דרוש מידע אני רוצה לתבוע רופא ילדים מה אני צריכה לעשות?

נועה ב

משתמש מקצוען
רצתי עם
בת שלי ביום שישי לקופח אחרי שפתחה את המצח
הרופאת ילדים (איומה!! ) אמרה שצריך הדבקה למרות שאני חשבתי שצריך תפירות, והיא מדביקה
במקום להדביק היא שפכה ים דבק על הפצע הפתוח
כשירד היום הפלסטר רצתי לרופא אחר שהזדעזע מההדבקה ואמר שזה כמו להכניס אבן חצץ לוך הפצע (יש שם גוש דבק בפנים) ואין בררה
סבל בל יתואר, הבת שלי צורחת ואין בררה לחתוך את הדבק ועכשיו אין מנוס מתפירות...

אני רוצה לתבוע את הרופאת ילדים, יש למשהו מידע בעניין??

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם אין מזה נזק, אין קייס לתביעה

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אם נוצרה צלקת שהייתה נמנעת יש על מה לתבוע, אם לא זה לא שווה תביעה...
אלא אם כן העניין הוא "לטרטר" את הרופאה בלי להרוויח כלום...

פרוגר הלוי

משתמש צעיר
יש עו"ד מומחה לתביעות ונזקי גוף בשם בנימין ארביב, אני לא מכירו אישית, אבל שמעתי מאדם שהצליח דרכו בתביעה לקבל סכומי כסף גבוהים שהוא מכיר לפרטי פרטים תתי סעיפים בתחום רשלנות רפואית ונקי גוף.
נראה לי שגר בבני ברק או פתח תקוה.
בהצלחה.

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי הדביקו (זה היה בשבת) ואחרי כמה ימים הוציאו את הדבק, ותפרו
היום יש לי צלקת מכוערת (מאד! ועברו הרבההה שנים) במצח שהפלסטיקאי בעצמו אמר שהיא כך תהיה,
כי חיכינו עם התפירה.

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
יש עורך דין חרדי אבל באמת תותח בדברים האלו יש לי חבר שהוציא דרכו עכשיו 300,000 מאחת העיריות הגדולות על נפילה קטנה ,
וברשלנות רפואית הוא גם מאוד מצליח קוראים לו עו"ד מנדי רביץ 0587118998

S.

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
יש עורך דין חרדי אבל באמת תותח בדברים האלו יש לי חבר שהוציא דרכו עכשיו 300,000 מאחת העיריות הגדולות על נפילה קטנה ,
וברשלנות רפואית הוא גם מאוד מצליח קוראים לו עו"ד מנדי רביץ 0587118998
תרשו לי לחלוק עליכם.
300 אלף שקל לא מקבלים על נפילה קטנה- גם אם העורך דין הוא הטוב ביותר, ואני כותבת את זה מידיעה גמורה!
קצת חבל להכניס פה אנשים לפנטזיות.
ועוד נקודם קטנה,
הכסף לגבי תביעות גוף זה כסף שמגיע לכל תובע- ועל זה אין פה שאלה. אבל------ יש כיום הרבה עורכי דין שפשוט משקרים, ומוציאים כספים מהמדינה ומחברות הביטוח בצורה שממש גובלת בגזל. זה הדבר הכי נורמלי לתבוע כסף שמגיע לנו על מה שקרה לנו, אבל זה לא בסדר לתבוע כסף על משהו שלא קרה לנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה