עזרה אני מחפשת עוגות חלאקה במודיעין עילית

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מחפשת מישהי שמומחית בעוגות חלאקה במודיעין עילית

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
משהי מהממת שעושה עוגות מטריפות!
תנסי לדבר איתה והיא תראה מה בדיוק את רוצה...
לאה- 0583241355
בהצלחה!

חיים של תורה

משתמש מקצוען
@סטודיו מירי כשמבקשים עזרה ומישהו נותן לך מענה מותר להודות לו.
ולא, אין לי שום מניות אצל מי שהמלצתי עליה.
פשוט אני מכיר אותה מנסיון העבר.

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@סטודיו מירי כשמבקשים עזרה ומישהו נותן לך מענה מותר להודות לו.
ולא, אין לי שום מניות אצל מי שהמלצתי עליה.
פשוט אני מכיר אותה מנסיון העבר.
מי אמר שכבר התקשרתי מי אמר שבררתי עליה רגע רגע
מה קרה מה עשיתי כאילו עברתי על איזה עבירה חמורה
מי אמר שאקח אותה מה המתקפה הנוראה
תודה

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תודה
את לא חייבת כלום לאף אחד
אבל אנשים שטרחו וחיפשו מספר של מישהו בשבילך
וכתבו אותו בפורום
מצפים שתעשי להם תודה...
גם אם לא התקשרת
לפחות שידעו שקראת את ההודעה
ושהם לא טרחו לשווא...

חיים של תורה

משתמש מקצוען
תודה
כמו שכתבה @כוכב103, ביקשת עזרה וחיפשתי באנשי קשר כדי למצוא את שמה ואת הטלפון שלה, ואז בהודעה אחרי זה כשמישהי שאלה אם זה עדיין רלוונטי ענית שכן.
אז לכל הפחות אפשר להגיד תודה לבן אדם שחיפש בשבילך מספר טלפון.
ושוב את לא חייבת להתקשר אליה, ואין לי שום רווח אם תתקשרי אליה, פשוט מותר להגיד תודה לבן אדם שטרח בשבילך גם אם זה לקח לו רק 2 דקות.

סטודיו מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את לא חייבת כלום לאף אחד
אבל אנשים שטרחו וחיפשו מספר של מישהו בשבילך
וכתבו אותו בפורום
מצפים שתעשי להם תודה...
גם אם לא התקשרת
לפחות שידעו שקראת את ההודעה
ושהם לא טרחו לשווא...
תודההההההההההההההההההה
רבההההההההההההההההההההה
עללללללללללל
כלללללללללללללללל
הטרחהההההההההההה
הגדולההההההההההההההההה
שתמיד תזכו לעשות רק טוב
לכל עם ישראל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה