הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולם על התגובות החמות! :)
כיף ממש לקרוא.
להתענג...

מטריפים שהם
לא עומדת בפרצופים
תפסת אותם מושלם!!

תמונות מקסימות

סט מדליק וטבעי!
והם מתוקים דבש:)

מלכי, איזה זוג מהמם:)
תמונות מלאי אווירה וסטייל.
מוכשרת אחת.

בטוחה שזה אמיתי
כל תמונה פוסטר
מטורף ברמות
וטבעי כ"כ

מתוקים
סט ללב!

סט מטריףףף
מקורי ואותנטי
מושלם!

תמונות מדהימות!!

אויי אוהבת את הקונספט
סט מתוק!

אחד הסטים היפים ביותר שראיתי!!!

ואו!!! יצא פשוט מושלם!!!

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לי, אישית, מציקה ה״צבעוניות״ הנוטה ל״תמונות של פעם״. אני פשוט לא אוהב שינוי צבעוני, אולי לעיתים הורדה קטנה ברוויה אך לא יותר מזה (הצבעים בתמונות אינם טבעיים).
חוץ מזה יפה מאוד שאת לא מטשטשת את הרקע אלא משתמשת באופן מושכל בצמצם פתוח (אני רואה הרבה אנשים שפשוט מטשטשים בהגזמה כדי ליצור הפרדה של הנושא מהרקע וכיוון שאני מגיע מהצד הטכנולוגי של הצילום אני ממש יודע שזה לא טישטוש והפרדה בצילום עם צמצם פתוח).
אני מקווה שאני לא פוגע בכתיבת הביקורת, פשוט אני חושב שביקורת בנושא באה להעשיר את הנושא המבוקר.
תודה על הפירוט
כותבים כ"כ בעדינות זה לא יכול לפגוע :)
כנראה שכאן נכנס עניין הטעם האישי...
ולגבי הצמצם - ברורר, בפרט כאן שיש לי עניין שיראו מה יש מאחור (אמנם לא בחדות מקסימלית.. כמובן כדי לא לגנוב את ההצגה מהנושא הראשי... אבל זה כל הקונספט ואם נטשטש את הרקע ממש - איבדנו את הקטע.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה