דרוש מידע איסוף מטבעות באלי אקספרס מישהו יודע מה זה מה אני מרוויחה

ששממ

משתמש חדש
באלי אקספר יש מקום של איסוף מטבעות אני כבר אוספת הרבה זמן אני יכולה לעשות אם זה משהו
(כשאני קונה אני לא רואה שיורד משהו

כותבת הטיוטות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש מוצרים ספציפיים שעליהם יש הנחה בקניה.
לדוגמא:
1720165588440.png

ניתן לראות את ההנחה בקניה:
1720165675307.png

בהצלחה!

ספרינגית

משתמש מקצוען
באלי אקספר יש מקום של איסוף מטבעות אני כבר אוספת הרבה זמן אני יכולה לעשות אם זה משהו
(כשאני קונה אני לא רואה שיורד משהו
גיליתי ממש לאחרונה ואני רואה שזה יורד לי מכל קניה..
נראה לי שמצטבר יותר אם יש לך רצף של ימים.

מחוכם

משתמש חדש
מעתיק ממקום אחר

כל עניין המטבעות הוא מומחיות בפני עצמו...
אז קודם כל מטרת המטבעות היא למשוך אנשים שיכנסו ועל הדרך יקנו כמה מוצרים ולכן בעניין הזה עלי אקספרס מפלים לטובה את משתמשי האפליקציה (מי שנכנס שם ברצף אוסף 70 מטבעות ואילו באתר רק 40 ועוד)
כל מטבע שווה 0.01 דולר ו100 מטבעות שוות דולר אבל אי אפשר לקנות רק במטבעות אלא הם רק חלק מהתשלום ולכן יש מוצרים שאי אפשר לשלם עליהם במטבעות בכלל אבל יש המון מוצרים שיש עליהם הנחה של 2% ע"י מטבעות ז"א שאם המוצר עולה 100 דולר אז אני אשלם עליו 98 דולר ועוד 200 מטבעות שהם ש"ע ל2 דולר
אבל יש מקומות ספציפיים ששם יש מוצרים שאפשר לשלם שם במטבעות 10% ויותר (יש כאלה שזה נותן להם אפי' 75% תלוי לפי הוותק ומספר ההזמנות שלך בעלי אקספרס) וכמו שאמרתי שיש העדפה לאפליקציה ולכן אם נכנסים במחשב לכאן מגיעים למסך ששם ההנחות נעות בין 2 ל 10 % (מי שקשה לו עם הגודל הזה יכול ללחוץ כפתור ימני בעכבר ואז בדיקה ושם בצד שמאל למעלה יש סימון של מחשב ופלאפון לחיצה על הסמל הזה מציגה את העמוד כאילו דרך דפדפן של פלאפון - ניתן להגדיר אפילו איזה פלאפון- ואז הכל ברור יותר) אבל אם נכנס לאותו קישור דרך האפליקציה נגיע לעמוד המטבעות ושם תהיה אופציה של "סופר הנחות עם מטבעות" ושם יש את ההנחות הגדולות

(לספקניים שביננו אני מצרף צילום מסך

😜 😜 😜)

אבל יש כמה חסרונות לכל העניין של המטבעות
1. מערכת החיפוש פחות נוחה המערכת מזהה איזה דברים אתה מתעניין ולפי זה היא מביאה מוצרים דומים או אותם מוצרים
2. מחירי המוצרים שם קצת יותר גבוהים מהמחיר הרגיל שלהם ולכן לא תמיד זה שווה זה בעיקר טוב בשילוב עם קופונים ואז מגיעים למחיר זול
3. אם מכניסים את המוצר לעגלה ואח"כ פותחים אותו זה מוצג ללא ההנחה הגדולה של המטבעות ולכן אפשר להשתמש בזה רק בקניה מיידית
דוגמא הנה למשהו שהזמנתי בעבר כפי שניתן לראות מחיר יחידה הוא 1.35 דולר אבל אני הזמנתי 3 במחיר של 1.5 דולר כי היתה הנחה 35% של מטבעות ובצירוף קופונים זה הגיע למחיר זול

מקור

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה