בקשה אספתי את ניסי חרבות ברזל ואני מבקשת שמי שיש לו סיפורי ניסים ממקור ראשון עם שמות ומקומות שישלח אליי תודה

pesifas

משתמש חדש
זה חשוב ביותר כדי להתחזק ולהרבות בסיפורי ישועה חילוץ והצלה בעם שלנו.
כולל בריחה מהמסיבה או היעדרות מהקיבוץ בזכות משהו או סיפור של חייל שהרגיש שמירה ואם יש תמונות אז בכלל עוד יותר טוב
כל סיפור יחזק אבל עם מקורות מאיפה הבאתם את הסיפור, אם אפשר כדי לא להסתבך עם זכויות יוצרים.
כאן לפרסם תודה
תודה רבה "

טוב אז לי יש סיפור...
לגיס שלי יש חבר שהבת שלו התחילה להתחזק בשנה האחרונה...
היא בצבא משרתת בתור תצפיתנית.
בתקופה שלפני שמחת תורה היא התחילה ממש ללכת בצניעות
היא הייתה אמורה להיות בחג בבסיס
היא הגיעה בבוקר
המפקד רואה אותה (איך שהיא לבושה בצניעות) ואומר לה- את דוסית את לא אמורה להיות פה.
לכי הביתה תעשי עם המשפחה את החג...
היא חזרה הביתה
ו..
ניצלה בנס!
כי כל החברות שלה נרצחו /נחטפו לעזה.....

חי טוב

משתמש פעיל
מן הסתם ראיתם את הוידיו של ההוא שנותן את שאריות הלחם, אז ביררתי אצל מי שהוא מזכיר שם, והסיפור אמת לאמיתו.
אם לא ראיתם אעלה.

קבצים מצורפים

• ה_ניצל_בשמחת_תורה_בזכות_שמביא_לחם_לחלוקה.mp4
    3.5 MB

חי טוב

משתמש פעיל
עוד ספור שדומה באופן מחשיד לסיפור שנכתב כאן למעלה.

קבצים מצורפים

• ה_בזכות_הצניעות.mp4
    9.3 MB

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרטים נוספים ששמעתי מאבא שלי על משפחת אדרי- האבא הוא זה שמימן במשך שנים את אבות ובנים.
השבוע שעתי ממיכל לויטין שהיה משפחה בבארי שכשהם שמעו שהמחבלים שני בתים לפניהם המשפחה נכנסה לממ"ד, והאבא יצא - הפך את כל הבית, קרע ספרים, רוקן את המקרר, הפך את השולחן וכו', כדי שיראה שהיו שם כבר. 3 פעמים הגיעו המחבלים לבית שלהם ויצאו כלעומת שבאו.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
העירוב שהציל את יכיני
תושב היישוב שנלחם במשך שנים כדי שיהיה עירוב מהודר במושב לפי כל השיטות כולל שהשער יהיה נעול בשבת (ומי שרוצה לצאת ולהיכנס שיפתח) הציל את היישוב
אמנם נרצחו כמה בודדים אבל טבח לא היה שם
אם רוצים פרטים על היהודי שנלחם על העירוב וראה את המחבלים בעיניו מחכים להיכנס ניתן ליצור קשר באישי

נערך לאחרונה ב:

pesifas

משתמש חדש
פרטים נוספים ששמעתי מאבא שלי על משפחת אדרי- האבא הוא זה שמימן במשך שנים את אבות ובנים.
השבוע שעתי ממיכל לויטין שהיה משפחה בבארי שכשהם שמעו שהמחבלים שני בתים לפניהם המשפחה נכנסה לממ"ד, והאבא יצא - הפך את כל הבית, קרע ספרים, רוקן את המקרר, הפך את השולחן וכו', כדי שיראה שהיו שם כבר. 3 פעמים הגיעו המחבלים לבית שלהם ויצאו כלעומת שבאו.
יש לך מקור לסיפור הזה?
זאת אומרת וידיאו שמקרין את זה?
או שמות של משפחה ושם קיבוץ? כי אני עורכת את זה עם כל הפרטים המדויקים כולל תמונות והנפשות
אמרת משפחה מקיבוץ בארי - מה שמם?
תודה רבה איזה אלופים!!!

פלמונה

משתמש פעיל
יש לך מקור לסיפור הזה?
או שמות של משפחה ושם קיבוץ? כי אני עורכת את זה עם כל הפרטים המדויקים כולל תמונות והנפשות
תודה רבה איזה אלופים!!!
את מבררת גם מול המשפחה כן?

pesifas

משתמש חדש
תודה רבה על כל סיפור / סרטון
אתם מחזקים בסיפורי השגחה פרטית
יש לכם זכויות של זיכוי הרבים במיוחד בחודש אלול
:)

שרהלה

משתמש מקצוען
מעלה פה את הסיפור של הרב פילו מאופקים. היה בדרכו לבצע ברית מילה לינוק שסביו נרצח באותו הבוקר הנורא.

קבצים מצורפים

• 1000062716.mp4
    20.3 MB

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש לך מקור לסיפור הזה?
תודה רבה איזה אלופים!!!
תדברי עם מיכל לויטין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה