דרוש מידע אינטרנט

סופרמן

משתמש פעיל
מישהו יכול להמליץ לי על תשתית אינטרנט טובה וזולה?
נ.ב. אם כבר יש לי קו טלפון של בזק זה מוסיף לי משהו?

סופרמן

משתמש פעיל
מישהו יכול להדריך אותי?
כמה המהירות המומלצת?
מה ההבדל בין אינטרנט סיבים לאינטרנט רגיל?

הקוזניצר

משתמש צעיר
כן רק נטפרי בכל אופן אינטרנט קווי פשוט נחושת עולה באזור 100 שח בחודש עם מהירות בדרך כלל 100
זה מהירות מצויינת סיב העלות 150 180 בחודש המהירות היא עד 1000 ואין כמעט בעיות תשתית 1/500

123g

משתמש רשום
לא ממליצה על סיבים אופטים של בזק עם נטפרי

סופרמן

משתמש פעיל
אני בכל אופן לא עושה נטפרי, אני צריך עזרה רק מה ההבדל בין אינטרנט סיבים לרגיל ומה המהירות המומלצת.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא ממליצה על סיבים אופטים של בזק עם נטפרי
יצא עכשיו סיב אופטי נטפרי דרך יוסי תקשורת זה נותן מהירות מטורפת לכל מי שנמצא עכשיו בסיבים בזק אני ממש ממליץ לעבור לסיבים של יוסי תקשורת אין צורך בטכנאי המעבר הוא ללא עלות ובמחירים ממש טובים עוד יותר זול מבזק ברוב המסלולים
מחירון סיבים
1עלות חודשית תשתית + ספק2ראוטר
מהירות3 חודשיםעד 24 חודשיםעד 36 חודשים1שכירות 25 לחודש₪25.00
300₪69.00₪125.00₪135.002עלות משלוח בתשתית בזק ₪49.00
600₪69.00₪129.00₪139.00
1000₪69.00₪135.00₪145.00
מי שמעונין מוזמן לפנות אלי
בהצלחה

סופרמן

משתמש פעיל
יש לי הצעת מחי עם פער די קטן בין מאתיים מגה למאה מגה
השאילה היא אם יש הבדל בינם בשביל מי שצריך אינטרנט רק למייל, סרטונים, אתרי קניות וחדשות, הורדות שירים וכיו"ב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה