אני בדילמה!!!????

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לקנות עכשיו אורגן חדש
ואני מסתפק כי מצד אחד אני רוצה לנגן פסנתר ולכן אני צריך לקנות פסנתר חשמלי שזה יותר אוקטבות
מצד שני אני כן אוהב יתר את המקצבים ואת כל בהאלגן הזה
השאלה היא אם אני יקנה אורגן שזה רק חמש אוקטבות זה יפריע לי לנגן את הפסנתר או שלא??

דוד רוט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לדעתי העניין הוא לא מס' האוקטבות (שזה גם חשוב ושונה מאורגן) אלא המשקולות שיש פסנטר חשמלי, כיוון שיש צורך בלימוד פסנתר באימון השרירים הספציפיים לנגינה נכונה, אורגן גם עם 6 אוקטבות או אפי' יותר לעולם לא יתן לך את זה...כך שתמיד אורגן יפריע לך ללמוד פסנטר.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מצטט את אחד הפסנתרנים הגדולים בארץ
לא קיים שום אורגן שיש בזה הדגמה טובה של פסנתר אמיתי כולל הטאצ' וכו' יש מאד דומה אין זהה
כנראה זה גימיק זל החברות שהם רוצים שמי שצריך גם פסנתר וגם אורגן שיצטרך לקנות את שניהם
בהצלחה

nati480

צוות הנהלה
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צליל פסנתר ניתן לחקות באמצעות דגימות טובות או פלאגינים במחשב, אבל כמו שאמרו כאן, הטאצ' הטאצ'......

שמואל ק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לדעתי אם אתה גם בקטע של אורגן תקנה אורגן טוב
כי בכל מקרה פסנתר חשמלי הוא מאוד רחוק מהדבר האמיתי
(ראיתי פסנתר חשמלי ב-17,000 ש"ח דווקא נחמד אבל כנראה שלא
על זה אנחנו מדברים....)
השם יעזור שתוכל לקנות פסנתר כנף ושיהיה לך מקום בסלון.......

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין כמו אורגן שם יש את כל הכלים ואפשר להנות מכל העולמות כמו שאומרים
בפרט שהאורגן איכותי ומקצועי וכו וכו :rolleyes:

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
טוב נראה לי שאני ילך על האורגן
יש לי תקציב של 3,000 מה אתם מצעים [לא יד שניה]

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש את korg pa600 חדש בין המחירים 3580 ל3790

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפי בדיקה שעשיתי יש את הימאהה 670 ויש את קורג 300 מה החבר'ה פה ממליצים?

אלזער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש כזה ההבדל גדול בין הסוגים של האורגנים??
קורג זה לא קשה לתפעל אותו?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש כזה ההבדל גדול בין הסוגים של האורגנים??
קורג זה לא קשה לתפעל אותו?
קורג לא קשה לתפעול כלל זה עניין של הרגל כמה ימים וכו הדרכה (אשמח לתת לך הדרכה מפורטת אם תצטרך) ותראה עד כמה זה נוח ובפרט שזה מסך מגע

FILE10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מצטט את אחד הפסנתרנים הגדולים בארץ
לא קיים שום אורגן שיש בזה הדגמה טובה של פסנתר אמיתי כולל הטאצ' וכו' יש מאד דומה אין זהה
כנראה זה גימיק זל החברות שהם רוצים שמי שצריך גם פסנתר וגם אורגן שיצטרך לקנות את שניהם
בהצלחה

עכשיו הכל מובן, למה לא מייצרים אורגן טוב של אזור ה7000 ש"ח עם 6 אוקטבות
מה שמגיע עם 6 אוקטבות: הם האורגנים היקרים של ה16-21 אלף,
או מגיע עם 6 א' דווקא האורגנים הפשוטים מאד למתחילים בלי מסך ובלי מקום למקצבים

נערך לאחרונה ב:
עכשיו הכל מובן, למה לא מייצרים אורגן טוב של אזור ה7000 ש"ח עם 6 אוקטבות
מה שמגיע עם 6 אוקטבות: הם האורגנים היקרים של ה16-21 אלף,
או מגיע עם 6 א' דווקא האורגנים הפשוטים מאד למתחילים בלי מסך ובלי מקום למקצבים
אני הייתי ממליץ לך לקנות יד שניה! כי אורגן זה לא דבר שנוטה להתקלקל. אני קניתי korg pa500 ביד שניה ב1800 ש"ח! הוא אצלי 5 שנים עם אפס תקלות

FILE10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני הייתי ממליץ לך לקנות יד שניה! כי אורגן זה לא דבר שנוטה להתקלקל. אני קניתי korg pa500 ביד שניה ב1800 ש"ח! הוא אצלי 5 שנים עם אפס תקלות
לא זו הנקודה של יד שניה, כתבתי שלא מייצרים אורגנים עם 6 אוקטבות. אלא רק מ20-15 אלף+ חדש כמובן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה