עזרה אני צריכה עזרה בהשלמה עם השיער הקצר של הבת שלי

משתמש חחח

משתמש חדש
היי ניסיתי הכולללל מה שתעלו על דעתכם קראתי את כל הפורומים על הצמחת שיער ומרחתי מה שאפשר, אבל שום דבר לא זז וצמיחה איטית והילדה גודלת והשיער נשאר של תינוקות.
אני רואה ילדות בגילה עם שיער שופע ויפה עם צמות או קוקו יפה והיא עם פטריה קטנה בראש.
אני הגעתי לשלב שאת האמת כבר התייאשתי, ואני מנסה להשלים עם זה ולא מצליחה כל הזמן אני עושה השוואות,
בבקשה תתנו עצות איך אפשר להתמודד עם זה.
תודה♥

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תאספי לה כל קבוצה אפשרית לקוקו קטן.
אולי כשהיא בבית כי יכול להיראות מוזר]
מנסיון! תוך חודש חדשיים כבר רואים הבדל!
אבל ממש להקפיד כל יום.
אולי קוקסים חמודים או משהו..
בהצלחה!

תמר -מעצבת פרחים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
שמעתי על זה גם

אבל אצל הבת שלי
אפשר לאסוף רק כמה בודדים מאמצע הראש
ויש את כל המיסביב שאני רוצה שהוא גם יגדל...
מה יעזור שיגדל רק האמצע?

ארמון חול

משתמש מקצוען
היי ניסיתי הכולללל מה שתעלו על דעתכם קראתי את כל הפורומים על הצמחת שיער ומרחתי מה שאפשר, אבל שום דבר לא זז וצמיחה איטית והילדה גודלת והשיער נשאר של תינוקות.
אני רואה ילדות בגילה עם שיער שופע ויפה עם צמות או קוקו יפה והיא עם פטריה קטנה בראש.
אני הגעתי לשלב שאת האמת כבר התייאשתי, ואני מנסה להשלים עם זה ולא מצליחה כל הזמן אני עושה השוואות,
תודה♥
בת כמה היא?

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה♥
אם ניסית הכל,
זה השלב לעבור לדברים רוחניים:)
פשוט להודות על היש, להודות על הילדה, על הנסיבות הבריאות שבגללם יש לה שיער קצר..
מזמור לתודה וכו.
מניסיון
זה תמיד עובד!!!

nicky

משתמש מקצוען
אני רק יכולה לעודד, גם הבנות שלי ככה, היום כשהן כבר גדולות יותר יש להן שיער ואפשר לעשות תסרוקות :giggle:
התחלתי לראות צמיחה משמעותית יותר בסביבות גיל 4-5
עד אז, תשקיעי לה בקשתות חמודות או סרטים או סיכות יפות.. נכון שקצת מבאס (בעיקר כשרואים ילדות אחרות), אבל לא ככ נורא

משתמש חחח

משתמש חדש
אני רק יכולה לעודד, גם הבנות שלי ככה, היום כשהן כבר גדולות יותר יש להן שיער ואפשר לעשות תסרוקות :giggle:
התחלתי לראות צמיחה משמעותית יותר בסביבות גיל 4-5
עד אז, תשקיעי לה בקשתות חמודות או סרטים או סיכות יפות.. נכון שקצת מבאס (בעיקר כשרואים ילדות אחרות), אבל לא ככ נורא
תודה מעודד!

משתמש חחח

משתמש חדש
אולי כשהיא בבית כי יכול להיראות מוזר]
מנסיון! תוך חודש חדשיים כבר רואים הבדל!
אבל ממש להקפיד כל יום.
אולי קוקסים חמודים או משהו..
בהצלחה!
כן אבל הבעיה היא שהיא פשוט אוהבת להתעסק בשיער שלה והיא מפרקת את הכול כשהיא מגיעה למיטה אחרי האמבטיה ובגן היא חוזרת אלי פרועת שיער, הקוקו לא מחזיק אצלה

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

מזהירה,
עם השיער חלש זה מתכון לאיי קרחות ושיער דליל יותר!

היא עוד ממש קטנה.
מבינה את התסכול... אבל זה נורמלי.
כדאי לספר ולספר כמה שאפשר, שיהיה לפחות שיער קצר וחמוד.
זה גם מחזק את השיער.

יכולה לומר שיש אצלי כמה חברה כאלו. שיש להם שיער דליל וחלש אפילו עד גיל גדול ממש.
(7-8) וב"ה אח"כ זה התאזן וכיום לבנים יש פאות יפות.
ולבנות קוקו נאה מאד.

כך שהתכשיר שהכי יעיל כאן זה: סבלנות.

זורבבל

משתמש רשום
1. אולי יש בשיער דליל גם יתרון מצד כך ששאר איזורי הגוף יותר נקיים :) חיסכון בטיפולי לייזר סכינים ושעוות.
2. באמת זה קשה וזה גם בלתי מדובר כי מה זה ביחס לצרות האמיתיות...
זה לא נכון
לא מחייב שמי יש לה שיער דליל יש לה גם דליל בשאר האזורים וכנל הפוךמי שיש לה שיער עבה

פרינזי

משתמש צעיר
תודה♥
תנסי אבץ
אני ראיתי שמאד עוזר
יש גם בסירופ וגם בכדורים למציצה
אפשר לקנות בחנות טבע או בבית מרקחת.

פלמינגו.

משתמש מקצוען
ממליצה על שמפו טיפולי סדרת אגוזים
למרוח כל מקלחת ולהשאיר כמה דקות על שיער ואז לשטוף (להיזהר שלא יכנס לעיניים כי זה שורף מאודדד)
מישהי אמרה לי שראתה שיפור משמעותי תוך 2-3 חודשים
אני שמה את זה לבת שלי בהתחלה ראיתי שינוי משמעותי ולאחרונה הבת שלי לא מסכימה שנשים לה כל יום כי היא פוחדת שישרוף לה. שמה לה פעמיים בשבוע רק. ובשאר הימים שמפו רגיל.
קונים אותם בבית מרקחת

Nature Nut - שמפו טיפולי לשיער דליל ולחיזוק השיער

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
תודה♥
מי הדסים ניסית? שמעתי שזה פלאים

שוקולד תות 143

משתמש פעיל
תודה♥
אז אני רק ירגיע אותך שיש לי שכנה בת 4.5 עם שיער ברמה של קצת יותר מקרחת !!
והיא בובה וחברותית וכובשת בלעה ואמא שלה ניסתה הכככככל כולל הכל וזהו השלימה
שמה לה סרטים והילדה מבסוטה מעצמה :)
ולדעתי טוב לה וטוב לילדה כי אם אמא שלה לא עושה מזה עסק אז היא בטח לא תעשה...
עדיין ברור שזה נסיון!!! וילדה בלי שיער זה לא מה שציפית בטח, אבל את יודעת שלא את עשית את זה ...
ומה שיכלת לעשות כבר עשית והשאר ביידים של אבא!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה