אלבום חתונה

adobe

משתמש חדש
הי לכולם

אני חדשה בפורום ורציתי את עזרתכם

בימים אלו אני עובדת על עריכת וידאו עבור 50 שנות נישואין
ועבור זה אני צריכה קטעי וידאו קצרים למעברים וקישורים

כמו לדוגמא טבעות, פרחים כיד הדמיון הטובה עליכם

אשמח עם תוכלו להעלות לי רעיונות או קישורים לקטעי וידאו

תודה רבה

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אביגדור ער, אבל קודם כל אני רוצה להבין מה קורה פה???

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=8492

שתיכם עושים אותו דבר או שיש פה איזה תרגיל שנעזור יותר לחדשים???

אם טעיתי אז אבקש את סליחתך ואקדם את בואך בברכת ברוכים הבאים. :)

ועוד משהו, הישנים כבר מכירים את זה, לא לבקש בכללי כי אז לא מקבלים כלום בדר"כ, בקשו משהו ספציפי ונשתדל לעזור.

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
סליחה!
פשוט עזרתי לחברתי להירשם וחשבנו שהרישום לא נקלט, אז פניתי בשמה לעזרה
אז תתיחסו לנושא שלה

תודה
וסליחה על הבילבול

adobe

משתמש חדש
האם יש לכם במקרה קטע וידאו של אלבום או ספר עתיק שנפתח

artist

משתמש רשום
משהו לתפתח

פרחים
מקווה שזה יעזור לך

קבצים מצורפים

• R03_PAL.rar
    6.6 MB · צפיות: 0

ירושלמי

משתמש צעיר
יותר קל להסריט לבד אלבום נפתח.
פשוט, זכרתי שעשיתי למישהו כזה ואז נזכרתי שהסרטתי לבד ואני לא מוצא את זה כעת.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את בטח מתכוונת למשהו שראית פעם לדוג' אלבום שנפתח, טבעת וכו'.
פשוט תפתחי את האפקטים של אוליווד FX5 ויהיה לך הכל.

med+

משתמש רשום
יש באפקטים של הוליווד ליין שלם שנקרא WEDDING ויש בו אנימציות של אלבומים, פרחים, טבעות וכוסות יין - את יכולה להתקין פלאג לפרימייר ולהשתמש. אם מישהו רוצה, יש לי דרך לצרף לכאן את הפלאג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה