שמואל שמואל.

משתמש רשום
שלום רב, אני מעוניין לפתוח עסק לפריטת כסף לעסקים ומוסדות, אני לא מתכוון לציינ'ג, אלא לפריטת כסף ישראלי משטרות למטבעות והפוך, כאשר בית העסק יכול להזמין מטבעות ע"פ בקשתו או למסור מטבעות מיותרות, אשמח לקבל ממכם מידע, האם זה באמת דבר נצרך? מה עשיתם עד היום? כמה מקובל לבקש עמלה? ועוד ועוד, כל מידע יעזור, תודה מראש! שמואל.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
יש חברות שנותנת שרות כזה
תחפש ברשת חברה בשם 'כסף במשקל'

אני לא זוכר כמה אבל הבנקים חייבים לתת לכל בעל חשבון שירות של פריטת מטבעות חינם

Achinoam

משתמש פעיל
שלום רב, אני מעוניין לפתוח עסק לפריטת כסף לעסקים ומוסדות, אני לא מתכוון לציינ'ג, אלא לפריטת כסף ישראלי משטרות למטבעות והפוך, כאשר בית העסק יכול להזמין מטבעות ע"פ בקשתו או למסור מטבעות מיותרות, אשמח לקבל ממכם מידע, האם זה באמת דבר נצרך? מה עשיתם עד היום? כמה מקובל לבקש עמלה? ועוד ועוד, כל מידע יעזור, תודה מראש! שמואל.
זה מאוד נצטרך לוקחים מקופות של השכונה כסף קטן ומוכרים למכלות ועסקים קטנים
בהצלחה
זור, תודה מראש! שמו

Achinoam

משתמש פעיל
זה מאוד נצטרך לוקחים מקופות של השכונה כסף קטן ומוכרים למכלות ועסקים קטנים
בהצלחה

שמואל שמואל.

משתמש רשום
יש חברות שנותנת שרות כזה
תחפש ברשת חברה בשם 'כסף במשקל'

אני לא זוכר כמה אבל הבנקים חייבים לתת לכל בעל חשבון שירות של פריטת מטבעות חינם
אני יודע שיש את החברה הזו, אבל מחיפוש בגוגל לא מצאתי עוד חברה, מה שאומר שאין לי הרבה מתחרים, שזה טוב ורע...

הבנקים לוקחים על כל מאה מטבעות 3 ש"ח כך שבמטבעות של 10 אגורות זה 30%...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני יודע שיש את החברה הזו, אבל מחיפוש בגוגל לא מצאתי עוד חברה, מה שאומר שאין לי הרבה מתחרים, שזה טוב ורע...

הבנקים לוקחים על כל מאה מטבעות 3 ש"ח כך שבמטבעות של 10 אגורות זה 30%...
אני צריך לברר אצל הבוס שלי
אם אני לא טועה לבעל חשבון הבנק נותן עד 1000 מטבעות בחודש ללא עמלה

שמואל שמואל.

משתמש רשום
אני צריך לברר אצל הבוס שלי
אם אני לא טועה לבעל חשבון הבנק נותן עד 1000 מטבעות בחודש ללא עמלה
גם אם אתה צודק, 1000 מטבעות זה לא הרבה בכלל... חוץ מזה שצריך לספור את הכסף, לארוז אותו וללכת לבנק, שאת כל זה אני חוסך ללקוחותי, אם אתה מדבר עם הבוס שלך, תשאל אותו מה דעתו על כזה שירות, נגיד שאני לוקח 3 % ואני מגיע כל פעם שהוא מזמין אותי, לוקח את כל המטבעות המיותרים שלו ומספק לו את המטבעות שהוא צריך ארוזים יפה יפה בגלילים, הוא היה משתמש בשירות הזה?
תודה רבה.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
גם אם אתה צודק, 1000 מטבעות זה לא הרבה בכלל... חוץ מזה שצריך לספור את הכסף, לארוז אותו וללכת לבנק, שאת כל זה אני חוסך ללקוחותי, אם אתה מדבר עם הבוס שלך, תשאל אותו מה דעתו על כזה שירות, נגיד שאני לוקח 3 % ואני מגיע כל פעם שהוא מזמין אותי, לוקח את כל המטבעות המיותרים שלו ומספק לו את המטבעות שהוא צריך ארוזים יפה יפה בגלילים, הוא היה משתמש בשירות הזה?
תודה רבה.
ומאיפה תשיג את כל המטבעות שלך?
הרי גם אתה צריך לפרוט שטרות מאיפהשהוא, לא?

Achinoam

משתמש פעיל
קופות צדקה יש הרבה כסף קטן ( קופות של השכונה )
המכולות השכונתיות חסר להם הרבה כסף קטן
מכירות ביתיות גם חסר להם
בהצלחה

שמואל שמואל.

משתמש רשום
ומאיפה תשיג את כל המטבעות שלך?
הרי גם אתה צריך לפרוט שטרות מאיפהשהוא, לא?
נכון מאד, העניין הוא שברגע שאני נהיה עסק ומתחיל לגלגל כסף, אוטומטית יש לי הכל כי אחד מביא לי מטבעות ואחד לוקח מטבעות, אחד צריך ככה והשני בדיוק הפוך, ככה שלזה אני לא צריך לדאוג...

מינימאוס

משתמש מקצוען
מניסיון של חנות בבני ברק, מדי פעם חסר כסף קטן,
מה שבדרך כלל עושים, שנכנסים אנשים ומבקשים לפרוט לכסף גדול, [בעלי קופות צדקה וכד]
אנחנו שומרים את המספר טלפון שלהם, ויוצרים איתם קשר במקרה הצורך,
והם בשמחה מגיעים כל פעם, שנפרוט להם לשטר גדול.
כמובן, ללא עמלה לשני הצדדים.
כשנתקעים, וצריך מיידי, אז מבקשים פריטה מחנויות סמוכות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה