דרוש מידע איפה קונים בב"ב פאה זולה ומי אלופה בשיפוץ פאות???

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
מחפשת מישהי אלופה בבני ברק שמשפצת פאות והפתיחות שלה נראות שטוחות וטבעיות מאד לשדרוג של פאה מלפני כשלוש שנים?
מה סדר גודל של עלות של שדרוג הפתיחה (צריך להחליף את הסקין בשביל זה?)?

כמו כן, מחפשת לקנות פאה ליום חול, פשוטה וזולה (בתקווה עד 5.5K), איפה אפשר לקנות פאה כזו בב"ב?

saralulu

משתמש מקצוען
אני קיבלתי המלצה חמה על חני קניג והולכת לנסות אותה בעז״ה.
כשאני שולחת אליה פעם ב לסירוקים תמיד שואלים אותי אם הפאה חדשה ואף פאנית לא מצליחה להגיע לתוצאה שהיא נותנת (שלחתי להרבה פאניות עם וותק בתחום).
אני יכולה לתת לך פרטי יצירת קשר באישי עם מישהי שעשתה אצלה, אחת שחייבת מושלם והכי מושלם שבעולם!
אני לא מבני ברק ומגיעה במיוחד אליה!
עדיין לא ביררתי לגבי כשרות השיער.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש בבני ברק אחת תותחית בשיפוץ פאות
ראיתי פאות שהיא שיפצה, יצאו כמו חדשות
חיה מזרחי- 053-4511383

שם בדוי

משתמש פעיל
יש את הילה עזרן מבני ברק 054-7754818
השטיחה לי סקין בצורה ממש מקצועית
המחיר הוא באזור ה 1000 שקל פלוס מינוס
תלוי במצב הפאה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה