אני מחפשת המלצה על קלינאית תקשורת

גלידה

משתמש מקצוען
נעימה וסבלנית, בבני ברק
לילדה בת 10 שמדברת עם הלשון בחוץ באותיות ס,ז,צ,

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לה אפשרות להגיע לאלעד?

leahhof

משתמש רשום
נכתב ע"י קול דממה;2139042:
עכשיו נזכרת?

למה את חושבת שהיא נזכרה עכשיו ?
אולי היא כבר ניסתה בעבר והילדה הייתה צעירה מדי ולא שיתפה פעולה ?
אולי זה לא בולט, ולא הפריע לה עד היום ?
אולי זה בשביל טיפול אורתודנטי נטו....

yudb

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י גלידה;2139033:
נעימה וסבלנית, בבני ברק
לילדה בת 10 שמדברת עם הלשון בחוץ באותיות ס,ז,צ,

יש לי על מי להמליץ.
אם הילדה טופלה בעבר, לפעמים יש דברים אחרים שעשויים להשפיע על קושי בהיגוי ואז יש צורך באנשי מקצוע מסויימים/מומחיות ספיציפית.
אשמח להפנות לאיש מקצוע מתאים.
לגבי הגיל, ישנם ביטוחים משלימים שניתן לקבל השתתפות של הקופה למרות הגיל.
בהצלחה!

היוש

משתמש מקצוען
תבדקי דרך הקופה.
הגיוני מאד שיש להם מימון...
אני ב'כללית' והיה לי מימון
לקלינאית תקשורת בבי"ח בלינסון...

הני כגנס

משתמש מקצוען
אני טפלתי בילד בגיל 8 אותה בעיה דרך קופת חולים (מכבי) קלינאית בשם אירנה -
בעזרת ה' תוך חמישה ששה מפגשים הענין סודר ועכשיו מדבר באופן מושלם
הצלחה רבה

Chan

משתמש פעיל
לא יודעת לגבי הבעיה הספציפית הזו,
אבל אני הולכת עם ביתי לשרה ישורון, והיא מקסימה!!!!!!
סבלנית ומקצועית במיוחד! היינו קודם אצל מישהי אחרת ועליה אני הרבה יותר ממליצה...הילדה מחכה כל שבוע ליום שלישי...
054-8431245
(אני בלאומית, קיבלתי אישור מיד)

גלידה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י leahhof;2139166:
למה את חושבת שהיא נזכרה עכשיו ?
אולי היא כבר ניסתה בעבר והילדה הייתה צעירה מדי ולא שיתפה פעולה ?
אולי זה לא בולט, ולא הפריע לה עד היום ?
אולי זה בשביל טיפול אורתודנטי נטו....

קלעת בול לתשובה,

ניסינו לטפל איתה לפני כמה שנים אצל קלינאית תקשורת - תקופה די ארוכה, וללא הצלחה,
בעיקר תפסנו שהקלינאית לא היתה כ"כ סבלנית, למרות שהילדה שיתפה פעולה,
והיה גם קושי בגלל השפה - אנחנו מדברים באידיש,

לאחר מכן החלטתי שלכאורה כשהיא תגדל היא תתפוס כמה שזה מכוער ואז יהיה לה יותר קל,
ואכן עכשיו זה כבר יותר מפריע לה, ובנוסף השיניים העליונות החלו לצאת החוצה,

אני בקופ"ח מכבי,

DINI11

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
לבת שלי היתה בעיה דומה.
ממליצה בחום על ד.ברבר - מקבלת באזור בני ברק
היא נעימה יסודית ומדויקת.
הבת שלי טופלה אצלה- והתופעה נעלמה.
המספר שלה - 0527119158

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה