שיתוף - לביקורת איפה הייתי ברגעים הגדולים

הווה פשוט

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
השעה אחת עשרה שלושים וחמש שני מחבלים ניסו לחדור למוצב צהל ליד רפיח החיילים פתחו באש וחיסלו אחד מהם השני נמלט וכעת מתנהל מרדף ....
עפעפיי ירדו בכבדות, הטלפון נשמט מידי העייפה וראשי צנח על חזי בתרדמה טרופה ומסויטת המשובצת ברסיסי חלומות שאחד מהם נושא אותי ארבעים שנה קדימה

- סבא?
- כן מתוקים.
- אתה היית בזמן מלחמת חרבות ברזל?
- כן בוודאי.
- אתה זוכר?
- זוכר בבהירות שאיו כמוה, אי אפשר לשכוח את רגעי ההיסטוריה האלה, כל הארץ טולטלה במאורעות כבירים בלתי מעוכלים, אקסיומות התפוררו אידאולוגיות נסדקו, והדם שזרם בין שבריהם היה הדם שלנו.
אני זוכר שפשוט לא האמנו שהשמש למחרת עוד תעז לזרוח על הערמות הפזורות בשדות הדרום, להאיר את הדירות הריקות, לחמם מליוני לבבות שקפאו.
כולם ידעו שמשהו עצום מתרחש, שיש כאן מהלך של שינוי סדרי עולם, מהלך שמיימי, אחד מרגעי השיא בתכנית האלוקית.
היה ברור שחייבים לעשות משהו, לחולל, לשנות, להגשים, להתהפך.
הכאב הנורא נשא רוממות בכנפיו, העצב היה נשגב, והלב היה פתוח לרווחה.

- ואתה, סבא, מה אתה עשית?

אני
אני אהמממ

האזנתי לחדשות...

דיני!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מדהים!
מעביר את המסר בצורה יפהפה...
מזכיר לי שבתחילת הקורונה,
כשהיה גל של דיבורי משיח
כתבתי קטע סאטירי על שיעור הסטוריה בעוד 70 שנה בשתי וריאציות שלו,
אם המשיח הגיע ואם ח"ו לא,
כל ההשוואות שבין שתי המצבים...

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
תודה רבה!!!

אהבתי את המשחק עם הגודל של הגופן כדי להמחיש את התהליך של ההירדמות תוך כדי האזנה לחדשות.
ומדהים שלא השתמשת לאורך הקטע במילים גאולה, משיח ובית מקדש וכולם הבינו בבירור שזו הכוונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה