מלון איש קשר - מלון לגונה הכחולה פאפוס קפריסין (יוניק)

גיטל.

משתמש פעיל
לסגירת חופשה ביום א הקרוב אני צריכה משהו שעובד ביוניק-פאפוס קפריסין עדיף בהזמנות לבקשה מסוימת
דיברתי עם המספר של השירות שלהם ביום חמישי הבטיחה שמבררת וחוזרת אלי אך לא קיבלתי טלפון חזרה והיום אין שם מענה גם לא דרך הווצאפ
ניסיתי לכתוב גם מייל אבל לבנתייים אין תגובה - כנראה כי יום שישי ועובדים מתוקנת מצומצמת
(אני יודעת שעם כזה שירות מזעזע הייתם מוותרים על המקום אבל לצערי בקפריסין אין ברירה בשביל אוכל כשר) אשמח ממש לעזרה אם יש לכם מספר של איש קשר שם תודה

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
לסגירת חופשה ביום א הקרוב אני צריכה משהו שעובד ביוניק-פאפוס קפריסין עדיף בהזמנות לבקשה מסוימת
דיברתי עם המספר של השירות שלהם ביום חמישי הבטיחה שמבררת וחוזרת אלי אך לא קיבלתי טלפון חזרה והיום אין שם מענה גם לא דרך הווצאפ
ניסיתי לכתוב גם מייל אבל לבנתייים אין תגובה - כנראה כי יום שישי ועובדים מתוקנת מצומצמת
(אני יודעת שעם כזה שירות מזעזע הייתם מוותרים על המקום אבל לצערי בקפריסין אין ברירה בשביל אוכל כשר) אשמח ממש לעזרה אם יש לכם מספר של איש קשר שם תודה
יש לך גם את מלון קפריס
בכשרות של הרב נחמיה רוטנברג .

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמעתי שהם החליפו מקום שם.
ובכל מקרה לא מומלץ לסמוך שם על הכשרות בכלל, רמה נמוכה מאוד מאוד מאוד.
אני מצטרף להמלצה על קפריס.

מטודלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש גם מסעדות באפוס
גם חלבי וגם בשרי של בית חב"ד
לא חייבים מלון כשר

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה רחוק מהשדה ומכל האטרקציות
אנחנו עם ילדים קטנים ולפי מה שהבנתי זה פחות מותאם
ממש תודה
אם אני טועה אשמח לעידכון
איזה אטרקציות?
נכון שזה רחוק מהשדה אבל זה נמצא בלגונה הכחולה, שלא כמו המלון שקורה לעצמו הלגונה הכחולה אבל נמצא באזור אחר לגמרי....
יש שם טרקטורונים שיט וכו' אבל נכון שזה אזור קצת שקט.
ועדיין אם חשוב לכם מרכז פאפוס מומלץ לקחת מלון רגיל ולאכול בחב"ד מאשר לאכול במלון שמגיש למשפחה אחת חזיר ומשפחה אחרת מנה "כשרה".

גיטל.

משתמש פעיל
יש גם מסעדות באפוס
גם חלבי וגם בשרי של בית חב"ד
לא חייבים מלון כשר
מכירים מלון קרוב לבית חבד?
בבית חבד יש מסעדות פעילות כל הזמן? חלבי בשרי ועד איזה שעה
אשמח לתשובה בהקדם כל מה שאתם יודעים
אנחנו טסים בראשון ב6 בבוקר ועדיין לא סגרתי מלון

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תכתבו בגוגל חב"ד פאפוס קפריסין.
ובטאב נוסף מלונות בפאפוס בוקינג.
תוך רבע שעה צריך להיות לכם תשובות להכל + מלון.
הכי פשוט בעולם.

חני ש.

משתמש צעיר

גיטל.

משתמש פעיל
הכי פשוט בעולם.
השאלה שלי מבחינת אוכל
יש בבית חב״ד גם חלבי גם בשרי?
פתוח כל היום?

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הכשרות שם כן מוקפדת?? מתאים למי שמקפיד כאן רק על בד"צים?

איך מגיעים לשם מהשדה? חייבים להוציא רכב?
כמעט שום כשרות בחול לא תהיה ברמה של הארץ, אבל שם יש מטבח אחד כשר ואין מטבח טרף, מעבר לזה ניתן לשאול אץ הרב נחמיה רוטנברג, הוא עונה בשמחה על הכל, אני כשהייתי שם שאלתי אותו על כל פרט והוא הסביר בשמחה.
לגבי הגעה זה משהו כמו 45 דק נסיעה, וצריך רכב, אבל אפשר מונית או לבקש מהמלון לארגן הסעה בתשלום.

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
הכי פשוט בעולם.
מכירים מלון קרוב לבית חבד?
טיפ מוצלח ממש :
בחיפוש בבוקינג רושמים "בית חבד פאפוס"
ואז בוקינג מסדר את התוצאות לפי מרחק מהבית חבד .

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אתם מתכוונים להוציא רכב
שימו לב שההגה בצד ימין
אז שווה לעשות ביטול השתתפות עצמית בביטוח.....
מתרגלים לזה אחרי חצי שעת נסיעה.
רק בארץ כשחוזרים כדאי להיות מאופסים בחצי שעה הראשונה...

3524

משתמש מקצוען
כמעט שום כשרות בחול לא תהיה ברמה של הארץ, אבל שם יש מטבח אחד כשר ואין מטבח טרף, מעבר לזה ניתן לשאול אץ הרב נחמיה רוטנברג, הוא עונה בשמחה על הכל, אני כשהייתי שם שאלתי אותו על כל פרט והוא הסביר בשמחה.
לגבי הגעה זה משהו כמו 45 דק נסיעה, וצריך רכב, אבל אפשר מונית או לבקש מהמלון לארגן הסעה בתשלום.
הרב הזה היה נוכח במקום? איזה סוג שאלות שאלתם אותו?

3524

משתמש מקצוען
ביררת שהוא מספיק בר סמכא לפי הסטנדרטים שלך בכשרות?

הרב הזה גר בסביון, ביררת שאפשר לאכול אצלו בבית ללא חשש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה