• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.
מצב
הנושא נעול.

גינדי

משתמש מקצוען
יישר כח ענק לתורמים!!!
קדימה ממשיכים לחיצה קטנה תרומה גדולה...
1655046958109.png

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שאלה קצת לא מנומסת...

יש כאן הרבה יהודים שרוצים לעזור שמוישי ימצא.
אולי בעלי מקצוע יוכלו לתרום משהו קטן מתחומם / אחוזי הנחה על עבודה וכיו"ב ובסוף כל שבוע בה תהיה תרומה (הלוואי שלא נזדקק לכך והוא ימצא במהרה, בריא ושלם בגופו, בנפשו ובנשמתו!) תערך הגרלה בין כל מי שתרם מעל X ש"ח.
מה אתם אומרים???

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען
שאלה קצת לא מנומסת...

יש כאן הרבה יהודים שרוצים לעזור שמוישי ימצא.
אולי בעלי מקצוע יוכלו לתרום משהו קטן מתחומם / אחוזי הנחה על עבודה וכיו"ב ובסוף כל שבוע בה תהיה תרומה (הלוואי שלא נזדקק לכך והוא ימצא במהרה, בריא ושלם בגופו, בנפשו ובנשמתו!) תערך הגרלה בין כל מי שתרם מעל X ש"ח.
מה אתם אומרים???
לדעתי זה הופך את זה לענין עיסקי לכל דבר!!!
לא חושבת שזה יתן משהו.....
בעזרת ה אני מאמינה ששכבר לא יצטרכו וימצאו אותה חי ושלם עוד השבוע!!1
אפשר אולי ללכת לבעלי עסקים שיתרמו סכום כל שהו זה יהיה יותר רלוונטי......

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ח״כ מיכאל מלכיאלי הגיש בקשה לקיום דיון דחוף בעניינו של הנער הנעדר זה 78 יום משה קליינרמן, אל הבקשה הצטרפו חברי כנסת מכלל סיעות הבית. ״במדינת ישראל 2022 ילד יוצא מביתו ולא שב ואת אף אחד זה לא מעניין, בכל מקרה אחר היה מוקם חפ״ק משטרתי תוך ימים, מסוקים באוויר, וצבא של מתנדבים להפוך כל אבן תוך כיסוי תקשורתי נרחב״.

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

פ.נ

משתמש מקצוען
טוויטר אריאל אלחרר:
ח"כ מיכל וולדיגר, טל גלבוע ויעל צין נסעו למודיעין עילית לחבק את אמו של הנער הנעדר מוישי קליינרמן. האמא בפגישה בדמעות: "תדמיינו רגע שהילד שלכם חלילה נעדר שעה, שעה! מה הייתן מרגישות? הלב שלכם היה יוצא מהמקום מדאגה וחרדה, אני לא שעה מרגישה ככה, 78 יום מרגישה ככה, אני גמורה".
טוויטר יעל צין:
הידיים שלי רועדות, קשה לי להקליד אני חנוקה מבכי ואני לא מצליחה לתפקד רק מלחשוב על גיטה אמו של מוישי קליינרמן שלא הורידה ממני את המבט בעיניים וזעקה "עמ"י תעזרו לי רק היום התיר לי רב להחשף מול מצלמות כי מדובר בפיקוח נפש יעל את אמא לילדים את בטוח תביני אותי 78 חלפו ואין לי אות חיים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה