בקשה איפה הכי שווה לפתוח חשבון בנק לצעירים מתחת גיל 18

כוי

משתמש רשום
@אין יותר מזה
אגב, יש לשים לב, אצל צעירים שבדרך כלל אין להם דירה / עסק / אפילו רכב, כל הענין של הלוואות בנקאיות ואפילו כרטיס אשראי שאינו דיירקט, הוא נכנס בבחינת ריבית מדאורייתא, כי אין תשתית להיתר עיסקא
אז שימו לב, ותתייעצו עם מורה הוראה, יש קו טלפוני לשאלות בענייני ריבית, המספר אינו לנגד עיני כרגע.

בזה תמה ההערה, אין כוונה להטות את הדיון, בשבי"ז יש פורום לתורה וכו'.

אני וביתי

משתמש מקצוען
לי היה שם חשבון במשך כ-19 שנים, ואח"כ לא המשיכו לי להמשיך כסטודנט,
אבל שמעתי גם מאחרים שכן המשיכו להם,
אולי זה תלוי על איזה פקיד נופלים...
לא כסטודנט אלא סתם פטור מעמלות לשנה או כמה שנים וצריך לבקש מחדש כל פעם.

אני וביתי

משתמש מקצוען
גם אני לא הייתי צריך להביא אישור לימודים כל פעם שהאריכו לי,
אבל פשוט יום אחד החליטו שלא מאריכים יותר.:cry:
דיברת איתם וביקשת פטור מעמלות ואמרו לך שלא רוצים לתת?
לי גם לא הסכימו להאריך את אישור הסטודנט אבל נתנו לי פטור לשנה ועכשיו ל3.

אוהב גם מוזיקה

משתמש צעיר
דיברת איתם וביקשת פטור מעמלות ואמרו לך שלא רוצים לתת?
לי גם לא הסכימו להאריך את אישור הסטודנט אבל נתנו לי פטור לשנה ועכשיו ל3.
תמיד היה צריך כל כמה שנים לבקש להאריך, ותמיד היו מאריכים בלי בעיות.
ופתאום הם הודיעו שיש כללים חדשים שחשבון כזה הוא רק עד 5 שנים ולא מאריכים יותר, ולא הסכימו להאריך לי.
אח"כ שמעתי מאחרים שלהם כן הסכימו להאריך גם למי שיש לו כבר יותר מ-5 שנים,
לכן אני חושב שיכול להיות שזה תלוי על איזה פקיד נופלים

בסופו של דבר אין על פאגי' בנק שמבין אותך
אתה יכול לשבת עם מנהל סניף ללא פוזות אם יש בעיות מנסים לפתור איתך וללא שתיפתור לבד וכדו'

אוהב גם מוזיקה

משתמש צעיר
@אין יותר מזה
אגב, יש לשים לב, אצל צעירים שבדרך כלל אין להם דירה / עסק / אפילו רכב, כל הענין של הלוואות בנקאיות ואפילו כרטיס אשראי שאינו דיירקט, הוא נכנס בבחינת ריבית מדאורייתא, כי אין תשתית להיתר עיסקא
אז שימו לב, ותתייעצו עם מורה הוראה, יש קו טלפוני לשאלות בענייני ריבית, המספר אינו לנגד עיני כרגע.

בזה תמה ההערה, אין כוונה להטות את הדיון, בשבי"ז יש פורום לתורה וכו'.
סליחה שאני מגיב כאן, רק שאנשים לא יתבלבלו,
ברוב המקרים בחשבון רגיל אם לא נכנסים למינוס אין בעיה של ריבית,
וכן בכרטיס אשראי גם לא דדירקט אם לא עושים עסקאות בקרדיט אין בעיה של ריבית.
(כך אמר מורה הוראה)
ובאמת המשך דיון בנושא צריך להיות בפורום לתורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה