בקשה אמיצים ד"ר עוז מרטין ומ. קינן

אבטיחית

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
יש חוות דעת על הספר?
המלצות? ביקורת?
מצד אחד מ. קינן ממש קורץ אבל מה קורה בספר?
זה לא מפורט משום כיוון.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
העתקתי מהמייל שהיא שלחה בקוראים פלוס
"מאיפה את מביאה את הגיבורים האלה שלך?" שאלו אותי יותר מפעם אחת
"באמת יש אנשים כאלה במציאות?"
והתשובה שלי מאז ומתמיד הייתה - כן. יש אנשים כאלה.
יש גם בעולם שלנו, כאן ועכשיו, גיבורים אמיתיים ששווה לכתוב עליהם ספר.

בשיתוף פעולה עם אבי, ד"ר עוז מרטין - ברוך ה' אכן עשיתי זאת :)
ובקובץ המצורף תוכלו לקרוא סיפור מתוך הספר, וגם את ההקדמה שלו
(שגם תגלה לכם משהו שאולי לא ידעתם עלי)​
image
'אמיצים' הוא ספר מרתק, שונה מכל הספרים שהוצאתי עד כה. הוא מיועד למבוגרים, ומעניק הצצה מדהימה למתרחש במהלכו של טיפול נפשי, בחדרו של הפסיכותרפיסט.​
זהו ספר קריאה שמפגיש אותנו עם אנשים שבלי סוסים, אמנם, וגם בלי חרבות (או אקדחים), אבל עם המון לב -
משתדלים לעשות את הבחירות הנכונות ביותר בכל שלב בחייהם, ושמוכנים להיאבק ולהתאמץ - וגם לקבל עזרה - כדי להצליח במלחמת חייהם
שלפעמים דומה מאוד גם למלחמת החיים שלנו...​
נשמע מסקרן? הנה עוד קצת מידע, מתוך גב הספר:

בכל יום עשרות רבות של אנשים כמוני וכמוך נעזרים בטיפול פסיכולוגי במטרה לשפר את איכות חייהם. מה מתרחש במהלכו של תהליך טיפולי? מה קורה מאחורי הדלת הסגורה?
דרמה וצבע, שקרים וסודות, חלומות מנופצים ותקוות עדינות – ההרפתקאות האמיתיות אינן מתרחשות במישורים נידחים, הן מתחוללות כאן ועכשיו, וגיבוריהם הם אנשים כמונו המוכנים לעשות הכל כדי לזכות לחיים טובים יותר.
בארבעים וארבעה סיפורים מרתקים שנכתבו ונערכו על ידי מחברת רבי המכר מ. קינן, משתף ד"ר עוז מרטין, מבכירי המטפלים בציבור החרדי, בסודות מן הקליניקה; ומעניק לצד חווית קריאה יוצאת דופן גם את האפשרות להציץ אל מאחורי דלתו הסגורה של הפסיכותרפיסט, המטפל או הפסיכולוג, להבין מה מתרחש שם, איך קורים ה'ניסים' ומה יוצר את תהליך השינוי.
זוהי קריאת חובה לכל אדם הרוצה לעזור לעצמו או לאנשים הקרובים אליו להתמודד טוב יותר עם קשיי חייהם, ולמטפלים הרוצים להיחשף לתהליכים טיפוליים מעוררי מחשבה והשראה.
את הספר ניתן להשיג בכל חנויות הספרים, ואני משוכנעת בכך שהקריאה בו תעניק לכם הרבה נושאים לשיחה ולמחשבה במהלך החג, וגם לאחריו....

אז שיהיה חג שמח
ושנזכה להיות תמיד הגירסה הכי טובה של עצמינו!

להשתמע
מיה קינן​

משה10 משה10

משתמש פעיל
נדמה לי שזה היה בקטיפה כל שבוע
א"כ אז זה ספר מדהים שמספר על חוויות של אנשים שבאו להתייעץ עם הד"ר ואיך הוא ניווט אותם בצורה מדהימה

צריך לציין שהסיפורים הרבה פעמים דומים לחוויות שאנחנו עוברים בחיים
ודרך הפיתרון שהוא מציע לאחרים יכולה להיות מאד שימושית לעצמינו

בהצלחה

שקדי

משתמש מקצוען
נדמה לי שזה היה בקטיפה כל שבוע
א"כ אז זה ספר מדהים שמספר על חוויות של אנשים שבאו להתייעץ עם הד"ר ואיך הוא ניווט אותם בצורה מדהימה

צריך לציין שהסיפורים הרבה פעמים דומים לחוויות שאנחנו עוברים בחיים
ודרך הפיתרון שהוא מציע לאחרים יכולה להיות מאד שימושית לעצמינו

בהצלחה
בדיוק

מיקי ג'קי

משתמש צעיר
גם אני התחלתי את הספר קצת בהיסוס, אבל מיד אחרי כמה סיפורים בודדים התלהבתי ממנו. הסיפורים בו קצרים וענייניים שמכילים בתוכם מוסר השכל מאד מחכים, אפשר לקרוא לזה 'חטיפים של חכמה', כשהכל נעשה בצורה סיפורית נחמדה וזורמת, מי שרוצה לקנות חכמה וגם ליהנות מקריאה טובה, זה הספר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה