אני צריך את הטלפון של מנכ"ל בנק לאומי

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
שלום
לפני כמה שבועות בנק לאומי יצאו בקמפיין על שירות מהיר
ופרסמו בשלטי חוצות מספר של המנכ"ל כדי לפנות איליו במקרה שלא מקבלים שירות מהיר כמצופה
אם מישהו זוכר או רשם את המספר אשמח לקבלו.

תודה רבה.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
שלום
לפני כמה שבועות בנק לאומי יצאו בקמפיין על שירות מהיר
ופרסמו בשלטי חוצות מספר של המנכ"ל כדי לפנות איליו במקרה שלא מקבלים שירות מהיר כמצופה
אם מישהו זוכר או רשם את המספר אשמח לקבלו.

תודה רבה.

"סיירת מנכ"ל": לאומי מקים צוות שירות מיוחד שזמין במספר 050-9999988 – בכפיפות ישירה למנכ"ל הבנק​

הצוות יטפל בפניות שלא טופלו באופן מלא לשביעות רצון הלקוחות תוך יום עסקים אחד לכל היותר
המנכ"ל חנן פרידמן יקבל דיווחים שוטפים על ההתקדמות בטיפול בפניות​

מהפכת השירות של לאומי עולה שלב: הבנק מודיע היום (שלישי) על הקמה של צוות ייעודי שיהיה כפוף ישירות למנכ"ל הבנק, חנן פרידמן, במטרה לסייע ללקוחות אשר לא קיבלו מענה מלא לפנייתם - תוך יום עסקים אחד לכל היותר. המוקד יהיה זמין לפניות לקוחות בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 ל-18:00.

איך זה יעבוד? אם לקוח פנה לבנק באחד מערוצי השירות, וכעבור יום עסקים אחד לכל היותר, פנייתו לא טופלה לשביעות רצונו, הוא יוכל לפנות במסרון ווטסאפ לטלפון ייעודי שמספרו: 050-9999988, והמנכ"ל חנן פרידמן ידאג אישית שאנשי הצוות הייעודי יסייעו לו. הצוות יורכב מבנקאים מיומנים, ויישבו בחמ"ל מיוחד שהוקם לצורך המיזם, צמוד ללשכת המנכ"ל. פרידמן יקבל דיווחים שוטפים – כמה פעמים ביום – על ההתקדמות בטיפול בפניות הלקוחות.

יצוין, כי הפנייה למוקד המיוחד נועדה רק למקרים שבהם לקוח לא קיבל מענה מלא לפנייתו תוך יום עסקים, ואינה מחליפה את הפנייה הראשונית בערוצי השירות הרגילים של הבנק.

סבא ישראל

משתמש מקצוען
אני גם לא קיבלתי תשובה באופן מיידי (שלחתי ברביעי ועדיין לא קיבלתי תשובה)

מים צלולים

משתמש מקצוען
אתה באמת חושב שיש קשר בין רעיון שקודח במוחו של איש השיווק לבין מה שקורה בפועל???
מאיפה התמימות הזו?
תנסו לדמיין שהילד בפירסומת של קוקה קולה שנראה לוגם להנאתו בכלל חולה סוכרת.....
אני אישית חוויתי בלאומי את השירות הכי גרוע שחוויתי בבנקים
דיסקונט יותר אנושי ומזרחי יותר אנושי

לוי אלי

משתמש מקצוען
זה כואב, אבל גם אני כמו רבים נורא מאוכזב...
אי אפשר להתעלם מהמציאות...
הנציגים של לאומי מאד אדיבים, ומנסים תמיד לעזור.
אבל מלא פעמים, שמעבירים אותך לשלוחה אחרת, פשוט מתנתקת השיחה, עד שאתה מרגיש שרק המנכ"ל יוכל לעזור לך...
הסיבה לזה היא, שאם הנציג לא בוחר באופן ברור לאן להפנות אותך, אז מתנתקת השיחה.
זה קורה המון פעמים שהם בוחרים להפנות, לפני שהם חשבו לאן בדיוק הם מפנים, ואז השיחה פשוט מתנתקת...
מישהוא פעם הסביר לי, שזה כדי שהם לא יהיו חשופים לטביעה משפטית, אם אין מענה זמן ממושך, לכן, פשוט, זה מתוכנת שיתנתק השיחה...
כמה הכואב...
אגב, שלחתי קישור לשירשור זה לנציג של לאומי, שיראה מה דעת הציבור על השירות שלהם...
למרות שאין לי ספק, שאם יפתחו פה שירשור של תלונות על כל בנק אחר, גם כן יהיו תלונות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה