דרוש מידע אני לפני טסט ובלחץ

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
דרך אגב פעם מישהו טען לי שהוא לא מבין שבטסט דורשים מאיתנו להיות 100% כי בלי זה איך יתנו לנו רשות לרדת לכביש אולי ח"ו..........
אז למה לרופא נותנים תעודה גם על 70%-80% הוא גם יכול ח"ו..... ומה ההבדל???????????????????????
נותנים לרופא רשיון אם הוא עושה טעות קריטית במבחן מעשי?
אני לא מכירה את תהליכי ההכשרה, אבל אם זה נכון הטעה הי על מי שנותן רשיון לרופאים, לא על מי שנותן רשיונות נהיגה. (ואם הטעות בטסט היא טעות בודדת ולא קריטית, יש בהחלט סיכוי לעבור)
ואם מדובר על מבחנים תיאורטיים שאפשר לעבור גם ב70-80%, אז גם בתאוריה של הנהיגה מותר לטעות בכמה שאלות...

וממה ששמעתי יש בלימודי אחיות מבחן של חישוב מינוני תרופות, שחייבים לקבל בו 1000 כדי לעבור. אולי יש מבחנים כאלו בנושאים קריטיים גם אצל רופאים.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בלת"ק
כדור הרגעה לני יעזור לך מאד
אחותי עברה שלשום טסט מספר....רק בזכות הכדור

שייכת

משתמש פעיל
לא צריך לדאוג!!!!
כבר הכל כתוב מלמעלה..באיזה טסט תצליחי
אחותי כשלה בטסט הראשון,ובשיעור תגבור שלקחה,המורה כל כך הוריד לה את הביטחון והמוטבציה.
התקשרה אלי בוכה כי קבעה טסט נוסף והרגישה שזה לא יצליח אחרי ה'הארות' של המורה.
ולכן רצתה לבטל...הפצרתי בה שלא תבטל ושהכל כבר כתוב.שתיהיה רגועה.
מה שכן,היא ביקשה מהמורה בצורה יפה שלא יעיר לה במהלך השיעור אלא רק בסוף כי זה מייאש אותה..
וב"ה היא עברה בטסט השני.
הלחץ והחרדה,רק מגביר את הסיכויים להכשל.אסור להגיע למצב הזה.
להרפות ולהגיד מה שיהיה יהיה.אני עושה השתדלות וה' יעזור
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה