עוגות/עוגיות איפה אפשר לקנות אביזרים לעיצוב עוגות ובצק סוכר?

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מעוניינת לקנות מוצרים כאלה. יש חנות שמתמחה באפיה בירושלים ואפשר לקנות שם?

1653819683131.png

bnoya

משתמש מקצוען
את יכולה לנסות בנני קייקס בגבעת שאול או בקשת מוצרי אפיה.
ממליצה לך להכנס לאתר של לירון בראשית ולעשות ממנה הזמנה. יש לה כל מה שצריך ושירות מעולה ממש.

bnoya

משתמש מקצוען
ואגב, אם את הולכת להתעסק עם בצק סוכר ממליצה לך לקנות גם את מערוך אקרילי ייעודי לבצק סוכר. הכי נוח לעבוד איתו.

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה, אני צריכה את זה די במיידי - ליום יומיים הקרובים, כך שעלי אקספרס לא יעזור לי :(

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
קופצת על האשכול, ברשותך.
איפה אפשר לקבל הוראות לעבודה עם בצק סוכר?

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לקבל סרטון על פרחים?

bnoya

משתמש מקצוען
אני אנסה להסביר מקווה שאצליח :)

ברגע שיש עוגה לעיטוף, המטרה היא שבצק הסוכר יהיה כמה שיותר חלק, ללא גבשושים וללא בועות כך שכשנרים אותו לעטוף את העוגה הוא יהיה חלק ויעטוף את העוגה בצורה מושלמת.

השלב הראשוני הוא לעבד את הבצק כמו שצריך, לצורך כך צריך שהמשטח עבודה יהיה נקי מאוד!!! כל חתיכת אבק או לכלוך נראים על הבצק וברגע שננסה להסיר אותם זה ייצור סימן. אז צריך לנקות את המשטח טוב טוב ולייבש אותו כמו שצריך.

השלב השני הוא העבודה עם בצק הסוכר, מקמחים את משטח העבודה באבקת סוכר או קורנפלור (לי קורנפלור עושה צמרמורת נוראית אז משתמשת באבקת סוכר) מניחים חתיכת בצק ומתחילים ללוש אותה תוך קיפולים כלפי פנים (כמו לישת בצק)
אם הבצק התקשה, אפשר לרכך אותו מס' שניות במקרוגל כדי להקל על העבודה.
צריך להגיע לבצק חלק שלא נדבק למשטח העבודה (אם נדבק לקמח שוב ושוב) ובעצם לקבל עיגול בצק חלק מאוד מאוד.

השלב השלישי זה רידוד ועיטוף. הכי נוח לרדד עם מערוך אקרילי שלא נדבק לבצק סוכר. מקמחים טוב את משטח העבודה ומתחילים לרדד בתנועות ישרות וחלקות כדי לא ליצור גבעות ובועות בבצק. צריך לזכור שהחלק העליון של הבצק הוא החלק שיראה כלפי חוץ כי החלק התחתון מלוכלך באבקת סוכר/קורנפלור.
המטרה היא לרדד את הבצק לגודל של קוטר העוגה+הדפנות כך שהוא יכסה את העוגה בצורה מושלמת. לאחר שיצרנו עיגול כזה פשוט מרימים בעדינות את הבצק (הוא לא אמור להידבק למשטח) ומניחים אותו על גבי העוגה.
מה שנוצר לנו זה כעין שמלה עם קפלים ועכשיו צריך ליישר את הקפלים.
עובדים עם כרית כף היד (לא עם האצבעות כדי שהציפורניים לא יעשו חריצים בבצק) ופשוט פותחים את הבצק על הדפנות. אל תשאלי אותי איך אבל באיזשהו שלב כל הבצק מסתדר ולא נשאר עודפים. העוגה עטופה כמו שצריך.
אח"כ עם גלגלת של פיצה מורידים את השאריות בחלק שצמוד לתחתית העוגה והעוגה מצופה :)

מגילה ארוכה כתבתי פה :) מקווה שהייתי מספיק ברורה

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אני אנסה להסביר מקווה שאצליח :)

ברגע שיש עוגה לעיטוף, המטרה היא שבצק הסוכר יהיה כמה שיותר חלק, ללא גבשושים וללא בועות כך שכשנרים אותו לעטוף את העוגה הוא יהיה חלק ויעטוף את העוגה בצורה מושלמת.

השלב הראשוני הוא לעבד את הבצק כמו שצריך, לצורך כך צריך שהמשטח עבודה יהיה נקי מאוד!!! כל חתיכת אבק או לכלוך נראים על הבצק וברגע שננסה להסיר אותם זה ייצור סימן. אז צריך לנקות את המשטח טוב טוב ולייבש אותו כמו שצריך.

השלב השני הוא העבודה עם בצק הסוכר, מקמחים את משטח העבודה באבקת סוכר או קורנפלור (לי קורנפלור עושה צמרמורת נוראית אז משתמשת באבקת סוכר) מניחים חתיכת בצק ומתחילים ללוש אותה תוך קיפולים כלפי פנים (כמו לישת בצק)
אם הבצק התקשה, אפשר לרכך אותו מס' שניות במקרוגל כדי להקל על העבודה.
צריך להגיע לבצק חלק שלא נדבק למשטח העבודה (אם נדבק לקמח שוב ושוב) ובעצם לקבל עיגול בצק חלק מאוד מאוד.

השלב השלישי זה רידוד ועיטוף. הכי נוח לרדד עם מערוך אקרילי שלא נדבק לבצק סוכר. מקמחים טוב את משטח העבודה ומתחילים לרדד בתנועות ישרות וחלקות כדי לא ליצור גבעות ובועות בבצק. צריך לזכור שהחלק העליון של הבצק הוא החלק שיראה כלפי חוץ כי החלק התחתון מלוכלך באבקת סוכר/קורנפלור.
המטרה היא לרדד את הבצק לגודל של קוטר העוגה+הדפנות כך שהוא יכסה את העוגה בצורה מושלמת. לאחר שיצרנו עיגול כזה פשוט מרימים בעדינות את הבצק (הוא לא אמור להידבק למשטח) ומניחים אותו על גבי העוגה.
מה שנוצר לנו זה כעין שמלה עם קפלים ועכשיו צריך ליישר את הקפלים.
עובדים עם כרית כף היד (לא עם האצבעות כדי שהציפורניים לא יעשו חריצים בבצק) ופשוט פותחים את הבצק על הדפנות. אל תשאלי אותי איך אבל באיזשהו שלב כל הבצק מסתדר ולא נשאר עודפים. העוגה עטופה כמו שצריך.
אח"כ עם גלגלת של פיצה מורידים את השאריות בחלק שצמוד לתחתית העוגה והעוגה מצופה :)

מגילה ארוכה כתבתי פה :) מקווה שהייתי מספיק ברורה
הסבר מעולה!!!
יישר כח על הכתיבה.
נשאר רק לקנות בצק:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה