בקשת תפילה אסתר ביילא בת חיה ורדה ציפורה - ברוך דין האמת

מצב
הנושא נעול.

עובדת על המידות

משתמש מקצוען
נפלתי.
מרוסקת.
כואבת.
צועקת את נשמתי.
"אתי, אתי, למה עזבת?"
מלך העולם, כמה תפילות התפללנו.
כמה סגולות סיגלנו.
כמה קבלות קיבלנו.
איפה הן?!
ואז--- נפתחו לפני השמים.
עננים נחפזו לאחור.
קרן קטנה של שמש נשלחה אלי, נוגהת בי.
"בת שלי.
את בכית.
אני ראיתי.
את התפללת אלי.
את רצית את אתי! רצית את אבא!
את עשית מה שיכולת ומעבר---
אבל אבא לפעמים אומר לא---
ואת, ילדה שלי, המשיכי להאמין בי.
אל תפסיקי...
המשיכי לתת לי יד..."
עצמתי עיני-ים, נותנת לכאב לשטוף אותי. לאור ליבש את דמעותי-י... אבא אוהב וסולח!
אבא דואג ומשגיח.
ויש לו תוכניות משלו. הן טובות. טובות מאוד. הקב''ה הוא טוב. ודרך הטוב להיטיב.

הכל בהשגחה! הכל באהבה!
רציתי לקום.
וזה היה מספיק.
גם אם לא הצלחתי להתרומם.
ימים חלפו. לילות עברו. הפצע מדמם. הגעגועים צורבים. אבל השמש ממשיכה לטפס בהתמדה!
זה טוב להאמין כשאין עננים, כשהכל מסתדר כפתור ופרח, כאשר מבטיחים ובדקה-שתים נושעים.
אבל זה מתוק, זה חמים, זה קרוב שבעתי-ים להאמין בלילות ארוכים.
להאמין בו כשמהלכים בנקיקי גיא צלמוות.
לדעת שהוא עימדי.
כאן.
ממש.
נותן לי יד בחושך, שלא אתעה.
לדעת שהישועה ממנו יתברך, גם אם היא לאחר זמן.
גם אם לא רואים אותה מיד.
היא נמצאת.
היא מחכה.
היא שלך!
והאמונה הזו--- אין כמו ישועה גדולה!
אתי, אני יודעת שטוב לך שם למעלה.
יודעת שכל התפילות והקבלות שלנו מלוות אותך בשובל של אור גדול.
והן עומדות לך ולנו לזכות.
וביום אחד, כאשר ניפגש, וימלא פינו שחוק ורינה, נראה איך הגדיל ד' לעשות עימנו.
גם כאשר לא ראינו.
ולא ידענו.
ועד אז.
נאמין... רק נשמח ונבטח ונאמין--
מצמרר....מחזק!!!!

C.G.D

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
פלטפורמה
כל כך נכון וכואב
הלוואי ובאמת רק נתחזק מזה
נעשה שינוי עם עצמינו

נתקרב אל אבא-
שמחכה לנו
ששולח לנו איתותים
כאלו שיזכירו לנו-
איפה אנחנו לאיפה נפלנו

הלוואי ותהיה פטירתה של אתי- הצרה
האחרונה לפני בוא הגאולה
ונזכה מהרה לקבלת משיח צדקנו
ולא נוסיף לדאבה עוד

tuty

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
העבירו לי:
אין לני לאן לברוח....
אני לא יודעת מה לומר לכם, אבל עם כל האופטימיות, וכל האמונה שאני מאמינה באמונה חזקההההה ושלמה שכל מה שעושה ה' הכל לטובה ואין רע היורד מלמעלה, אני פשוט כואבתתתת.
זה הולך להיות פוסט ארוך, אבל די, חייבים להשמיע את הדברים כמו שהם בפרצוף.
מתוקף היותי הבת של...אני מקבלת כל כך הרבה פניות בחודשים האחרונים. "את חייבת לעזור לנו!! אף אחד לא מסתכל עלינו בבית חולים! אמא שלי גוססת!!" " בבקשה תבקשי מאבא שידבר עם הרופא הזה והזה" " מתחננים שתסדרי לנו להכנס לראות את אבא" ועוד עשרות פניות שקורעות לי את הלב! יעידו כולם שלעולם לא אמרתי לא למישהו ועשיתי כל מה שיכלתי. אך לצערי הרב כל כך הרבה סיפורים רק בחודש האחרון נגמרו בהודעה של ב.ד.ה

אני ילדה קטנה, לא מצליחה לשאת את הכאב הזה של המשפחות, אמנם יכולה לתווך בינהם לבין אבא שלי אבל בדרך אני שומעת כל כך הרבה כאב ובכי שאני פשוט קורסת על הספה בלי יכולת לזוז. וכשמגיעה ההודעה הזו לא עלינו אני מושבתת יום שלם.
ואז שבוע שעבר הגיע השיא. אתי פולק. זהו. נגמרתי. אני לא מכירה את אתי באופן אישי. ולא אף אחד ממשפחתה. היא סהכ חברה טובה של חברה שלי. שמעתי עליה אין ספור סיפורים עוד כשורדה עליה השלום, אמא שלה היתה חולה.
שמעתי כמה סבל המשפחה הזו עברה וכמה אתי לקחה עליה את כל העול של הבית והדאגה לאחים שלה מא' עד ת' נפהמתי ממש. ופתאום גם היא! איך אפשר לקבל את זה??? איך?? אין עין שנשארה יבשה מהסיפור הזה! הילדה הזו הרי הזדככה בייסורים! אין סיכוי שמה שקרה לה קרה בגלל כפרת עוונות אישית שלה. זה ברור כמו אותיות לבנה שאתי חטפה את זה כי היא קורבן ציבור! גם אתי וגם ורדה! הן שניהן קורבנות ציבור זכות וטהורות!!! ורדה כבר איננה, ואני בטוחה שהשאירה רושם ועדיין אנשים מחזיקים בקבלות שקבלו לרפואתה ולעילוי נשמתה. והמכה שלה היא המכה שלנו!!!! אי אפשר לשבת רגל על רגל בסלון ולשים יד על פה פעור ולומר אויייי איזה סיפור עצוב מסכנים המשפחה! מסכנים אנחנו!!!!!!! זה מכה שלנו! השם רוצה אותנו. את ההתקרבות שלנו אליו. שנעזוב לרגע את העולם הזה ונתקרב אליו. שנקריב קצת מהנוחות וההנאות שלנו. שנקבל על עצמנו משהו שהוא מסירות נפש. שנצא מאזור הנוחות. שנוריד קצת בתאוות. שנהיה צנועות יותר.שנאהב אחד את השני באמת. שנפסיק להיות מפולגים.די לשנאת חינם הזו

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מסכנים אנחנו!!!!!!! זה מכה שלנו! השם רוצה אותנו. את ההתקרבות שלנו אליו. שנעזוב לרגע את העולם הזה ונתקרב אליו. שנקריב קצת מהנוחות וההנאות שלנו. שנקבל על עצמנו משהו שהוא מסירות נפש. שנצא מאזור הנוחות. שנוריד קצת בתאוות. שנהיה צנועות יותר.שנאהב אחד את השני באמת. שנפסיק להיות מפולגים.די לשנאת חינם הזו
אמת ויציב. צניעות והמסתעף (אינטרנט פרוץ) ושנאת חינם (,לשון הרע) המחריבים האדירים שלנו.נקודה

לשם שינוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
1609445770443.png

מצב
הנושא נעול.
פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה