כללי אינדיזיין

גלי

משתמש צעיר
אני העמדתי ספר באינדיזיין עכשיו הלקוח רוצה לחצות את הספר ל-2 איך אני חותכת את הספר ל-2 שהם יהיו ב-2 קבצים?
(במקרה זה אני צריכה את החצי השני) .

יוסי

משתמש רשום
אין לי איזה רעיון מיוחד!
אני במקרה זה, שומר עותק ובעותק מוחק את העמודים הלא רצויים!

אבישר

משתמש רשום
למחוק עמודים לא רצויים זו בעיה, כי אם הטקסט משורשר (וזה סביר שהוא משורשר), הוא יתחיל שוב מחדש גם אחרי 100 עמודים שתמחק.
לדעתי, כדאי להכפיל את הקובץ, לעמוד על המילה הראשונה, אחר כך ללכת עד המילה האחרונה שרוצים למחוק ולסמן אותה תוך כדי לחיצה על שיפט. כך יבחר כל הקטע שרוצים למחוק. ואז פשוט צריך לעשוט דליט.
אבל זה כמובן אם הספר הוא טקסט רץ פשוט.
אם יש למישהו רעיון יותר מקצועי, אשמח גם אני להתעדכן.

eshkolit

משתמש רשום
פשוט בשמירה לPDF שאתה עושה תשמור מעמ' עד עמ' את המספור אם אתה צריך שיתחיל מאיזשהוא עמוד באמצע אז יש אפשרות אני לא זוכרת כרגע אני ינסה לברר

יוסי

משתמש רשום
נכתב ע"י אבישר;112612:
למחוק עמודים לא רצויים זו בעיה, כי אם הטקסט משורשר (וזה סביר שהוא משורשר), הוא יתחיל שוב מחדש גם אחרי 100 עמודים שתמחק.
לדעתי, כדאי להכפיל את הקובץ, לעמוד על המילה הראשונה, אחר כך ללכת עד המילה האחרונה שרוצים למחוק ולסמן אותה תוך כדי לחיצה על שיפט. כך יבחר כל הקטע שרוצים למחוק. ואז פשוט צריך לעשוט דליט.
אבל זה כמובן אם הספר הוא טקסט רץ פשוט.
אם יש למישהו רעיון יותר מקצועי, אשמח גם אני להתעדכן.
אכן כן, גם זה צריך להיעשות [נראה לי שכדי למחוק ממקום מסוים עד הסוף, מספיק לעשות Ctrl+ end ולהיפך Ctrl+home]

גלי

משתמש צעיר
תודה רבה על העזרה חשבתי שיש ל"אינדיזיין החכמה" אפשרות פשוטה יותר כמה פשוט זה לחלק את הקובץ ל2 קבצים מעמ' עד עמ'
אנסה לברר עוד כשיתברר לי העביר לכם בעז"ה את המידע...

תג בפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אם הבנתי אז הוא פשוט מאוד
עושים לחיצה ימינה על העמודים שרוצים להעביר
ובוחרים בMOVE PAGES
עושים טשעק על DELETE PAGES וזה הוא
צריכים להיזהר להעתיק גם את המעסטער (גם המעסטער יכולים לעשות כהנ"ל)

שלמה

משתמש מקצוען
לא הבנתי למה לחצות קובץ אינדיזיין חי ל2?
מה זה ה2 חלקים? לפי עמודים? לפי משקל קובץ?
יש סקריפט שנקרא ספליט סטורי, שבו מנתקים שרשור של אמצע הספר ושלום על ישראל.
צריך להיזהר, במספרי עמודים, מספרי הערות?
תחתכו PDF ל2.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה