אנא עזרתכן, מה עושים??

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בת השנתיים וחצי התעוררה עם חום , ועם צריבה בשתן, היא מיוסרת
אין שום רופא עכשיו והאחות במוקד שולחת אותי לטרם כי זה ככל הנראה דלקת
מישהי כאן אולי יודעת מה אפשר לעשות כדי לעזור לה, חוץ מללכת לטרם...

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תני לה הרבה הרבה שתיה.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
זה לא משחק, כדאי ללכת לטרם.
( וסתם כך - לפעמים הצריבה נגרמת מהתייבשות.)

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
קודם כל משכך כאבים ומוריד חום.
דבר שני - לנקות היטב את המקום.
כדאי לתת לה לשתות מיץ מרכז חמוציות, או שהיא יכולה לאכול חמוציות כמו שהן(ללא סוכר), עוזר מאוד לניקוי דרכי השתן. וכמובן שתייה מרובה לא ממותקת, מים או חלב.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אלפא, שירו ופדואלה, תודה רבה לכן!
אכן נתתי נורופן, וניקתי היטב, שותה ורגועה
הענין שעכשיו היא נראית מתאוששת ולא כאובה ואני מתלבטת האם לשרוף חצי יום בטרם או לסחוב עד מחר שתהיה לי רופאה בקופה

מאה תשעים

משתמש רשום
עיצוב גרפי
היא חייבת להגיע לרופא, (טרם, או דרך המוקד הטלפוני אם יש לקופת חולים שלך) דלקת בדרכי השתן יכולה לעלות לכליות, ואז זה ממש מסוכן, חייבים לטפל כמה שיותר מהר

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
לי ידוע שאצל תינוקות זה משהו מקומי,
אבל תבררי אצל מוקד אחיות או אפי' בטרם עצמו.
כעת עמוס בכל הסניפים, חבל לשרוף זמן בלי ברור.
רפו"ש
ותעקבי אם עדיין אדום ושורף או שירדה האדמומית והשתן לא מריח חזק(לא נעים אבל שווה)

שוש1

משתמש צעיר
כשיש חום זה בדר"כ סימן שזה כבר לא מקומי. אל תשחקי עם זה

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אחרי התלבטויות רבות הלכתי לטרם...
תודה לכם עזרתם לי מאוד
בחסדי ה' הכל היה תקין בסוף
היה שווה כדי להרגע

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
עוד טיפ להבא שמרגיע במיידי: לשתות מיץ ענבים. עוזר פלאים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה