איפה כדאי להדפיס אלבום דיגיטלי (מעוצב?)

blush

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש פה הרבה אשכולות בנושא:
פוטו איכות - ב"ב
פוטו עילית
אלבומי רוט

Esti dv

משתמש רשום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אלבומים דיגיטליים

יש איזה חנות בתל אביב שמדפיס מאוד בזול יחסית ועשיו יש לו מבצעים טובים והנה האתר:
http://www.picabook.co.il/

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
שכחתי לציין- אני מחפשת בירושלים. רוט נראה לי יקרים מידי, יותר לחתונות.
אני רוצה להדפיס אלבום של פידיון.

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י brachi;1903690:
שכחתי לציין- אני מחפשת בירושלים. רוט נראה לי יקרים מידי, יותר לחתונות.
אני רוצה להדפיס אלבום של פידיון.

ואיך לקחתם מתל -אביב? עשו אולי משלוח בדואר?

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מביתר יש דרכי הדפסה במחירים נוחים יותר מרוט ובאיכות מעולה ( אני מדפיסה את שלי ולעוד כמה צלמות ) תני לי מייל ואשלח לך מחירון

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י brachi;1903691:
ואיך לקחתם מתל -אביב? עשו אולי משלוח בדואר?

התקשרתי אליהם, הם מדפיסים רק דרך האתר (כבר יצא לי להדפיס דרך אתר כלשהוא, ולא הייתי מרוצה, הגלישות גלשו מעבר לגלישות שלי וכדו')
אני רוצה בית דפוס, משהו יודע?

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י 0405 שירה;1903708:
אני מביתר יש דרכי הדפסה במחירים נוחים יותר מרוט ובאיכות מעולה ( אני מדפיסה את שלי ולעוד כמה צלמות ) תני לי מייל ואשלח לך מחירון

הי, תודה! מי כעמך ישראל...!
ויש לך מושג אם הם עושים משלוחים בדואר?
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני הדפסתי כמה פעמים דרך וואלה פרינט אבל שם יש תוכנה שמעצבים דרכהץ אני הייתי מרוצה.
והמחיר היו לי קופונים וזה עלה פחות מ50 שח

חיים ברק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שביד

הדפוס שהכי מדייק בצבעים
דפוס שביד בבני ברק (על ז'בוטינסקי)
מנסיון

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י hila;1903722:
אני הדפסתי כמה פעמים דרך וואלה פרינט אבל שם יש תוכנה שמעצבים דרכהץ אני הייתי מרוצה.
והמחיר היו לי קופונים וזה עלה פחות מ50 שח

אבל אני גרפיקאית, ולא רוצה פשלות בתזוזות...

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
נכתב ע"י חיים ברק;1903723:
הדפוס שהכי מדייק בצבעים
דפוס שביד בבני ברק (על ז'בוטינסקי)
מנסיון

והמחירים שלהם? והם עושים משלוחים? טל' או מייל שלהם?

pekanstudio

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י brachi;1903725:
ועוד משהו- איפה אפשר להדפיס תמונות בהגדלה (על כפה)?
(באיזור ירושלים, מחיר סביר)

אנחנו מדפיסים על קאפות קנבסים הגדלות- גם על דף משי (פלוטר של EPSON אמינות ודיוק בצבעים.) פיתוח תמונות, הדפסות על מוצרים, סובלימציה וכל השאר...
מחירים מעולים ... :)

אשמח לענות לך על כל שאלה
0533178131

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה