כללי אני חדש בתחום ובפורום. דעתכם חשובה לי

pini770

משתמש רשום
ב"ה

אני קצת חדש בתחום ובפורום, וביקשו ממני לעשות כמה עבודות.
דעתכם חשובה לי מאוד והייתי רוצה לראות תגובות על העבודות שלי.

תודה מראש!

קבצים מצורפים

• kaytana (Large).jpg
    KB 81 · צפיות: 13
  • teuda (Large).jpg
    KB 63.1 · צפיות: 14

חן

משתמש רשום
קודם כל, ברוך הבא,
איך זה שלא שמעת עליינו עד כה?!
העבודות פשוט יפהפיות.
אני הייתי משנה קצת את הכותרת של הקייטנה למשהו קצת יותר חי, או גופן שונה....
חוצמזה פשוט מתוק.

ORi770

משתמש רשום
קודם כל ברוכים הבאים!
מה נשמע? (אני מכיר אותך מאיפשהו...)

אהבתי במיוחד את השני!!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ברוך הבא לפורום.
עבודות יפות מאד מאד.
יישכוייח

gilag1

משתמש צעיר
הראשון חמוד ומתאים לקיטנה
השני גם יפה אך הייתי מבהירה את הרקע של הספר תורה מתחת לכיתוב

zva

משתמש רשום
עיצוב גרפי
התעודה מאוד מכובדת, כל האלמנטים משדרים רציניות!
מאוד אהבתי.

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ברןך הבא!
העבודות משדרות מקצועיות, בהצלחה

את הכוכב והאליפסה למעלה הייתי קצת מחיה

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
ברוך הבא לפורום ולעולם העיצוב בכלל!!!
המודעה על הקייטנה יפה, אך לדעתי תוכל לשנות כמה אלמנטים ובכך לשפר יותר את המראה הכללי.
מתחת לאטרקציות המוצעות, תוכל לשים תמונה קטנה שתמחיש את האטרקציה.
בכך גם תפתור את בעיית הריקנות במודעה, עקב חוסר באלמנטים.
ובכלל, תשתדל כמה שיותר לעשות את העיצוב חי יותר וילדותי יותר.
הצלחה בהמשך הדרך!!!

הכל עניין של זוית...

dor

משתמש רשום
זוית, אתה מתעסק בגרפיקה?
תתחיל לעלות עבודות. אתה נשמע מקצוען

דמקה

משתמש רשום
מאד מרשים ומכובד!!!אוי שכחתי ברוכים הבאים לפורום שלנו!

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המודעה הראשונה נחמדה, אם כי באמת חסר בה משהו צבעוני וחזק שיימשוך את העין.
התעודה יפה מאוד! שים לב שליד התמונה של הרבי המסגרות העליונות גדולות יותר מן המסגרות בצד התחתון.

ORi770

משתמש רשום
שמת לב לשי"ן במודעה השניה, שנחתכה?
באג של פוטושופ 8.

הפיתרון הוא לתת רווח לפני כל שורה, או יותר פשוט ליצור את הטקסט בריבוע טקסט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה