו מצוקה גדולה מאוד והוא מוכן לעשות הרבה כדי לצאת ממנה, בעזרת הציבור.
תאר לך שאתה רואה אדם נכבד שהולך ברחוב ואז ניגש אליו יהודי ומספר לו על מצוקה אישית ומבקש את עזרתו. ואז האיש הנכבד פונה אליך בעצבים ובפנים אדומות מכעס 'יש לך מושג אולי מי זה הטרדן הזה????'

זה לא נעים, אפילו מטריד, אבל מאחורי כל (או רוב) השיחות האלו עומדים אנשים שעולמם חרב עליהם והם נאלצו לפנות לסיוע מאנשים.
כל המתלוננים נשמעים פתאום אחרת לגמרי כשצרה מגיעה ל"ע לפתח ביתם והם נאלצים להשתמש בכל טריק כדי לעורר את רחמי הציבור.
זה בדיוק הענין
שהקלטה שכזו נתפסת כמו אובייקט (צלצול מטריד) ולא כמו סובייקט (אדם מסכן)

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא ארגון מסוים
משפחה שנולדה להם בת מאד חולה וההוצאות הרפואיות הגדולות מאיימים על שלוות הבית.
זה הכל.
אם אתה מכיר אותם תגיד להם שמספיק פעם אחת עם אפשרות הסרה.
וכן שלא יתקשרו למי ששם את עצמו במאגר של כאלה שמבקשים שלא יתקשרו אליהם וכבר הסירו את עצמם בעבר מרשימות תפוצה.

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
אם אתה מכיר אותם תגיד להם שמספיק פעם אחת עם אפשרות הסרה.
וכן שלא יתקשרו למי ששם את עצמו במאגר של כאלה שמבקשים שלא יתקשרו אליהם וכבר הסירו את עצמם בעבר מרשימות תפוצה.
אני מנסה להבין איך היה נשמע מדברי שיש לי מושג מי הם...?

רחשי הלב

משתמש מקצוען
א. למה זה כזה ברור לך? אולי זה סתם נוכל?
אפשר לבדוק את זה. אם התרומה היא דרך ארגון מוכר (כמו רוב הצנתוקים) סביר שזה לא נוכלות. יש מספיק צרות.
ב. תאר לך שהוא היה ניגש אליך באמצע שאתה מדבר עם מישהו ומפריע לך ואחרי דקה מגיע עוד ועוד פעם בדרך חזרה ממעריב ולמחרת שוב?
תלוי כמה אני בעל מידות. אבל אם הייתי חושב על הצרה הנוראה שבה הוא שרוי זה היה מקל עלי להגיב בצורה מכובדת. ואין דמיון בין אדם שניגש אלי ברחוב שוב ושוב למי שמחייג ויש לי אפשרות לנתק את השיחה אחרי 2 שניות אם זה לא מתאים לי.

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר לבדוק את זה. אם התרומה היא דרך ארגון מוכר (כמו רוב הצנתוקים) סביר שזה לא נוכלות. יש מספיק צרות.

תלוי כמה אני בעל מידות. אבל אם הייתי חושב על הצרה הנוראה שבה הוא שרוי זה היה מקל עלי להגיב בצורה מכובדת. ואין דמיון בין אדם שניגש אלי ברחוב שוב ושוב למי שמחייג ויש לי אפשרות לנתק את השיחה אחרי 2 שניות אם זה לא מתאים לי.
זה לא קשור ללנתק את השיחה. הוא מתקשר עוד פעם ועוד פעם יש אצלי לפחות חמש שש שיחות שלו. חוץ ממידע על זה שיש סעיף 46 לא מצאתי שום מידע נוסף מי עומד מאחורי זה.
וגם אם אתה בעל מידות נראה אותך מול כזה מבול.
שים לב שלא דיברתי באופן כללי על ענין הצינטוקים שאולי יש מקום לומר שנתון לוויכוח. דיברתי ספציפית על ההטרדה המאוד לא ראויה הזאת.
הצורה שבה העומד מאחורי הנ"ל פעל זהה לחלוטין לבן אדם שמושך לך שוב ושוב בחליפה.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען

קודם כל,
הפעם המקליט (הוירטואלי... כי זה קול של מחשב)
הוא רק חבר של האבא של הילדה "מהכולל"...
וגם זה לא ארגון , אבל לעמותה יש סעיף 46..

ואם כבר סיפורי טרגדיות,
מי זוכר את הרמקול בבני ברק במשך שנים , שכל יום היה מקרה אחר, ורק היה נגמר ב"תזכו למצוות ...אמן... " במנגינה ייחודית.

סטיל יאנג

משתמש מקצוען
לא יודעת.
יש צרות הלב כואב.
כולם פה רוצים לתרום...
אבל זה לא ממש יעזור אם זה מטריד אותנו ללא הפסקה.
יש פה מישהו שתרם כי שמע משהו בפלאפון??

רחשי הלב

משתמש מקצוען
וגם אם אתה בעל מידות נראה אותך מול כזה מבול.
למה אתה חושב שאני לא מקבל את כל הצינתוקים האלו?
אני פשוט מכיר אותם מהצד השני....
כמובן שהעניין שונה לחלוטין אם הצינתוקים קשורים לכן חיסונים או לא חיסונים או עניינים של קץ הגאולה וכדו'.

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מי שעבד פעם בהתרמות לארגוני תרומות יודעת שכל הסיפורים האלה זה שטויות במיץ תותים זה סיפורים שממציאים כדי שירצו לתרום
זה נכון, וחבל! עבדתי במקום שכל יום !!! קיבלתי שיחות של אנשים שראו ישועות, אבל בעלונים או מנפחים אותם בלי פורפוציה, או מכניסים סיפורים שלא היו ולא נבראו, וזה כ"כ חבל! באמת יש אינספור סיפורי ישועות למה לא לכתוב אותם? הם מתועדים בד"כ במחשב, ובכל מקרה יש הקלטת שיחות אוטומטית.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...