מצלמות עדשות וציוד טכני אני מנסה לעשות סדר: 6D מארק 2 | 5D מארק 4.

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
@ראובן 10
צודק לגמרי!! המחשבה היחידה שהייתה לי להצדיק את המחיר הגבוה של הD5, הייתה שהיא מותאמת לאנשי מקצוע, והלחצנים והג'ויסטיק וכו'. אבל עדיין, זה לא שה-D6 חפה מכל לחצן, וגמלונית עד אימה.. גם היא מלאה כמעט בכל אותם הלחצנים, אז מה למען ה' מקפיץ לחברת קנון את הפיוז בקשר למחיר המטורף של ה-D5 ????!!!!..
אני מצרף פה תמונות - להשוואה:
זו ה- D5
צפה בקובץ המצורף 419018
וזו ה-D6
צפה בקובץ המצורף 419019
אם אתה יודע על משהו נוסף, אדרבה תכתוב, ותחכים גם אותנו.
@חנצה עוד לפני הקניה.
מה עם לקנות D5 ישנה יותר? כמו מארק 2 - או 3?

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
@תמי tami
אחת הטעויות שעושים אנשים שרק נכנסים לעולם הצילום היא - לבזבז את כל התקציב על גוף המצלמה ולהסתובב עם עדשות בינוניות או אפי' קיט.
טעות! חשוב יותר להשקיע בעדשה (כמובן לא לרדת בשביל זה מרף ה-FF), ועדשה איכותית ומתאימה לצרכייך המיוחדים שאת מצלמת ועוסקת בהם.
מה שעושה את התמונה לטובה ואיכותית הם 3 גורמים, ואני כותב אותם לפי סדר החשיבות:
1. הצלם. 2. העדשה. 3. המצלמה.
ובקשר לשאלתך: הD5 לא טובה משמעותית מהD6 מארק 2, ולדעתי אין שום הצדקה להשקיע ב-D5.
בהצלחה!

מעבר לזה -
מתגבשת קבוצה לרכישה מרוכזת של מצלמות בחנויות מקצועיות להוזלה משמעותית [יש כבר לא מעט בקבוצה], תוכלו להיכנס בקישור:
http://xn--9dbazrsfz.com/topic/1171/מתגבשת-קבוצה-לרכישת-מצלמות-בהנחה-משמעותית

נערך לאחרונה ב:

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
@אפי פרוג
מה עם לקנות D5 ישנה יותר? כמו מארק 2 - או 3?
סובלת משמעותית מנחיתות פרמטרים מול ה-D6 [רזולוציה נמוכה, משקל גבוה, איזו חלש יותר, רזולוציית וידיאו פחות טובה, צילום רציף פחות, אין חיבור למיקרופון, ועוד] - והמחיר: כמו שרק D5 יודעת לנפק, אז בשביל מה?!..

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איך נרשמים שם?.
אני רוצה את ה6D, מארק 2.
הגעתי למסקנה שה5D לא נותנת משהו מיוחד, והמחיר...

אבל אני רוצה לקנות בבית הצילום, בגלל השרות שלו.

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
איך נרשמים שם?.
אני רוצה את ה6D, מארק 2.
הגעתי למסקנה שה5D לא נותנת משהו מיוחד, והמחיר...

אבל אני רוצה לקנות בבית הצילום, בגלל השרות שלו.
נרשמים שם לפורום זה לא מסובך - או שתשאירי גם כאן את ההודעה על רצונך להשתתף, ונכניס אותך לקבוצה.
לגבי מקום הרכישה - הרעיון ללכת אל מי שייתן הכי זול, בלי להתפשר כמובן על שירות ומקצועיות, אם ביתבהצילום ייתנו - מעולה!
אם ההפרש לא יצדיק מבחינתך, תוכלי תמיד לפרוש, ולקנות היכן שאת רוצה.
אין התחייבות לכלום, זה רק אופציה לעזרה.
נשמח לשמוע ממך, זה בהחלט ייתן לנו כח כצרכנים, מול המשווקים!

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אוקי.
6D II.
תודה.

אגב-כמעט סגרתי מול ארליך על 5,100, שניה לפני שאלתי אותם על אחריות,
והתברר שזו שנה אחריות.
אפשר להוסיף מק דיימונד, וגם 1,150 ש"ח...

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
@עברי אנכי
תודה רבה!
גם אני מעוניינת ב6D II.
(ואם יש העדפה לחנות, אני מעדיפה ארליך;))
ארליך בהחלט יבואו בחשבון בין הראשונים - יש לי איתם כבר היסטוריית רכישות לא רעה בכלל.
אבל בואו נלחץ אותם קצת לקיר [שיש מתחרים בשוק..], יש לנו כח וסיבות טובות להצליח בעזה"י.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לארליך יש שנה אחריות.
לבית הצילום-שלוש.

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
לארליך יש שנה אחריות.
לבית הצילום-שלוש.
אחריות מטעם מי?!
בדר"כ, אחריות של שנה היא של החנות, ושל 3 היא ע"י קרט [יבואנים רשמיים של קנון בארץ].
ישנה אפשרות להרחבה של מאק, או להוסיף למאק - דאיימונד, שזה יכול להיות 3 - 5 - 7 שנים, הכל ענין של מחיר. לכן חשוב לוודא היטב, מי נותן האחריות, כמה היא מקיפה, ואיזה מחיר אנחנו משלמים על זה בסופו של דבר.
כמובן שננסה להשיג כמה שיותר, וניידע ונתייעץ עם כל א' - מה הוא מעוניין להשקיע [זה הפרשי מחירים, שבין מאות ללמעלה מאלף ש"ח].

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ארליך אמרו לי שלהם יש יבוא מקביל לקרט, ואם אני רוצה-אני
יכולה לקנות אחריות של מאק דיימונד במחיר מרהיב של 1,150.

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
בהחלט משמעותי.
אבל אולי יהיה אפשר לדבר עם ארליך גם בנושא של האחריות
נדבר על הכל בעז''ה. אנחנו כרגע הצד החזק.
@דיצה
מאק דיימונד - כבר כתב מאיר שבח - https://www.prog.co.il/threads/אחריות-של-mack.407891/#post-6042585 - שהיא אחריות מאד מורחבת של נזק מכל סוג שהוא (חוץ מגניבה), לא משהו שתקבלי במקום אחר, לכן המחיר הגבוה.
מי שיודע שהמצלמה שלו בסיכון (צלמים ספורטיביים, או אפי' בחתונות שלנו שכל הזמן דוחפים ונדחפים) שווה לו.

נערך לאחרונה ב:

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נדבר על הכל בעז''ה. אנחנו כרגע הצד החזק.
@דיצה
מאק דיימונד - כבר כתב מאיר שבח - https://www.prog.co.il/threads/אחריות-של-mack.407891/#post-6042585 - שהיא אחריות מאד מורחבת של נזק מכל סוג שהוא (חוץ מגניבה), לא משהו שתקבלי במקום אחר, לכן המחיר הגבוה.
מי שיודע שהמצלמה שלו בסיכון (צלמים ספורטיביים, או אפי' בחתונות שלנו שכל הזמן דוחפים ונדחפים) שווה לו.
נדבר-בקשר להנחות?
יש גם הנחות על חצובות ופלאשים?

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
שלום,
נדבר בעז"ה על הכל [גם על הנחות, וביטוחים, ובטח על ציוד צילום משלים] !!
להלן הפרטים,
חברי הקבוצה בוחרים כל מה שרצוי ונצרך לכם (ניתן להתייעץ כמובן), ואנחנו נגיש לחנויות רשימה - ונדרוש לקבל את המחירים הנמוכים ביותר שניתן, בהתחשב בכוח קנייה של הקבוצה, ובגודל העסקה [שמגיעה בס"ד לכדי עשרות אלפי ש"ח בינתיים..]. אם הקבוצה תהיה משמעותית [בינתיים אנו מופתעים מאד לטובה..ישנם עשרות פניות], ניקח את המצלמות המומלצות / והמבוקשות, ונבנה להם קטלוג, תמחור דרך הקבוצה שלנו.
אין התחייבות מצידכם, כמובן [וגם אנחנו, אם הקבוצה לא התגבשה מספיק וההנחה לא הייתה מספיק משמעותית עבורכם, נודיע על כך].
אחרי שנקבל ממספר חנויות את המחיר, ונלך על הזול (בלי להתפשר כמובן על איכות השירות והמקצועיות של החנות) - נגיש אותו לפניכם, להחלטתכם.
לעת עתה אין מחירים סגורים, אך הם יהיו זולים באופן משמעותי!
במידה ותהיו מעוניינים - הרכישה תהיה מול החנות עצמה, כולל כל חלקי השירות המקצועי שלה.
ננסה להכניס לתמחור כמובן, גם אחריות וביטוח [יבואנים, מאק, ומה שצריך], ומוצרים נלווים - לפי רצון הקונה.
בהצלחה!
להרשמה מסודרת יותר, ולקבלת עידכונים שוטפים, נשמח אם תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה שלנו במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מעט על עצמנו: אנשי מקצוע חרדים מתחום הצילום - עם בלוג פעיל [בראשית דרכו..],
קישור: http://xn--9dbazrsfz.com/category/158/הבלוג

רוחי קליין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני גם בשלבי קניה אחרונים של מצלמה + עדשות.
מאוד מעניין אותי השערה לכמה יגיעו הפרשי המחיר.
אני קבלתי הצעת מחיר טובה מ''פוטו שוורץ'' בירושלים.
אני רוצה לקבל החלטה האם להצטרף לקבוצה או לקנות לבד
אשמח לעדכון מהיר
תודה ושבוע טוב!

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אנו עובדים על כך במרץ, שכבר בימים הקרובים יהיו מחירים.
אגב, במידה ותכתבי את המחיר שקיבלת, נוכל לבדוק מהר ביחס למצלמה זו, כבר ביום-יומיים הקרובים.
בברכה רבה

רוחי קליין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הצעת המחיר שאני רוצה זה לגבי מצלמה קנון 5dמרק 4
עדשות- 24-70, 135, 70-200
בא ונשמע מה יכול להיות טוב יותר;)
אתם יותר באיזור המרכז?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה