מידע שימושי אין על השבת!!!!!!!!!!! היא מצילה חיים!! סיפור אישי טרי טרי

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני לא מאמינה!
אני בהלם מהאשכול הזה!!
כולי מרוגשת ממש!!
מרגישה זכות וחובה לשתף,
שתבינו את כוחה של השבת
וכמה גדול העסק הזה של תוספת שבת!!

אז ב"ה לפני כחודשיים ילדתי בן בשעה טובה אחרי 6 שנים!! שחיכינו וציפינו
וכשאנחנו אומרים לו שהוא מתנה של שבעס הוא מחייך עם כל הנשמה
ובנוסף אח שלי הגדול שבשבילו פתחתי את המיזם התחתן בשעה טובה ומוצלחת תודה לה'
החתונה היתה ביום שישי וכשהיו שירים של שבת זה השלים את הפאזל

אין אין אין על השבת!!

שבוע שעבר עברתי אירוע רפואי לא פשוט,
הגעתי למצב קיצוני ממש,
חששתי לחיי.

בתוך התהום שהייתי בה דיברתי עם ה', מלך העולם!

אמרתי לו:
אנא ה'!
עשה אותי בריאה!
יש לי ילדים. אני רוצה לגדל אותם!
אנא ממך,
אני מבטיחה 2 דברים
אני אפעל למען השבת הקדושה!
אחזיר את ההגרלות למען כבוד השבת!!!

ואמשיך לדאוג לגבי 2 הניקים האחרונים שזכו וטוענים שלא קיבלו את המגיע להם ביושר
אם לא מבעל העמותה כי אין לי כל כך דרך ליצור איתם קשר הם מאוד עמוסים אז הם הראשונים שיקבלו את המגיע להם מהכספים הראשונים שיצטברו

ואכן, מצבי השתפר להפליא!!!!!
הרגשתי שיש כח עליון שמוציא אותי מעמק הבכה!
אין על האבא הטוב שלנו בעולם!!! אין על המלכה שלנו בעולם השבת!!

התאוששתי במהלך השבוע
ועכשו פתחתי את פרוג כדי לקיים את הבטחתי
לא יודעת בדיוק איך ומה
והנה אני רואה את האשכול הזה!!!! https://www.prog.co.il/threads/מלחמה-על-השבת-כבר-חוזרים.1005321/#post-14164637
ה' שלח את @GRN לפתוח אותו, לכבוד השבת!
והרעיון הוא רעיון אגדי!
ישר כתבתי לה באישי שאני כל כולי מרוגשת ותתקשר אלי
סיפרתי לה והיא היתה בהלם של החיים

והנה אני כאן, תורמת את חלקי
לספר לכם, כמה גדול הדבר הזה
ולעודד אתכם לעשות את החלק שלכם!

כולנו כאן ביחד למען כבוד השבת!
אם כל אחד יתאמץ לעבור דרך הלינקים כאן, נוכל לקיים את ההגרלות למען כבוד השבת!

ואני משתפת את זה לזכויות כל עמ"י שנזכה להכתב ולהחתם לחיים טובים ארוכים ולשלום.

וכן לזכויות אחיות שלי שמחכות לזיווג הגון שלהם בקרוב!!
ולזכות גיסי וגיסתי שמחכים 16 שנים! לילד משלהם
בטוח ה' הטוב יראה את המאמץ וימשיך להראות לנו ישועות ענקיות מאוצר מתנת חינם

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ואוהו, מרגש ממש
תודה על השיתוף

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ואוהו, מרגש ממש
תודה על השיתוף
היה קשה לשתף אבל החלטתי שהשווי עולה על הקושי

ובקשה קטנה שהיא גדולה מי שיכול להקפיץ את האשכול הזה ובעיקר את האשכול
של המיזם ש @GRN פתחה https://www.prog.co.il/threads/מלחמה-על-השבת-כבר-חוזרים.1005321/#post-14164637
על מנת שכולם יראו וישתתפו והשבת הקדושה תביא ישועות לכל עם ישראל בכל מקום שהם
והעיקר הגאולה תבוא ברחמים רבים ובחיבוקים!
אמן

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם אצלנו מקבלים 10 דק' קודם מאז.
לאחרונה קצת התרופף את מחזקת אותנו להמשיך.
יישר כח.

נערך לאחרונה ב:

משקיענית

משתמש פעיל
וואו, מרגש מאד
כולי צמרמורות
גם אני קיבלתי על עצמי להדליק נרות 10 דק לפני שבת
תודה על היוזמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה