דרוש מידע 'אמהות למען אמהות'- קו מיוחד לנשים ובנות

רותיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
שבוע מוזיקה.jpg

רותיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
זה פירוט על הקו באופן כללי:

מודעה.jpg

אבל בשביל להבין באמת- צריך להתחבר ולשמוע.
כל שבוע מעלים נושא חדש ומביאים את טובי המרצים לדבר עליו.
הנושא השבוע הוא- הבלבול במוזיקה,
בעקבות כל ההופעות המעורבות שהיו לאחרונה..

ט.ק

משתמש מקצוען
כל שבוע נושא אחר וכל יום הרצאה קצרה בנושא השבועי
פשוט קו מרתק ומחזק
עם מיטב המרצים והמרצות
מומלץ בחום!

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רק אני נאבדת שם. לא מצליחה לכוון. מחר הקדמות ואני אפפם לא מגיעה לחומר הרלוונטי..

ט.ק

משתמש מקצוען
רק אני נאבדת שם. לא מצליחה לכוון. מחר הקדמות ואני אפפם לא מגיעה לחומר הרלוונטי..
אפשר לעבור הלאה אם ההקדמות לא מעניינות ע"י הקשה על 8
אחרי ששומעים כמה פעמים מתרגלים לזה למבנה וכל זה

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כשמתקשרים, מייד שומעים את הכותרת של הנושא השבועי והתת נושא של היום , ואז צריך ללחוץ 1 כדי לעבור לתוכן עצמו.
וכמו בכל קו תוכן, יש אפשרות לאחורה וקדימה ע"י הקשה על
הסיפרה 1 - ל 10 שניות אחורה
סיפרה 3 - 1 דקה קדימה.
סיפרה 5 - השהייה, 5 שוב - לשחרור ההשהיה.
סיפרה 4 - דקה אחורה,
סיפרה 6 - דקה קדימה
סיפרה 8: קופץ רצועה קדימה
סיפרה 2: קופץ רצועה אחורה
וכן כדי לחזור למקום שבו האזנת לאחרונה, *3.
וכן יש אפשרות בלחיצה על מקש 2 מייד כשמתקשרים, להיכנס לנושאים מהעבר.
וכן בלחיצה על 5 מייד כשמתקשרים - יש מידע והסברים.
תהנו!

יעקב בן ישי

משתמש חדש
מחפש אפשרות ליצור קשר עם מפעילי קו למען אמהות,
אשמח מאוד אם יש למישהו מידע בענין.
ישר כוח!

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תתקשרי. תלחצי מיד על 1.
אחר כך תלחצי על הספרה 6.
כשתשמעי: "אורך.... דק'" מיד אח"כ יש את ההרצאה היומית. וזהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה