דרוש מידע אנשים, למה אתם כל כך כועסים??? תבינו!

מצב
הנושא נעול.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
מעט מזכיר את האשכול על האלרגיות בגנים, השבע לעולם לא יבין את הרעב
מאחל בריאות איתנה
אישית לי קשה להבין למה יש פטור מתור לאחד עם כסא גלגלים (הרי הוא יושב)
בקשר למי שטען את השטות שאסור עקוף ע"פ ההלכה, פשוט שמותר וחייבים לתת לאותו אחד, על מצוות חסד שמענו בן אדם שקיבל כזו תעודה לא יכול לחכות

מקופלא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
השבע לעולם לא יבין את הרעב
אי אפשר לצאת מנקודת הנחה שכל המגיבים פה שבעים.

לענייננו
הנושא של פטור מתור הוא נפיץ בגלל שימוש לא הוגן בפטור.
1. אנשים המחזיקים תעודת נכה ללא פטור מתור, ומתוך חוסר ידע מנסים להשתמש בה לקצר הליכים. (פטור מתור זה לא תו נכה לרכב...)
2. משפחות שלמות שמנצלות את הפטור מתור של אחד הילדים כדי לקצר תורים לכולם בלי לדעת שהפטור הוא רק למלווה אחד.
3. ניצול העובדה שהציבור הממתין יסתפק במילים "יש לי פטור מתור" ונותן השירות לא יבקש הוכחה.

לעניות דעתי אם החוק יהיה ידוע ומובן לכולם, זה יחסוך הרבה עוגמת נפש לכל הצדדים.

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני חולה בסוכרת נעורים.
במסגרת כך אני פטור מתור, בכל מקום שאין תור שנקבע מראש אלא תור אקראי.
כמובן שבדרך כלל אני לא משתמש בזה...
...אבל כשאני כן משתמש, אולי תסבירו למה אתם מסתכלים עלי במבט רצחני כזה?
אתם לא חושבים אולי שזה דחוף, או לדון לכף זכות???
למה אתם לא חושבים על זה שאני לא קיבלתי אותה סתם?
אשמח שתסבירו את עצמכם.
כמובן שאני לא מכליל.
בלתק
אתה כל כך צודק!
יש לנו עוד הרבה מה ללמוד ובהרבה במה להתחזק.
בכול אופן אני משתדלת בלנד תמיד לפרגן באדיבות למי שעוקף מהנסיבות הללו, אני אומרת לעצמי בלב, אין לי מושג עם מה הוא מתמודד, וזה המעט שאני יכולה לעשות טוב עבורו, חסד ליהודי, לא שווה?

יאיר צ

משתמש פעיל
בלת"ק

ברור לכולם שאין מוצדק מלעקוף בתור בשעת הצורך באם יש לך אישור, זה לא צחוק ולא אישור שמקבלים פרוטקציונרים, אם זאת אני בהחלט יכול להבין אנשים שקשה להם כשמישו עוקף אותם אחרי שהם חיכו הרבה זמן בתור (כמובן שצריך להתגבר, כן אף אחד לא היה רוצה להתחלף)

אבל מיהם האנשים שיכולים לשבת בבית במזגן מול המחשב ולהתעצבן שעקפו אותם, כאשר זה ברור שמוצדק בהחלט לעקוף - אתמהה
(אם יש לך סיבה דחופה תוכל לבקש לעקוף אותו כמו כל פעם שיש מישו לפניך, וכן הוא ממש לא חייב להסכים לך)
גם אם לא רואים את הצורך הוא קיים, לי לדוגמא יש מישהי במשפחה עם סוכרת נעורים, היא מרגישה טוב ונפלא ולא רואים עליה כעלום אבל חייבת לעקוב, ולפעמים היא צריכה בדחיפות משו מתוק וזה יכול להגיע לסכנת חיים, נראה לכם הגיוני שהיא תאלץ לחכות בתור בזמנים מסוימים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה