שיתוף אמנות אינטואיטיבית הילה רם ציירת אמנית ישראלית ציורים מופשטים אינטואיטיביים ציור אינטואיטיבי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מצטרפת לכל המחמאות מעלי...
אהבתי במיוחד את:
1582626943422.png
1582627001631.png
1582627072826.png
1582627208909.png

תודה רבה על השיתוף!
מדהים!

האמת שאני לא יודעת איך להעלות את הטקסט על התמונה עצמה. אבדוק את זה :)
אני חושבת שפשוט צריך לשנות את שם הקובץ לפני שמעלים אותו לכאן

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שפשוט צריך לשנות את שם הקובץ לפני שמעלים אותו לכאן
המטרה היא שאנשים שהורידו את התמונה למחשב, זה לא יאבד להם, ותמיד יידעו של מי התמונה, וכל הפרטים
כמובן להוסיף כל הזכויות שמורות....
את כל זה, אי אפשר לכתוב רק בשם של הקובץ....

הילה רם תמרי

משתמש רשום
ציורים מדהימים!!! וואו. במיוחד אהבתי את העץ הירוק עם הקרני שמש... ואת הציפורים, ואת היער, ועוד כמה שאני לא יודעת איך לקרוא להם... :eek:
רואים שאת אישה עשירה בפנימיות ובמחשבה.
בקשר לכותרת -
אני מנחשת שרצית שהאשכול הזה יעלה למי שיחפש נושאים/אשכולות כמו "אמנות אינטואיטיבית" או "ציורים מופשטים" וכו'... אבל בדר"כ אנשים קוראים לאשכולות שלהם בכותרות קצרות ורנדומליות. את יכולה לחפש בפורומים ולראות. אם אני לא טועה, פחות מחפשים כאן בעזרת מילות מפתח או תגים.
בכל אופן - תענוג לעיניים! שתפי עוד...
תודה רבה רבה! .בפעמים הבאות אקח את עצתך!

הילה רם תמרי

משתמש רשום
המטרה היא שאנשים שהורידו את התמונה למחשב, זה לא יאבד להם, ותמיד יידעו של מי התמונה, וכל הפרטים
כמובן להוסיף כל הזכויות שמורות....
את כל זה, אי אפשר לכתוב רק בשם של הקובץ....
אוקיי לפעמים הבאות אשמור אחרת את הקבצים, המון תודה

miri012

משתמש מקצוען
מקסים ומעורר השראה!
יש פה כמה ציורים שאהבתי במיוחד.
תצליחי!

לגבי תערוכה - מציעה לך להיכנס גם לפורום אמנות ויצירה ולהתייעץ. לדעתי יש שם דמויות שיכולות לקשר אותך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה