התייעצות איפה ללדת תל השומר או איכילוב?

ילדתי באיכילוב ויצאתי מרוצה מאוד מהכל.
כמעט כל החדרים שם חדרים פרטיים מפנקים ברמה של בית מלון עם כל מה שאישה צריכה בשביל להחלים אחרי לידה.
(מיטה לבעל, מקלחת ושרותים, קורסת הנקה, כיור, ארונות אחסון, כסא ושולחן)

מצטרפת לגמרי!!!
תנאי האשפוז שם ברמה אחרת, כמו שgpt כתבה כמעט 100% מהחדרים פרטיים והם מאובזרים, גם אם נמצאים בחדר של 2, מעבירים כשמתפנה

אני הייתי הבעבר באיכילוב ולא נהנתי זרקו אותי בחדר לידה לבד כי יש מילדת אחת על 2 חדרים... לא הרגשתי שמשהו מטפל מבחינה מקצועית.... (הם כן נחשבים טובים מבחינת מקצועית לי זה לא הספיק..) חדרי לידה ישנים... ועומס מטורף. חיכתי מלא זמן. בקיצור אני לא יחזור לשם שמעתי ששיבא הכי מקצועים.

אני לא מכירה את הנהלים בכל מקום, אך לפי מה שידוע לי בכל בתי"ח היחס הוא מיילדת על שתי יולדות
בכל אופן זה לא מוצדק להשאיר את היולדת לבד
שמעתי גם על בי"ח מסוים בדרום שברגיל היחס שם הוא מיילדת על 3, ובזמני עומס יכו להגיע גם ל4-5 יולדות והמיילדות שם קורסות!
תמיד יש יותר גרוע ;)

רחל305

משתמש פעיל
מרוצה מאד משיבא..
מקצועיות!!! ואחיות מדהימות!!
חדרים מפנקים יחסית ל2/ חדרים פרטיים.
אוכל בשפע.
מותרת שהות של מלווה אחד ליולדת ל24 שעות
רק מה, פחות קטע דתי/ הלכתי/ ניואנסים
בכל אופן, בית חולים חילוני למהדרין
אוכל בשפע?
רושמים אם כבר לקחת מנה עוף, ולא ניתן לקחת יותר מחתיכה אחת. - באוכל מהדרין מוזמן לפי כמות מאושפזות מהדרין
אחיות- לא נהניתי.
התאכזבתי מממש!!!!
מילדת הלכה באמצע בלי סיבה..

דובדבנים

משתמש מקצוען
נשמע מנסיון...
א"כ אשמח לשמוע איך העומס על חדרי הלידה? מחכים הרבה זמן?
ולגבי המחלקה, יש למלווה כורסא נפתחת או משהו בשביל לישון?
יש הפרדה בחדרים בין אפס הפרדה ללא?
סליחה על העומס... ותודה!
ילדתי בתל השומר לפני שבוע וחצי
עומס על חדרי לידה - תלוי בזמן ובמקרה
מחלקה- בחלק מהחדרים יש כורסא נפתחת
אפשר לבקש ואם יש פנוי מחדר אחר בכיף נותנים
בחדרים אין הפרה בין ביות מלא ללא
מסכימה לגמרי מניסיון

תלוי מתי את נופלת, מה שבטוח שגם אם אין לחץ מטורף, הם לא ממהרים לתת חדרים כי אולי פתאום יהיו מקרים דחופים.
ילדתי ב-7 שנים האחרונות 3 פעמים, אין העל המקצועיות שלהם!!!!!!!! הרופאים וצוות המילדות רגישים ומתחשבים בצורה מיוחדת.
במיון ובמחלקות לא מחבבים חרדים בהגדרה עדינה!(יצא לי בדיוק ללדת פעמיים בתקופות של פרסומים מאסיביים ברחובות בני ברק, נראה שאין ממש קשר בין האגף הפרסומי לנותני השירות!)
הם עברו לסגנון של ביות 90% כך היה נראה בשנה האחרונה. שטח התינוקיה קטן משך השנים.
ואגב החדרים הפרטיים הם בתוספת תשלום או ליודות עם תאומות,
אין סיכוי בעולם שחרדית תקבל בטעות חדר פרטי כי היה פנוי!
שמעתי שבאיכילוב זה אחרת לגמרי
אני מאד נהנתי בתל השומר וגם הייתי אם חרדית נוספת בחדר
אוכל בשפע?
רושמים אם כבר לקחת מנה עוף, ולא ניתן לקחת יותר מחתיכה אחת. - באוכל מהדרין מוזמן לפי כמות מאושפזות מהדרין
אפשר יותר ממנה אחת...
וגם הבעל יכול לאכול בתשלום נפרד

גם אני ילדתי שם לפני חצי שנה.
נהנתי מאד.
אני חושבת לחזור לשם פעם הבאה בעז"ה.

בחרתי דווקא שם בגלל מקצועיות שלהם וגם בגלל שלא רציתי להיות בתוך הטשולנט של ב"ב במעייני הישועה.

הייתי גם במחלקה של הריון בסיכון שם בכלל מדהים: אחיות מדהימות, רופאות מדהימות, יחס ,אנושיות.
יש שם הרבה חרדיות בגלל תחום התמחות של אחד הרופאים שהוא היחיד בארץ שמטפל בנושא.

חדר לידה גם נהנתי חדר לידה מרווח ממש, וחדרים חכמים שמשרים אווירה אחרת.
עברתי 4 משמרות מתוך 4 מיילדות 2 היו מדהימות, אחת סטנדרתית ואחת קצת מעצבנת.
במחלקת יולדות היה קצת פחות נחמד אבל זה כבר היה בימים הראשונים למלחמה... היה חובה אז לביות מלא ומי שלא יכלה היתה תינוקיה למטה בחניה...

האוכל שם ממש טוב, חם ומגוון עם משגיח צמוד, לבעלים הוא נתן לפעמים בחינם מהעיקרי אם נשאר, מהמרק תמיד אפשר לקחת.
בשבת יש שעות נפרדות לסעודות ויש בחדר אוכל אווירה של שבת.
יש שם את יעל קרישבסקי מנהלת קשרי לקוחות מדהימה שמתמסרת לכל פניה ובקשה.
יש שם למלווים במגדל אשפוז ראשי חדר חסד של רחשי לב ושם יש תמיד אוכל, נשנושים ואפילו עמדת מחשב מסונן...

ועוד פלוס ענק זה רופאות נשים, בהריון בסיכון יש רק נשים, ובכל שם המחלקות יש הרבה נשים ואם את מבקשת מראש מביאים לך בשמחה. (הייתי לפני כן במעיני הישועה ושם הרופא כעס עלי שבכלל אני מבקשת..)

דובדבנים

משתמש מקצוען
גם אני ילדתי שם לפני חצי שנה.
נהנתי מאד.
אני חושבת לחזור לשם פעם הבאה בעז"ה.

בחרתי דווקא שם בגלל מקצועיות שלהם וגם בגלל שלא רציתי להיות בתוך הטשולנט של ב"ב במעייני הישועה.

הייתי גם במחלקה של הריון בסיכון שם בכלל מדהים: אחיות מדהימות, רופאות מדהימות, יחס ,אנושיות.
יש שם הרבה חרדיות בגלל תחום התמחות של אחד הרופאים שהוא היחיד בארץ שמטפל בנושא.

חדר לידה גם נהנתי חדר לידה מרווח ממש, וחדרים חכמים שמשרים אווירה אחרת.
עברתי 4 משמרות מתוך 4 מיילדות 2 היו מדהימות, אחת סטנדרתית ואחת קצת מעצבנת.
במחלקת יולדות היה קצת פחות נחמד אבל זה כבר היה בימים הראשונים למלחמה... היה חובה אז לביות מלא ומי שלא יכלה היתה תינוקיה למטה בחניה...

האוכל שם ממש טוב, חם ומגוון עם משגיח צמוד, לבעלים הוא נתן לפעמים בחינם מהעיקרי אם נשאר, מהמרק תמיד אפשר לקחת.
בשבת יש שעות נפרדות לסעודות ויש בחדר אוכל אווירה של שבת.
יש שם את יעל קרישבסקי מנהלת קשרי לקוחות מדהימה שמתמסרת לכל פניה ובקשה.
יש שם למלווים במגדל אשפוז ראשי חדר חסד של רחשי לב ושם יש תמיד אוכל, נשנושים ואפילו עמדת מחשב מסונן...

ועוד פלוס ענק זה רופאות נשים, בהריון בסיכון יש רק נשים, ובכל שם המחלקות יש הרבה נשים ואם את מבקשת מראש מביאים לך בשמחה. (הייתי לפני כן במעיני הישועה ושם הרופא כעס עלי שבכלל אני מבקשת..)
משהו שראיתי רק שם
2 מילדות חרדיות אחת חסידית + סרט על הפאה !

רחל305

משתמש פעיל
אפשר יותר ממנה אחת...
מנה עקרית???? לא רשמו לך אם לקחת את המנת עוף.בשר שלך???? שואלים את השם ורושמים..
המילדת לא נהניתי בכלל בכלל, לא מקצועית, הלכה באמצע. אבל זה כנראה תלוי על איזה מילדת נופלים. אני משום מה חשבתי שכל המילדות בתל השומר מקצעויות אבל הבנתי שלא ולתלוי על מי נופלים

yudb

משתמש סופר מקצוען
ילדתי בתל השומר לפני שבוע וחצי
עומס על חדרי לידה - תלוי בזמן ובמקרה
מחלקה- בחלק מהחדרים יש כורסא נפתחת
אפשר לבקש ואם יש פנוי מחדר אחר בכיף נותנים
בחדרים אין הפרה בין ביות מלא ללא

אני מאד נהנתי בתל השומר וגם הייתי אם חרדית נוספת בחדר

אפשר יותר ממנה אחת...
הבנתי שהשתפר.

לפני שנתיים,
במחלקה יחס מעולה!!
חדרי לידה - זה תלוי על איזה מיילדת את נופלת,
אחרי 3 מיילדות (שחששו ליילד) הגיעה המלאכית.
אוכל - על הפנים - אבל שמעתי שהשתפר.

אישית,
אם יתאפשר לי, אלך על מעייני הישועה,
רק שהייתי חייבת תל השומר או איכילוב עם העדפה מבחינה רפואית לתל השומר,
אז הלכתי לשם.

yudb

משתמש סופר מקצוען
כנראה על בסיס פנוי, אצלי לא היה פנוי..
גם אני זוכרת את עצמי רעבה.
גם בהיי ריסק, כשהייתי מאושפזת,
זוכרת את עצמי מסתובבת בין בדיקות בבניינים השונים בזמני הארוחות עם השינוע,
חוזרת ומגלה שנגמר האוכל.
לקנות, אין איפה חוץ מוופלים שהיו במכונה.
קצת היה הזוי שאישה בהריון אמורה להגיע למצב כזה.

כן אציין לטובה אחראית קשרי קהילה בשם יעל אם אני זוכרת נכון,
שתמיד ניסתה לעזור ובאחת הפעמים הצליחה למצוא לי מנה קפואה ובכלל,
ניסתה לעזור בחלקים טכניים כמו הבאת רופאה מומחית מהבית לבדיקה דחופה.

חיה חיה חיה

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אני ילדתי לפני כחודש בתל השומר
היה מדהים!
גם בחדר לידה וגם במחלקה ראו את המקצעיות
מבחינת האוכל אולי אין הרבה מבחר
אבל האוכל מאוד טעים ואף פעם לא היה לי חסר -(כולל שבת) (אולי אם את באה בסוף יש פחות)...

דובדבנים

משתמש מקצוען
גם אני זוכרת את עצמי רעבה.
גם בהיי ריסק, כשהייתי מאושפזת,
זוכרת את עצמי מסתובבת בין בדיקות בבניינים השונים בזמני הארוחות עם השינוע,
חוזרת ומגלה שנגמר האוכל.
לקנות, אין איפה חוץ מוופלים שהיו במכונה.
קצת היה הזוי שאישה בהריון אמורה להגיע למצב כזה.

כן אציין לטובה אחראית קשרי קהילה בשם יעל אם אני זוכרת נכון,
שתמיד ניסתה לעזור ובאחת הפעמים הצליחה למצוא לי מנה קפואה ובכלל,
ניסתה לעזור בחלקים טכניים כמו הבאת רופאה מומחית מהבית לבדיקה דחופה.
זה ממש השתנה
יש חדר בבנין המרכזי ויש שם אוכל של עזר מציון בחמגשיות
ביום שבעלי בא אלי בלילה הוא פשוט לקח לו אוכל משם

נננה

משתמש פעיל
מה עם לניאדו באופציה ?כי זה ממש עונה על הדרישות שלך.......

חיה 2

משתמש חדש
אשמח לעזרתכם!!!!
האם מישהי ילדה בלניאדו בחודש האחרון?
הם נותנים החזרים על קורס הכנה ללידה? על נסיעות? מתנה כלשהיא אחרי הלידה??
האוכל שם סביר???

אחת צפונית

משתמש מקצוען
ילדת שם בזמן האחרון?
הם נותנים החזרים על קורס הכנה ללידה? על נסיעות? מתנה כלשהיא אחרי הלידה??
האוכל שם סביר??
לפני חצי שנה...
היה החזר על נסיעות, לא זוכרת בדיוק כמה והיה החזר על הכנה ללידה גם לא יודעת סכום מדויק
האוכל בסדר גמור יחסית לי שהייתי רגילה למנות קרב מבתי חולים חילוניים
גם מתנה היתה, הרבה קופונים, בקבוק של אוונט, מוצץ של מאם ואוונט כל מיני דוגמיות של משחות/סבונים וכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה