אני לא חדשה כאן!!! :)

HSABAG

משתמש רשום
עיצוב גרפי
בוקר טוב,

כבר קרוב ל5 שנים שאני כאן.
נושמת את האווירה, נותנת משלי, מקבלת משל כולם,
שואפת אל תוכי את האוויר הטוב של אנשי המקצוע והחסד - פרוג.
והחלטתי שזהו.
אני רוצה להיות מקצועית יותר.
רוצה להגיע בניק חדש עם שמי האמיתי!
ולהמשיך לעשות חיל.
לא סתם עוד עלומה GYGJUDHUIADAIUDH (לא יודעת, אולי באמת יש ניק כזה... :) )
ואני עוקבת כאן בפורום - אלו שהן הכי מקצועיות - לא מפחדות ושמם האמיתי הוא שנישא לצד כל מילה שלהן...

אז אספר קצת על עצמי: (ואולי עוד יהיו שימצאו את האותיות שהיו משוייכות אלי עד כה...)
אני עוסקת ב:
1. עיצובי פרסום לכל מטרה.
2. הזמנות ומזכרות לאירועים ולמוסדות.
3. מתנות מודפסות סביב השנה לגנים ובתי ספר.
4. עריכת וידאו בפרימייאר בשילוב אפקטי אפטר אפקט.
5. צילום. (כרגע אני בשלב הפיתוח מהלימוד למעשה - אשמח לאיחולכם... :) )
6. והכי אני אוהבת - אפיה קונדטורית - ניתן להזמין אצלי החל ממגש פטיפורים דרך עוגות ויטרינה המשך בעוגות פאי משובחות, מנות אחרונות וקינוחים וכלה בהזמנת בארים שלמים.
בעזרת ד' אשתדל לשתף אתכם בבאר הקרוב שהוזמן אצלי ואם יהיה ביקוש - במתכונים.

אז אשמח לאיחולים, לצלצולים, ולפרגונים...
אחת מהותיקות,
ה. סבאג

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תתחדשי!
אולי תגלי לנו את השם הקודם שלך... ;)
(גם אם הוא לא משמעותי, ככה מכירים אותך פה...)

HSABAG

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חפציבה;2358158:
תתחדשי!
אולי תגלי לנו את השם הקודם שלך... ;)
(גם אם הוא לא משמעותי, ככה מכירים אותך פה...)

תודה.
מטעמים כאלו ואחרים אני משאירה את זה עלום... :)
תוך רגע כבר תגלו אותי - מישהי חדשה-ישנה ותצרו לי פרופיל עסקי וחברי חדש...
סומכת עליכם/ן :)
ו...
וואוו!
כמה צלצולים...
לא מבינה מה מרבים לומר פה על X צפיות Y צלצולים...
אני רואה את הצפיות כצלצול בפני עצמו!!!

SN

משתמש מקצוען
את ממש מולטי-טאלנט :)
הרבה הצלחה בכל התחומים!

ציפופוק

משתמש רשום
שלום וברכה
להנאת כולנו תצרפי תמונות של הפטיפורים ויצירות הקונדטוריה שלך,
תמיד כיף לראות דברים יפים, ומאוכל בכלל...

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י HSABAG;2358114:
אלו שהן הכי מקצועיות - לא מפחדות ושמם האמיתי הוא שנישא לצד כל מילה שלהן...
ה. סבאג
היי ה'
הכי מקצועניות ++ מזדהות גם בשם הפרטי...:):)

HSABAG

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ציפופוק;2358433:
שלום וברכה
להנאת כולנו תצרפי תמונות של הפטיפורים ויצירות הקונדטוריה שלך,
תמיד כיף לראות דברים יפים, ומאוכל בכלל...

אז יאללה - מתחילים...
דברים שיש לי כרגע במקפיא:

קבצים מצורפים

• 20161214_171843.jpg
    KB 550.1 · צפיות: 39
  • 20161221_142049.jpg
    KB 515.8 · צפיות: 31
  • 20161221_190231.jpg
    KB 575.7 · צפיות: 27
  • 20161214_172532.jpg
    KB 396.1 · צפיות: 19
  • 20161115_164837.jpg
    KB 418.8 · צפיות: 19
  • 20161106_210023.jpg
    KB 473.8 · צפיות: 20
  • 20161115_173909.jpg
    KB 499.6 · צפיות: 29
  • 20161119_222824.jpg
    KB 565.8 · צפיות: 22
  • 20161130_161316.jpg
    KB 626.1 · צפיות: 22
  • 20161130_193432.jpg
    KB 670 · צפיות: 27

HSABAG

משתמש רשום
עיצוב גרפי
ויש עוד...
אין לי זמן להעלות עכשיו הכל.
אולי בהמשך.
תהנו!

קבצים מצורפים

• 20161206_164524.jpg
    KB 554.7 · צפיות: 27
  • 20161213_191733.jpg
    KB 560.2 · צפיות: 21

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
...

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
זה נראה שרוב הדברים שם זה מההדרכות של בקר.
אם זה אכן ממנה, באמת ראוי שתתני קרדיט.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש דברים שהם קלאסיים,
מוכרים ממקומות נוספים,
מבארים,
וכו'....
לא חייב שהיא הכירה את זה דווקא מפה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה