עזרה אנא עזרתכם למידע- הווי ישיבה למתחזקים

סיפור8

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעז"ה

אשמח לעזרתכם,
אני צריכה מידע אודות תהליך של בחור בישיבה לנערים מתחזקים,
תיאור של הסדר יום, התהליך הרוחני, תיאור של היום יום, התלבטויות, קשרים וכו'.
כל ישיבה שקשורה לתווית "מתחזקים" קשורה לנושא מבחינתי, כלומר כל דבר יעזור לי- ישיבה לחוזרים בתשובה, ישיבה לנוער נושר חרדי, ישיבה לא לנוער נושר- אבל עם דגש אישי ומתן מקצוע וכד', ובגילאים- ישיבה קטנה וגם מעבר. כל תיאור של מסגרת מהסוג הזה והקשור אליו יעניין אותי.

מחפשת ראיונות\ספרים\שירים וכל במה אחרת שבה מתואר ההווי הישיבתי, הן מפרספקטיבה של הבחור והן מפרספקטיבה אחרת (גם של הצוות וכיוצ"ב).

תודה רבה!
שבוע מבורך:giggle:

פנינה שחורה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בישיבה של חוזבתים אין שיעורים אלא יש קבוצות לפי רמות לימוד והבחור מתקדם ונע בין הקבוצות לפי הרמה שלו

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש ישיבה ששמעתי עליה- אפשר לבסס ברעיון הזה סיפור. זה לא ישיבה לנוער נושר, אלא לנוער לא שיגרתי.
הסדר יום מתחיל אחרי ערבית עד הנץ, תפילת שחרית בנץ, ארוחת בוקר, שינה עד הצהריים, שיעור נוסף, משהו כזה בערך.

סיפור8

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בעז"ה

תודה @פנינה שחורה ו @הטעם המושלם על העזרה!
אני מחפשת ממש ראיונות עומק, ספרים, כתבות, סרטים, וכל דבר אחר שמראה את הווי הישיבה.
חומר מגוף ראשון:)
אם אתן יודעות על משהו כזה אשמח ממש.
בתודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה