מופעי תרבות "אינטערן" "איבערן"- הצגות באידיש

מצב
הנושא נעול.

ה. מפרוג

משתמש פעיל
בסוף זה יהיה חתיכת אכזבה........ כבר כמה שנים שאין אונטערן עד עכשיו היה רק איבערן שזה לא היה בהשוואה בכלל,
מקווה שהם הולכים לפצות,

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

fraidy1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אגב, צריך לכתוב בכלל הינטערן - מאחורי.
או לפחות אונטערן עם ו' ולא עם י'.
הם באמת כותבים עם ו' ולא עם י':
1679924339659.png

בארא פארק

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
חברים ככל הנראה עכשיו לא הולך להתקיים שידור בארץ!!
אני קצת מכיר את העניינים מבפנים
אני מאמין שאם יהיה לחץ מספיק חזק מהציבור אולי יקרה משהו
זה המייל של חברת ההפקה שעשתה את השידור בארץ ובקשר איתם גם הפעם
תשאלו אותם מה קורה ולמה אין שידור הפעם או אם יש בכלל שידור.
מאמין שאם יהיה לחץ ציבורי גדול יהיה שידור
yokra1000 והממשך ידוע

נערך לאחרונה ב:

לב סגול

משתמש צעיר
צילום מקצועי
חברים ככל הנראה עכשיו לא הולך להתקיים שידור בארץ!!
אני קצת מכיר את העניינים מבפנים
אני מאמין שאם יהיה לחץ מספיק חזק מהציבור אולי יקרה משהו
זה המייל של חברת ההפקה שעשתה את השידור בארץ ובקשר איתם גם הפעם
תשאלו אותם מה קורה ולמה אין שידור הפעם או אם יש בכלל שידור.
מאמין שאם יהיה לחץ ציבורי גדול יהיה שידור
yokra1000 והממשך ידוע
צודק.. אני בעד ובטוחה שעוד הרבה

ה. מפרוג

משתמש פעיל
תוכן לא ראוי
טוב לא דחוף לי החברת הפקה, אוכל לבד לעשות את זה, עדיף שנכתוב מיילים לחברה של אונטערן עצמו שיסכימו,
לא יודעת למי זה קשור לנייהוז... או לווידער השחצן שהוא העורך של הוידיאו... או לפוקס שדוחף את עצמו להנהלה...... יש לבדוק:unsure:

לב סגול

משתמש צעיר
צילום מקצועי
טוב לא דחוף לי החברת הפקה, אוכל לבד לעשות את זה, עדיף שנכתוב מיילים לחברה של אונטערן עצמו שיסכימו,
לא יודעת למי זה קשור לנייהוז... או לווידער השחצן שהוא העורך של הוידיאו... או לפוקס שדוחף את עצמו להנהלה...... יש לבדוק:unsure:
לדעתי לייבי יוכל לעזור אני חושבת שהוא היחצן שלהם סוגשל..

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא ניסית לדבר עם שטיינמץ?
לדעתי הוא הכי יכול לעזור בזה כי הוא מתעסק הרבה עם כל ההפקה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה