דרוש מידע איפה יש ביצים בבית שמש או בירושלים????

sheyna

משתמש רשום
איפה אפשר להשיג ביצים בבית שמש או ירושלים??

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חסד למשפחה רבי אלעזר 41 אם זה רלונטי אשאל את אמא שלי אם יש שם עדין עכשיו

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רלוונטי, אשמח מאד!!!
עדיף בבית שמש !!!
ואלה אני לא מוצאת תפלאפון... בעיקרון הבנתי שיש שם עדיין קוראים להם הים כאן זול זה ברבי אלעזר סניף חדש אני מצרפת פה מחיפוש המספר שלהם אם תגיעי לשם תשלחי דש לאמא שלי....היא גרה שם למעלה בבנין;)
כאן זול חפציבה בית שמש טלפון - נאמבר
www.number1.co.il › companies › כאן-זול-חפציבה-בית-שמש-טלפון

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
ברמה ג' בחנות ירקות.

sheyna

משתמש רשום
עוד מקום בבית שמש איזור רמה א??
יש גמחים בבתים שעדיין יש להם?

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לך את הטלפון שלהם?
מה שהעליתי מקודם זה הסניף שלהם בחפציבה אפשר לבקש מהם תמספר של הסניף ברבי אלעזר זה סניף חדש או מספר של מינצברג אולי
ואלה אני לא מוצאת תפלאפון... בעיקרון הבנתי שיש שם עדיין קוראים להם הים כאן זול זה ברבי אלעזר סניף חדש אני מצרפת פה מחיפוש המספר שלהם אם תגיעי לשם תשלחי דש לאמא שלי....היא גרה שם למעלה בבנין;)
כאן זול חפציבה בית שמש טלפון - נאמבר
www.number1.co.il › companies › כאן-זול-חפציבה-בית-שמש-טלפון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה