מידע שימושי אישור על ביצוע מבחני סל"ד - חוצים- דחוף מאד!

super tiger

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בשביל להתקבל לעבודה מסוימת, אני צריכה אישור שעברתי חוצים.... והם צריכים את זה דחוף ממש!
ואין לי מושג מאיפה להשיג!!!

ניסיתי להתקשר לתיכון שלי והם יכולים רק תוך שבוע מינימום להשיג לי כזה דבר....

מישהי יודעת מה אני יכולה לעשות?

נחמי פורתא

משתמש מקצוען
תנסי להתקשר לשלוחה האקסטרנית של משרד החינוך: 02-6515913

יש להם את הנתונים, מקווה שיוכלו לעזור לך

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
את בטוחה שאין לך את זה?
מקבלים את זה בסמינר
אולי תנסי לפשפש במחברות הישנות שלך

super tiger

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
את בטוחה שאין לך את זה?
מקבלים את זה בסמינר
אולי תנסי לפשפש במחברות הישנות שלך
לא היה לי איפה לשמור מחברות ישנות אז העפתי הכללל.....
לא חלמתי שאצטרך את זה מתישהו

סמינר דוד

משתמש מקצוען
בית הספר יכול להנפיק לך את זה תוך זמן המתנה.

האם אין בסמינר שלמדת מזכירה נעימה ולבבית?

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
אצלינו לא קיבלו את זה.
למה?
שכחנו לחלק לנו או משו.
כמה שנים אחריי הייתי צריכה,
ביררתי עם החברות, ולאף אחת לא היה את זה כולל המסודרות התייקניות ביותר.
זהו, לי יש את זה, כי ביקשתי מהסמינר.
אבל לחברות שלי אין.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לא כל הסמינרים נותנים את האישור. ומי שיש לה תעודת הוראה, שזה הנורמה בסמינרים, לא צריכה את זה. כי תעודת הוראה כוללת את האישור למבחני סולד.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
לא כל הסמינרים נותנים את האישור. ומי שיש לה תעודת הוראה, שזה הנורמה בסמינרים, לא צריכה את זה. כי תעודת הוראה כוללת את האישור למבחני סולד.
לאו דווקא,
יש מקומות עבודה/ לימודים שרוצים דווקא אישור חוצים.
גם אם יש לך תעודת הוראה

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני קיבלתי אז תוך מס' דקות למייל מהתיכון בו למדתי

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם רוצים ללמוד לתואר צריך את האישור עצמו חוץ מתעודת הוראה.

יש סמינרים שלא נותנים בכוונה כדי שיוכלו לשלוט בלימודים עתידיים. לכן תחשבו טוב מה הסיבה שנותנים לסמינר למה פתאום את צריכה את זה. ולהכין תירוץ טוב אם הסיבה היא לימודי תואר...
(למרות שמבחינה חוקית הם חייבים לנפק את זה, אבל הם יכולים להוציא את הנשמה)

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
להרחבת השכלה, "סולד" ע''ש הנרייטה סולד, מנהלת 'עליית הנוער' בסוכנות היהודית.
זה שם משפחה (וממילא ללא ראשי תיבות).
אף פעם לא הבנתי למה אנחנו צריכים להנציח דווקא אותה. אין לי מי מושג מי בדיוק היא היתה, אבל מפעל חייה הוא האחראי על ילדי טהרן וילדי עולי המזרח בקיבוצים, ועל שלל סיפורי העברה על דת :mad:.

super tiger

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
להרחבת השכלה, "סולד" ע''ש הנרייטה סולד, מנהלת 'עליית הנוער' בסוכנות היהודית.
זה שם משפחה (וממילא ללא ראשי תיבות).
אף פעם לא הבנתי למה אנחנו צריכים להנציח דווקא אותה. אין לי מי מושג מי בדיוק היא היתה, אבל מפעל חייה הוא האחראי על ילדי טהרן וילדי עולי המזרח בקיבוצים, ועל שלל סיפורי העברה על דת :mad:.
אני בכלל כתבתי "סאלד" שזה הנכון לפי ויקיפדיה... והתיקון מקלדת אוטומטי החצוף שינה לי את זה לסל"ד (סיבובים לדקה...) ולא יכולתי לשנות את הכותרת כבר...........
:(

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
@super tiger מקפיצה שוב, אני יודעת שעברו מעל שנתיים:),
מעניין אותי איך הסתדרת, כמוך, גם אני צריכה תעודת חוצים, המזכירה בתיכון שלחה לי ציונים, ואת התעודה היא אמרה שזה לא קשור אליהם, ואין לה מושג איך משיגים.

super tiger

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
@super tiger מקפיצה שוב, אני יודעת שעברו מעל שנתיים:),
מעניין אותי איך הסתדרת, כמוך, גם אני צריכה תעודת חוצים, המזכירה בתיכון שלחה לי ציונים, ואת התעודה היא אמרה שזה לא קשור אליהם, ואין לה מושג איך משיגים.
הבטחתי להם שאביא ולא הבאתי...
הם שכחו אז גם אני שכחתי
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה