כללי אינדיזיין: הוספת עמוד דוחקת לי התוכן הצידי

ציפורי

משתמש רשום
יש לי קובץ אינדיזיין מרובה עמודים, מלא בטקסט ובאלמנטים.
כשאני מוסיף באמצע עמוד, כל התוכן שמופיע לי בעמודים הבאים נדחקים הצידה.
מדוע זה קורה?

ציפורי

משתמש רשום
ואותו בעיה מתרחשת גם כאשר אני "מתיר" את העמודים שלא יהיו "עמודים צמודים" (זוגיים).

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם בניתם את הגרפיקה בכפולות - אי אפשר להוסיף עמוד בודד בלי שהכול יתבלבל. הרבה מהאלמנטים מאורגנים על הכפולה ולא על העמוד.
אפשר להוסיף כפולה.

ציפורי

משתמש רשום
נכתב ע"י עפרה;825194:
אם בניתם את הגרפיקה בכפולות - אי אפשר להוסיף עמוד בודד בלי שהכול יתבלבל. הרבה מהאלמנטים מאורגנים על הכפולה ולא על העמוד.
אפשר להוסיף כפולה.

מה זאת אומרת "מאורגנים על הכפולה", האם התכוונת "על הקו המפריד"? כי אין לי אלמנטים על הקו הזה.

ואיך מוסיפים כפולה? אם אני רוצה למשל להוסיף 2 עמודים לפני עמודים 4-5?

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בתפריט הקופץ של חלון העמודים - הוספה-עמודים-
ובחלון שנפתח מגדירים הוסף 2 עמודים לפני עמוד 4.

מאורגנים על הכפולה הכוונה שאלו אוביקטים שהאינדיזיין מזהה אותם לפי המיקום שלהם יחסית לכפולה, לא יחסית לכל עמוד בנפרד. אולי מפני שמשהו מהמסגרת הבלתי נראית שלהם חותך את קו האמצע, או סתם כך, נראה לי שהאינדיזיין לפעמים פשוט מזהה את זה כך בלי סיבה.
(אם מראש בונים את המסמך בבודדים ולא בכפולות, זה לא יקרה).

ציפורי

משתמש רשום
אם יצרתי את הקובץ כעמודים צמודים, אין לי באמת דרך להפריד אותם בלי לבלבל הכל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה