שיתוף אמנית השבוע #3 - אילוסטרייטורית אחת!

מ. אברהמוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממשיכים במרץ בפינה השבועית החביבה על כולם.

ואיזה כיף לנו השבוע לארח את אחת המאיירות האלופות של הפורום @אילוסטרייטורית אחת הלא היא - אלישבע גוהר :cool:
עם איוריה הקלילים ושובי הלב.
קבלו אותה
(איך לא שמו את האימוג'י של מחיאות הכפיים....)

ספרי קצת על עצמך:

שלום לנוכחים, שמי אלישבע. כל מאייר פותח את סיפור חייו במילים: מגיל קטן אהבתי לצייר, אני משרבט מאז שלמדתי להחזיק עיפרון, מגיל 0 נשמתי ואכלתי ציור. ובכן אצלי זה היה למרבה ההפתעה— אותו דבר בדיוק, גם אני תמיד זוכרת את עצמי מציירת, החל מהקירות למורת רוחה של אימי ועד לשערי מחברות של אחיות כבר בכיתה א'. עם הזמן הפידבק שקיבלתי מהסביבה היה יותר ויותר נלהב, עד שהתחלתי להרשות לעצמי להאמין שיש לי את זה. בשנים האחרונות התחלתי לתרגם את האהבה לאיור לעבודה, וראיתי ב"ה שאפשר להפיק בסייעתה דשמייא פרנסה מהתחום.
מה שאני אוהבת באיור זה שאפשר להעביר מסרים נחבאים ולעורר המון רגשות והזדהות, לכן כמאיירת אני מרגישה שיש עלי הרבה אחריות, אחרי הכל את הציורים ילדים ונוער הולכים לראות, חשוב לי שהם יהיו ייצוגיים ויעבירו מסרים טובים ברוח התורה והערכים שלנו כחרדים, יעשו כיף בעין ובלב וישרתו את המטרה. ובאיורים שלי לעצמי ולמגירה אני יותר משחררת. בגלל שהמסלול שלי בסמינר היה גרפיקה, יש לי הרבה ידע בעיצוב ואני אוהבת לחקור תוכנות בעצמי וללמוד אותן.
אני אוהבת את האתגר הטכני ובואו נגיד שאני לא מפחדת מתקלות וחלונות קופצים. אני מכירה הרבה מתוכנות אדובי, מאיה, טיפה זיבראש וכמובן התוכנה האהובה ביותר- אילוסטרייטור. מכאן בא שם המשתמש שלי לכל התוהים :)

אמן שהשפיע עליך רבות

רות בייפוס ללא ספק הייתה אחת המאיירות הראשונות שנתקלתי בה בילדות והתפעמתי. הייתי מסתכלת שעות על האיורים שלה. אני לא חושבת שצריך להסביר הרבה למה, רמת המקצועיות והחן שיש באיוריה בולטים מאוד. יש בהם שילוב של מקצועיות ובנייה טובה של אנטומיה וכל הכללים היבשים למול חינניות וצביעה נעימה ומלטפת.
חוץ מזה נתן לי מאוד השראה בעבר העבודות של סטודיו ג'יבלי. רוב העבודות של מיאזאקי קסומות כל כך ומלאות ביצירתיות פורצת, חן פשוט ותום ילדותי מעורב בפנטזיה. במיוחד נתן לי השראה הייצור החביב טוטורו שאייר. לשמור על המוח רענן עם הרבה מקום לדמיון ויצירתיות זה משהו שחשוב לי, והוא מעביר את זה ביצירות שלו הרבה.
העבודות של מרים יעל בתקופה האחרונה מאוד משפיעות עלי, הסגנון המנגאי המעודן, והחינניות והדינאמיות הכיפית שבדמויות ובהתרחשות גורמות לי לרצות לאייר כמוה. היא נותנת הרבה מחשבה בפרטים ובגימור ולא מתפשרת לעצמה.
אמנים נוספים שנותנים לי השראה: אחד\ת בשם VARGUY יש לו קו נקי ודמיון חזק, Lynn Chen, ואמנית קונספט בשם Cécile Carre.

תחום באיור שאת אוהבת במיוחד

וואו שאלה קשה... אני מאוד אוהבת לאייר דמויות שונות ומשונות, כיף לי להשתעשע ולשרבט דמויות מיוחדות וגם רגילות. מנסה לאפיין דמות לפי האופי שלה, הרגשות, העבר שלה. וכל זה בקווים פשוטים, אני לא אוהבת יותר מידי קווים, הם מעמיסים על החיים. ואין גבול לדרכים שאפשר להביע בהם רגשות ומהן מסרים. פעם אחת הראיתי לאחותי ציור די מופשט של ילד בלי תווי פנים, הסתכלתי על התגובה שלה והבעת פניה פשוט השתנתה, היא אמרה "הוא כזה בודד, הוא נראה כזה מעורר רחמים ומסכן" היא ממש חמלה עליו ואז ידעתי שקלעתי למטרה והרגש הועבר. חוץ מזה אני אוהבת לצייר חפצים, כי יש בהם לפעמים משהו מעורר נוסטלגיה וסנטימנטליות. יש לי סקצ'בוקים שלמים מלאים רק בחפצים ורהיטים.

עבודה שלך שיש לך חיבור מיוחד אליה

הציור הזה למרות שהוא מאוד ישן. כי יש משהו בגשם שאני מאוד מתחברת אליו, כשיורד גשם אני פשוט בעננים, ותמיד אהבתי את התאריך ז' בחשוון שבו מתחילים לבקש על הגשמים "ברך עלינו". אני נהנית לשמוע את הגשם דופק על החלון ואת הריח שלו, זה נותן לי השראה משום מה.

אלישבע- גשם - אלישבע ג..jpg

כמה מילים לקהילת פרוג והמקום שלה אצלך
אני זוקפת המון לזכות פרוג את ההתפתחות שלי בציור, כי כולם באמת מפרגנים ומרוממים ועם זאת נותנים ביקורת יעילה כשצריך וכמעט כל הלקוחות שלי הם כאלו שהגיעו אלי דרך פרוג. רואים שהמנהלים עושים עבודה מעולה לשמור על אווירה טובה ומקצועית ומגינים על הציירים מפני הצעות מבזות ומחירים בקרקע, או סתם יחס מזלזל במקצוע. עצם ההרגשה השיתופית של ביחד ולקבל חוות דעת ממישהו מבחוץ זה דבר שמוסיף הרבה לאמנים. אז זה באמת המקום לומר תודה.

קישור לתיק העבודות שלי
ליצירת קשר ניתן לפנות אליי במייל eli77733 בג'ימייל או באתר שלי https://elisheva-art.site123.me/

שיתוף עבודות נבחרות!

לאחרונה גיליתי את תוכנת רבל שמדמה צבעי מים
אלישבע- ציור לאלול - אלישבע ג..jpg

אלישבע- דמויות בתוכנת רבל - אלישבע ג..jpg

דמויות חמודות שעשיתי פעם לחוברות למידה של בני יוסף

אלישבע- דמויות לבני יוסף - אלישבע ג..jpg

איור הומוריסטי מלווה לשיר.

אלישבע- ציור לשיר - אלישבע ג..jpg

כמה שרבוטים ידניים מהמחברת, אין תחליף לידני.

אלישבע- סקצ_בוק - אלישבע ג..jpg

אלישבע- מפענח התעלומות הקטן - אלישבע ג..jpg

אלישבע- ציור עתיק - אלישבע ג..jpg

אלישבע- כתבה לעיתון - אלישבע ג..jpg

אלישבע- באנר קיץ נעים - אלישבע ג..jpg

ציור לאתגר שהיה לאחרונה, נראה שאנשים ממש נהנו ממנו:

אלישבע- ציור לאתגר מפלצות - אלישבע ג..jpg

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יששששששש!!
אני הראשונה להגיב :LOL:
אלישבע, את אומנית מיוחדת ממש, נותנת כל כך הרבה אופי וסגנון רענן בעולם האיור במגזר שלנו (ובכלל!).
הזרימה והקלילות הם מושא להערצה אצלך, ההבעות והקלות בה מזדהים עם הדמויות שלך...הלוואי עליי.
מקבלת ממך הרבה השראה- ולא רק מהציורים, ב"ה זוכה להכיר אט אט מאישיותך המיוחדת וזו זכות בשבילי! :giggle:
מאחלת לך שתצליחי בכל תמיד!
ותמשיכי לשמח את כולנו בציורי משובבי הלב שרק את יודעת לעשות.
ואם את עושהבמקרה קורס באילוסטרייטור אני ממש אשמח לדעת ;)
אשרינו שזכינו בך!

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה כיף להכיר אותך קצת יותר לעמוק!
ההיכרות שלי עם הפרום המהמם הזה
היתה כרוכה בהיכרות שלי איתך
איך שנכנסתי לפרום ישר בלטת לי בעין
אולי בגלל השם...;)
אבל בעיקר בגלל הכישרון שלך שמתפרץ על הדף בצורה כ"כ זורמת ומרתקת!
השיתופים שלך מהממים! אבל ציפיתי לראות במקבץ העבודות גם את הארי פוטר וחבריו...
איך זה שהשמטת את הציורים האלופים האלו?

מו"לי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אלישבע, הציורים שלך מאוירים במתיקות וברמה מאוד גבוהה!
אהבתי מה שכתבת ובעיקר את המשפט הזה
בשנים האחרונות התחלתי לתרגם את האהבה לאיור לעבודה, וראיתי ב"ה שאפשר להפיק בסייעתה דשמייא פרנסה מהתחום.
עלי והצליחי ואל תפסיקי להעלות עבודות שלך!!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
וואו אלישבע איזה כבוד, הסמקתי!
הסגנון שלך ממש מתוק וחמים, אני תמיד אוהבת להסתכל על העבודות שלך. זה כאילו עמוק בלב את עדיין ילדה, וזה כל כך כיף 3> הרבה הצלחה בהמשך!

אסתי 25

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הסגנון שלך הקסים אותי מהרגע הראשון, כמה אופטימיות, קלילות וכיף!

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יששששששש!!
אני הראשונה להגיב :LOL:
אלישבע, את אומנית מיוחדת ממש, נותנת כל כך הרבה אופי וסגנון רענן בעולם האיור במגזר שלנו (ובכלל!).
הזרימה והקלילות הם מושא להערצה אצלך, ההבעות והקלות בה מזדהים עם הדמויות שלך...הלוואי עליי.
מקבלת ממך הרבה השראה- ולא רק מהציורים, ב"ה זוכה להכיר אט אט מאישיותך המיוחדת וזו זכות בשבילי! :giggle:
מאחלת לך שתצליחי בכל תמיד!
ותמשיכי לשמח את כולנו בציורי משובבי הלב שרק את יודעת לעשות.
ואם את עושהבמקרה קורס באילוסטרייטור אני ממש אשמח לדעת ;)
אשרינו שזכינו בך!
תודה אנאל, כיף לשמוע. זה הדדי.
בקשר לקורס אילוסטרייטור, את האמת היא שאני עובדת על זה. כרגע זה בגדר רעיון וחושבת איך לפתח את זה.
או חיכיתי לך...
את אחת מהניקיות שלא אפספס פוסט שלהם זה תמיד שווה...
תודה, הסמקתי...
כמה חינניות ועליזות יש באיורים שלך!
והציור של הגשם הוא בהחלט וואו.
המון הצלחה, ותמשיכי לשתף ביצירות הכיפיות שלך:)
טנקס, וגם את בבקשה אל תפסיקי לשתף ביצירות המדהימות שלך. לא רואים הרבה כאלו.
איזה כיף להכיר אותך קצת יותר לעמוק!
ההיכרות שלי עם הפרום המהמם הזה
היתה כרוכה בהיכרות שלי איתך
איך שנכנסתי לפרום ישר בלטת לי בעין
אולי בגלל השם...;)
אבל בעיקר בגלל הכישרון שלך שמתפרץ על הדף בצורה כ"כ זורמת ומרתקת!
השיתופים שלך מהממים! אבל ציפיתי לראות במקבץ העבודות גם את הארי פוטר וחבריו...
איך זה שהשמטת את הציורים האלופים האלו?
תודה, את האמת היא שכחתי שהם קיימים :sne:
סוף סוף זו את!! חשבתי שתהיי הראשונה... איזה איורים כיפיים יש לך! קו קליל, חינני ומעביר את המסר. והעיקר-כובש!
תצליחי!!
תודה על הפרגון!
אלישבע, הציורים שלך מאוירים במתיקות וברמה מאוד גבוהה!
אהבתי מה שכתבת ובעיקר את המשפט הזה

עלי והצליחי ואל תפסיקי להעלות עבודות שלך!!
תודה מולי!
וואו אלישבע איזה כבוד, הסמקתי!
הסגנון שלך ממש מתוק וחמים, אני תמיד אוהבת להסתכל על העבודות שלך. זה כאילו עמוק בלב את עדיין ילדה, וזה כל כך כיף 3> הרבה הצלחה בהמשך!
תודה, באמת עובדת על להישאר ילדה ולהשאיר את הציניות והפסימיות בצד...
הסגנון שלך הקסים אותי מהרגע הראשון, כמה אופטימיות, קלילות וכיף!
תודה, שמחה שהתחברת.

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
עבודות יפות מאד !
במיוחד הציור של הגשם

פרודקשיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הי אלישבע
הציורים שלך מיוחדים אחד אחד
עוקבת אחרי הציורים שלך ובמיוחד נהנית מהתהליך שלך
הרבה הצלחה!

אפרת רוזמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
איזה כיף להכיר אותך יותר, אלישבע!
את אחת האהובות עלי כאן בפורום, עם קו כיפי ונקי שתמיד עושה לי טוב ... :)
המון הצלחה!

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ללא ספק אחת מאושיות הקהילה בכשרון מתפרץ וביד רעננה
ֿהשראה עצומה והשפעה מהדהדים בכל הקהילה !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה