מידע שימושי אינטרנט : בעיות ב'סטיק' ועדיפות תשתית בזק

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
לידיעת מי שזקוק לאינטרנט לצורכי עבודה.
בימים אלו ה'סטיקים' של החברות השונות מתנתקים ואינם עומדים בעומס.
(מדובר בעליה דרמטית של השימוש באינטרנט בתקופה זו וללא הכנת תשתית מתאימה).
במיוחד מתרחשות תקלות בשימוש בZOOM.
רק תשתית אינטרנט בבית
עובדת 'כמו שצריך'.

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אבל גם בזה יש לנו אינספור בעיות, התחברנו לבזק עם ספק שלהם מהקומה הכשרה "ספוטנט" סינון נטפרי
וכל הזמן מתנתק!! 2 טכנאי בזק היו פה כבר ולא מצליחים למצוא פתרון.
אני מנסה להשיג נואש את נטפרי, וספוט נט או גם ועד הרבנים לעניני תקשורת אבל אף אחד לא חוזר אלי.
אולי מישהו מכם יודע איך לעזור בזה?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אבל גם בזה יש לנו אינספור בעיות, התחברנו לבזק עם ספק שלהם מהקומה הכשרה "ספוטנט" סינון נטפרי
אני מנסה להשיג נואש את נטפרי, וספוט נט או גם ועד הרבנים לעניני תקשורת אבל אף אחד לא חוזר אלי.
פנו אלי

ישראל ר.

משתמש פעיל
נשמח לחבר אתכם דרכינו "חברת סים כשר" טל 088021818 או במייל ks088021818@ בגימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה