שיתוף - לביקורת אין ילד רע!!!!!!!!

חני כהן :)

משתמש מקצוען
"המנהל, אני אומר לך, אני לא יכול", המורה חיים בוזגלו מח'2 חסם את דרכו רגע לפני שיצא משער בית הספר "הילד
הזה - שמואל נוימן אין, אין, הוא גומר אותי".

"תראה", המנהל הניח יד כבדה על כתפו. "אין דבר כזה ילד רע. יש ילד שרע לו. אני סומך עלייך שתמצא את הדרכים הנכונות להתמודד מולו".

"אבל איך? הרב? אני אומר לך זה לא אפשרי. הוא גורר אחריו את כל הכיתה. הנה, רק אתמול הוא הניח לי מקק על הכיסא, ואתה לא רוצה לשמוע מה היה בשבוע שעבר. שפך את כל הפח על הרצפה, כתב באותיות גדולות הפח נשבר והאוכל נמלט -".

"חיים", קטע אותו המנהל. "יהיה טוב. תזכור: אין ילד רע. יש ילד שרע לו".

"חיים, מה תרצה להביא לישיבת המורים?", שאל אותו הרשביץ מח'2 "אתה יודע, אנחנו הולכים על הכיוון של ארוחת ערב. סלטים, גבינות וכו'... מה אתה אומר אולי חד פעמי?"

"לא, לא, לא, לא איך אתה מעז להציע דבר כזה?"

"סליחה לא התכוונתי. אוקי, אז תביא ביצים קשות. לא קלופות כמובן", קרץ בעינו השמאלית.

הם ישבו סביב השולחן העגול.

אליהו מא'1 הוציא את השתייה, שלמה מב'4 פיזר את הצלחות, יענקי מג'2 סידר את הגבינות.

כשהכל היה ערוך, הניח חיים את הקערה הגדולה על השולחן.

"מה זה????", תמהו כולם לנוכח העיסה הצהובה והדביקה.

"חיים, לא היית אמור להביא ביצים קשות?", אמר המנהל במבט מוכיח.

"הייתי אמור", הוא חייך בעונג. "אבל אז אמרתי: אין דבר כזה ביצה קשה. יש ביצה שקשה לה אז החלטתי ללכת על הכיוון של חביתות".

"ומה זה האדום האדום הזה שם בפנים", עינו של יענקי מג'2 כמעט יצאו ממקומם.

"אה, אתה מתכוון למדבוחה? האמת, אמרתי לסימה שהצד האשכנזי פחות יאהב את העניין של החריף, אבל היא אמרה

שאין דבר כזה אוכל חריף. יש בן אדם שחריף לו".

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

משתמש מקצוען
דבר ראשון זה מיוחד.
דבר שני - זה קטע נורא משעשע!!! אהבתי נורא.
או שאני המוזרה שלא הבנתי מה מרגש? החבאת פה משהו?
תודה, גם אני לא הבנתי מה מרגש בזה... אבל היו 2 שסיימנו שכוייח אז אמרתי לעצמי חייב להסתתר פה משהו,
אני עדיין מנסה לרדת לסוף דעתו של המשורר... ניראלי שיש לי כייוון צריכה לישון על זה לילה

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מרגש מאוד!! הוזלתי דמעה שרותח לה...
עולם עתידני ורוד ומפתיע.
בו יכול להיקרא המורה בכיתה ח' חיים בוזגלו, ויהיה לו תלמיד בשם שמואל נוימן....
וואלה, דווקא על זה לא חשבתי... ;)
באמת ימות המשיח...

משתמש מקצוען
מרגש מאוד!! הוזלתי דמעה שרותח לה...
עולם עתידני ורוד ומפתיע.
בו יכול להיקרא המורה בכיתה ח' חיים בוזגלו, ויהיה לו תלמיד בשם שמואל נוימן....
היי, בלי להגזים. אני מכירה כמה כאלו...

וחוץ מזה: אין מורה גזען. יש מורה שגזעי לו!!!!

זהו, החלטתי ביקשתם קטע מרגש אני הולכת לכתוב על גזענות...

משתמש מקצוען
או שאני המוזרה שלא הבנתי מה מרגש? החבאת פה משהו?
אני עדיין מנסה לרדת לסוף דעתו של המשורר... ניראלי שיש לי כייוון צריכה לישון על זה לילה
ניראלי שמה שמסתתר כאן זה שאין דבר כזה באמת אוכל חריף. אותו מאכל מישהו אחד יכול להישרף ממנו עד שתצא אש מאוזניו, בעוד שהשני מתענג על כל רגע.

אותו רעיון כביכול לגבי הילד, שבמקום שהמנהל ינסה לעזור לו איך להתמודד עם אותו הילד הוא מתחמק בתירוץ הזה של אין ילד רע. והחביתות החריפות הינם נקמת המורה שמעבירות את אותו המסר...

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
את כותבת מקסים וקולח
מחכה לקרוא קטעים נוספים
תייגי אותי!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה