• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.
מצב
הנושא נעול.

איפה מוישי??

משתמש מקצוען
תרמתי
שנשמע בשורות טובות בקרוב
בשביל ה'תפתח' תרמתי פעמים 10
מי הבא בתור?
10 שח!
תרמתי כעת
Anonymous
54
לפני 3 דקות ע"י פרוג
ישועות ונחמות בקרוב

תודה רבה לתורמים והתורמות הנדיבים!!
תזכו למצוות!!

איפה מוישי??

משתמש מקצוען
ערב שבועות,
כל משפחה מתארגנת בשמחה לקראת חג מתן תורה,
ריחות הבישולים מגיעים לכל מקום,

אווירה חגיגית בפתח,

ויש משפחה אחת, שהשמחה שלהם עדין לא שלימה.

הילד שלהם ל-א------ח-ז-ר-----ה-ב-י-ת-ה.

כולנו כאן מנסים לעזור כדי להעלות חיוך לפני כניסת החג שלהם.
בואו נראה להם שכולנו משפחה אחת,
וגם לנו אכפת.
כנסו לכאן ותרמו עוד כמה שקלים כפי יכולתכם
הקב''ה יחזיר לכם, ולמשפחה את מויישי. בעזרת ה'.
חג שמח!
כמה נכון!
תודה רבה!!

כמובן שכל סכום עוזר ומסייע!!

כדאי שכל אחד יעשה את החשבון,
מה הוא נותן? ומה הוא מרוויח בתמורה?
כמה הוא היה רצה שישקיעו בשביל הילד שלו?
על איזה פינוק הוא מוכן לוותר בשביל שהילד הזה יאותר סוף סוף??
מה הוא יכול לתת ולדעת שהוא עשה את ההשתדלות המירבית שלו לטובת מציאת הנעדר??

איפה מוישי??

משתמש מקצוען
מי כעמך ישראל,
105 תורמים,
והסכום 5028 ש"ח.
10 ש''ח, זה קצת. נכון?
4210 ש''ח. הרבה!!! נכון????

אם כל אחד מ410 המשתמשים המחוברים ברגע זה יתרום 10 שקלים נגיע לסכום הזה ברגע.

4210 ש''ח!!!!
זאת תהיה זכות עצומה במינימום השקעה.

תזכו למצוות!!!
תהיו תמיד מן הנותנים!!!!!!!!!!
תודה רבה למקפיצים ולמקפיצות היקרים!!
זה ממש מוערך!!
תמשיכו!!

איפה מוישי??

משתמש מקצוען
שמעתי שהטיסו אותו תח'ול דרך כת או משו
או שח'ו הוא...
אולי כדאי לגייס גם משאבי אנוש חוץ מסכומי כסף
בכל אופן שכוייח עצום!!!

זה באמת מקרה מסובך ומורכב,
ולכן כ"כ קריטי שיהיה מעורב חוקר פרטי מטעם המשפחה.
ניתן לו לעשות את עבודתו,
וניקח על עצמנו להימנע מהפצת שמועות כאלה ואחרות.

אם אתם אנשים שאכפת לכם,
כאן עוזרים לממן את פעולות החוקר!

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איזה מרגש!!!!
כבר השלמנו 34% מהיעד !!!!!!!!!!!!

בואו נשנס מותניים ונמשיך לגייס במרץ
אנחנו מסוגלים
אנחנו יכולים
אנחנו נעשה את זה

עם ישראל ערבים זה לזה

פרטנר

משתמש רשום
רבותי!
אנחנו כאנשים מן הצד יכול להיות שכבר "נמאס לנו", כמה אפשר לדוש במקרה אחד?...
אבל נזכור נא את ההורים האומללים, את האחים והאחיות המצויים בטראומה... את הסבתא והסבא שמרטיבים את הכר בדמעותיהם... - להם לא נמאס ולא יימאס! זה הילד שלהם! זה האח המתוק שלהם!
והמחשבות רצות... מי יודע מה איתו... מי יודע מה היה לו...
פחדים כאלו הם פחדים שמשתקים ומצמיתים כל אפשרות לחייך...
כמעט בלתי אפשרי להמשיך בחיים עם "כף הקלע" כזה של "מה עם מוישי עכשיו"... "מה עשו למוישי"... "מה קרה לו"...
מה אנחנו יכולים לעשות??
תרומה קטנה!!
ליידע עוד קרוב או מכר.
לשלוח לעוד איש קשר.
לחיצה על כמה כפתורי מקלדת, והקב"ה מחשיב לנו כאילו חרשנו את שבילי הצפון יומם ולילה למען הנער ומשפחתו!
עורו נא!

פרטנר

משתמש רשום
לפני הרבה שנים היה מקרה עם בחור בשם "קסלר" שנעלם ולא נודע מה קרה איתו, שמעתי מיהודי מבוגר שהכיר את האמא של הבחור, והוא מספר שהאמא של קסלר הגיעה פעם לניחום אבלים אצל אמא אחרת שבנה נפטר לא עלינו ולא עליכם, ושימו לב מה היא אמרה, מזעזע ומחריד, אבל כמה שזה נכון!... היא אמרה: "לך לפחות יש קבר ללכת ולבכות שם"!!!!!

מזה נוכל קצת קצת להבין את המשמעות של הצער של אמא שבנה מחמדה המתוק נ-ע-ל-ם.
נעלם - זה אומר ש"אולי מישהו עשה לילד המתוק שלי משהו נורא"
נעלם - זה אומר ש"אולי יש איזה סיכוי שהילד המתוק שלי כעת חי ונמצא במצוקה ואני לא עושה כלום בשבילו"
נעלם - זה אומר ש"אולי יש סיכוי שאני אשמה שלא השגחתי עליו מספיק"
בקצרה: נעלם זה מחשבות שמתרוצצות ללא הפוגה ומטריפות את הדעת.
אנחנו חייבים להיות שם.
לפחות בשביל האמא הצדיקה והמשפחה המיוסרת!

איפה מוישי??

משתמש מקצוען
רוצים להביא את השם של מוישי לתפילה?

מתפללת עליכם בינתיים גם בלי שמות.
אברהם משה בן גיטל

תזכי למצוות!

אברך.

משתמש מקצוען
לפני הרבה שנים היה מקרה עם בחור בשם "קסלר" שנעלם ולא נודע מה קרה איתו, שמעתי מיהודי מבוגר שהכיר את האמא של הבחור, והוא מספר שהאמא של קסלר הגיעה פעם לניחום אבלים אצל אמא אחרת שבנה נפטר לא עלינו ולא עליכם, ושימו לב מה היא אמרה, מזעזע ומחריד, אבל כמה שזה נכון!... היא אמרה: "לך לפחות יש קבר ללכת ולבכות שם"!!!!!

נעלם - זה אומר ש"אולי יש איזה סיכוי שהילד המתוק שלי כעת חי ונמצא במצוקה ואני לא עושה כלום בשבילו"
אנחנו חייבים להיות שם.
לפני 34 שנים יצא הבחור קסלר מישיבת אור ישראל עם חבר לשחות בכנרת וגופת החבר נמצאה בכנרת אבל הוא לצערנו לא נמצא עד היום, בגדיו נמצאו בחוף התכלת.
הסיפור כאן שונה לחלוטין ומדאיג מאוד ואין כמעט כל קצה חוט לצערנו.
בכלל במירון יש סיפורי היעלמות מסתוריים ומפחידים כמו הסיפור הטראגי של משה אליעזר אילוביץ אב לחמישה ממבוא מודיעים שנראה לאחרונה בשבת הסמוכה לל"ג בעומר תשע"ט במירון דרך בורמה ומאז נעלמו עקבותיו ולא נמצא עד היום רח"ל, מקווה שאין באזור אנשים מסוכנים או חולי נפש כאלו ואחרים או חיות טרף, ירחם המרחם ובתקווה ותפילה שיימצא במהירות בריא ושלם בעז"ה...

נערך לאחרונה ב:

איפה מוישי??

משתמש מקצוען

אנחנו חייבים להיות שם.
באנר-מובייל-2-נעדר_OK.gif

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה