שיתוף חופשי אלבום AI החסידי הראשון

יצירות לשימוש חופשי

ארי דוידוב

משתמש רשום
הבינה המלאכותית (AI) כבר מביאה למהפכה בתחומים היצירתיים השונים, משנה את הדרך בה אנו תופסים ומייצרים אמנות, מוזיקה.

בתקופת ספירת העומר, חברת סונו AI חשפה גרסה משופרת למחולל השירים שלה, ואפשר לומר בביטחון שתעשיית המוזיקה עומדת בפני רעידת אדמה!!!
אני שמח להציג בפניכם את האלבום החסידי הראשון בעולם שנוצר כולו על ידי בינה מלאכותית. כל תו, כל מילה, וכל עיבוד מוזיקלי באלבום נוצרו על ידי מערכות ה-AI של סונו. התוצאה היא יצירה ברמה אחרת לחלוטין מכל מה שהכרנו עד כה.

קבצים מצורפים

• 10 תורת השם תמימה.mp3
    4.2 MB
נערך לאחרונה ב:

A052

משתמש סופר מקצוען
ברור שזה לא קשור לשירים.
זה אולי מוזיקה, אבל שיר יהודי אמיתי שנוגע בנפש זה ממש לא מתחיל להיות.

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
למה הוא לא נותן ליצור במצב מותאם אישית (שהמשתמש כותב את המילים)

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ברור שזה לא קשור לשירים.
זה אולי מוזיקה, אבל שיר יהודי אמיתי שנוגע בנפש זה ממש לא מתחיל להיות.
המילים בכלל לא ברור.
שירים כאלו לא מעניין את אף אחד.
חוץ מזה שאין טיפת רגש בשירים האלו.
זה נשמע ניגונים של גוים.
דווקא נשמע די טוב. ברמה שאם לא היו אומרים לי שזה בינה מלאכותית הייתי מאמין שזה שיר אמיתי.
לפחות חלק מהשירים.
וכמו שכבר כתבתי-
לדעתי זה רק עניין של זמן עד שהבינה מלאכותית תצליח לעשות שירים שיישמעו טוב...
נכון, בהתחלה זה ידע לעשות שירים רק באנגלית ורק בסגנון וכו', אבל בסוף...

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
הכל יחסי ובשביל עבודה של דקה וחצי וכמה לחיצות כפתור התוצאה מדהימה!!! לא פחות.
נכון שבאולפנים מקצועים אחרי עבודה של שבועות יוצאת תוצאה יותר טובה אבל יחי ההבדל הקטן בזמן, בעלויות, ובמשאבים. וזה רק ילך וישתפר, וכל המבקרים למיניהם פשוט לא מבינים לאן זה הולך ואיזו קפיצת דרך משמעותית זה.

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
נכון שבאולפנים מקצועים אחרי עבודה של שבועות יוצאת תוצאה יותר טובה אבל יחי ההבדל הקטן בזמן, בעלויות, ובמשאבים. וזה רק ילך וישתפר, וכל המבקרים למיניהם פשוט לא מבינים לאן זה הולך ואיזו קפיצת דרך משמעותית זה.
נראה לי שיותר מ"לא מבינים", זה "לא רוצים להבין"...

ד. מ.

משתמש פעיל
זה נשמע דיסק קלאסי (לא מידי מוצלח) של מוזיקה אלקטרונית, השאלה אם אפ' ליצור גם לא מוזיקה אלקטרונית, זה באמת יהיה פריצת דרך??

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
נכון.
אבל כרגע זה לא מתחיל לעמוד במוזיקה שארצה לשמוע.
זמרים שמלחינים - שרים וכו' יכולים להסתייע מאוד. ולהביא את השירים המקוריים והטובים שלהם לביצוע מהיר וזול
אבל מוזיקה זה 'נפש'. כרגע טרם הוכח שהבינה הצליחה בזה...
בשונה מתמונות וכו' שבזה בהחלט הגיוני שתצליח, ובהחלט הצליחה.

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אבל מוזיקה זה 'נפש'. כרגע טרם הוכח שהבינה הצליחה בזה...
מסתבר, שמספיק משהו שנשמע כמו 'נפש', וזה כבר קיים אמר לי מישהו שהוא ראה סרטון של OPENAI ששם (בתוך הדברים) מבקשים מהבינה לקרוא סיפור, ואז מבקשים ממנה שיהיה יותר ברגש. והיא עושה את זה. אז עד שזה יגיע לשירים זה רק עניין של זמן, ולדעתי לא הרבה...

מקסימום!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יוצרי ai
זה בדיוק הסגנון של הסינגלים לת"תים... מעניין אם באמת יתחילו להשתמש עם זה,

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שמעתי סיפור שהיה עם אדמו"ר מוהרש"ב מליובאוויטש שהיה נחשב גם בקרב הגויים למבין גדול בנגינה, וישנם כמה סיפורים בקשר לזה.
מספרים שהיה ’משכיל’ אחד שהיה זמר אופרה, ועמד במקום בו אמור לעבור האדמו"ר וביצע קטע חזנות מרשים כדי לשמוע את תגובת הרבי. (ע"פ הסיפור זה היה על ברכת ’אשר יצר’...)
הרבי שמע, והפטיר ’וויזט זיך אויס אז פנימיות הלב קען מען אויך נאכמאכן’
(=מסתמן שפנימיות הלב ניתנת גם היא לחיקוי)...

חני9

משתמש רשום
שמעתי סיפור שהיה עם אדמו"ר מוהרש"ב מליובאוויטש שהיה נחשב גם בקרב הגויים למבין גדול בנגינה, וישנם כמה סיפורים בקשר לזה.
מספרים שהיה ’משכיל’ אחד שהיה זמר אופרה, ועמד במקום בו אמור לעבור האדמו"ר וביצע קטע חזנות מרשים כדי לשמוע את תגובת הרבי. (ע"פ הסיפור זה היה על ברכת ’אשר יצר’...)
הרבי שמע, והפטיר ’וויזט זיך אויס אז פנימיות הלב קען מען אויך נאכמאכן’
(=מסתמן שפנימיות הלב ניתנת גם היא לחיקוי)...
מסתבר שאפשר לחקות גם את פנימיות הלב

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
השירים לא נושמים.. המיקס מעובד ולא נחמד לאוזן
המילים לא מוטמעות כמו שצריך
הזמר נשמע מלאכותי מחושמל צרוד ולא נעים
המוזיקה מלאת "לכלוך"...

בלי שום קשר ברור שזו התקדמות של AI והתוצאות נחמדות ויכולות לעזור ולכוון
אבל זה בד"כ לא מה שאנחנו רוצים לשמוע
האוזן תתעיף מהר....

ארי דוידוב

משתמש רשום
השירים לא נושמים.. המיקס מעובד ולא נחמד לאוזן
המילים לא מוטמעות כמו שצריך
הזמר נשמע מלאכותי מחושמל צרוד ולא נעים
המוזיקה מלאת "לכלוך"...

בלי שום קשר ברור שזו התקדמות של AI והתוצאות נחמדות ויכולות לעזור ולכוון
אבל זה בד"כ לא מה שאנחנו רוצים לשמוע
האוזן תתעיף מהר....
אני חושב שזה הניתוח המדויק ביותר של השירים. זה עדיין לא מושלם, אבל זה ממש קרוב להשתוות למוזיקה אמיתית. ברור לכולנו שזו לא המילה האחרונה! סונו כבר עובדים על מודל 4V שלהם ויש עוד כמה חברות שנושפות בעורפה.

אגב יתכן שזה שיר ש(לא) תרצו לשמוע בחתונה שלכם 😉

קולי שמעת

משתמש פעיל
אני חושב שזה הניתוח המדויק ביותר של השירים. זה עדיין לא מושלם, אבל זה ממש קרוב להשתוות למוזיקה אמיתית. ברור לכולנו שזו לא המילה האחרונה! סונו כבר עובדים על מודל 4V שלהם ויש עוד כמה חברות שנושפות בעורפה.

אגב יתכן שזה שיר ש(לא) תרצו לשמוע בחתונה שלכם 😉
צפה בקובץ המצורף 1679246
אם הזמר היה שר את זה בחתונה שלי הייתי בעצמי מוציא אותו באוזן מהאולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה