דרוש מידע איפור לחתונה לכלה ואחיות

בלונדינית

משתמש חדש
הי,
מכירה אחת זולה ואלופה מבני ברק דבורי סלר 0533146746
(היתה משהי שכבר הגיעה אליה דרך כאן והיתה מרוצה מאדדדדדד)

וילה

משתמש פעיל
משהיא מכירה את חוי בראון אולי (מבית שמש) ויש לה מייל שלה?
דחוף לי
תודה

RuTaxes4You

משתמש פעיל
שרי לוי (שקוביצקי) איפור ושיער עושה מושלםםם וחזק
אני הייתי מרוצה בטירוף 054-8424138

לוי מלכה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
חיפשתי מאפרת שעושה עדין אבל עמיד, בפרוג :):love: וקבעתי עם איילת דיקמן לחתונה שלי איפור ושיער ויצאתי מרוצהההה האיפור והתסרוקת נשארו עמידים לאורך כל האירוע!!!!!!!!!!! היא אלופה באיפור עדין!!!!!!!!!וממש רציתי להראות אני ,
כן צריך לקבוע מספיק זמן לפני כי היא בדרך כלל תפוסה אני ממליצצה בחום ,כל הכיתה שלי בעקבותי לוקחים אותה (אני הראשונה בכיתה שהתחתנתי) המספר שלה 0587386790 או AD0587386792 שטרודל וכו...

וילה

משתמש פעיל
חיפשתי מאפרת שעושה עדין אבל עמיד, בפרוג :):love: וקבעתי עם איילת דיקמן לחתונה שלי איפור ושיער ויצאתי מרוצהההה האיפור והתסרוקת נשארו עמידים לאורך כל האירוע!!!!!!!!!!! היא אלופה באיפור עדין!!!!!!!!!וממש רציתי להראות אני ,
כן צריך לקבוע מספיק זמן לפני כי היא בדרך כלל תפוסה אני ממליצצה בחום ,כל הכיתה שלי בעקבותי לוקחים אותה (אני הראשונה בכיתה שהתחתנתי) המספר שלה 0587386790 או AD0587386792 שטרודל וכו...
היא מגיעה אליך?

שלומית גולן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
היא מגיעה אליך?
אני גם לקחתי את איילת לאיפור ושיער לחתונה שלי יצאה מושלםםםםם, עמיד, כמויות מחמאות , איילת אלופה באיפור העדין והרגשתי אני בחתונה !!!!!
היא באמת נדירה!!!!!
היא ניידת עם רכב.. אני יודעת שלבני ברק היא מגיעה ויש לי חברה שלקחה אותה לירושליים והיא הגיעה גם אליה
נראה לי זה חלק מהחבילה שלה

מירי!!!

משתמש חדש
מטורףף
הגעתי למאפרת ומסרקת חוי בריזל מהמלצה ממישהי מפרוג וסגרתי איתה לכלה שלי + האחיות אין!!!
היה חויה! הרוגע והסבלנות והדיוק!!!!!!!!!!!! ובכלל היה עמידדדד!
ממליצה מאוד!!!!!! המספר שלה זה 0534122114

דוציל

משתמש צעיר
אחיות שלי התאפרו אצל ביילי ימפל והיו מרוצות ביותר!
היא מקצועית בטרוףףףףף אומנם לא אישה חרדית (למי שזה חשוב) אבל איפור סופר עמיד ומותאם לפנים של הלקוחה...
אפשר להשיג מספר דרך הגוגל

מגילת אסתר

משתמש צעיר
מתפלאה שאף אחת לא המליצה עדין על רוחי שטרן מתסרקת ומאפרת, אחינית שלי סידרה אצלה כשהתחתנה הייתה נראית מאלף!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה