עזרה אימות חשבון גוגל בשיחה קולית

אלי7:)

משתמש מקצוען
בעבר שחזרתי סיסמה/נכנסתי ממחשב חדש באופן זה וכעת אני לא מצליחה, כלומר מציעה לי רק הודעת SMS שאין לי. יש מש לעשות בנידון?
תודה רבה

הגרפולוגית

משתמש פעיל
גם לנו זה קרה
ואמרו לנו לנייד את הקו לחברת גולן טלקום
ושם באופן לא רשמי יש אפשרות חד פעמית לקבלת S.M.S
לא רוצה לקחת אחריות- אבל תבררו.

צחיאל

משתמש מקצוען
אני רוצה להחליף מספר טלפון במייל והם דורשים ממני SMS
יש לי מה לעשות?

אבאבאבא

משתמש פעיל
בפעם הזאת איכשהו תסתדרו,
אבל להבא עצה,
תכנסו בהגדרות אבטחה ותעשו שיהיה אימייל נוסף בתור אימייל אבטחה,ויותר לא יבקשו טלפון אלא את אימייל האבטחה

אלי7:)

משתמש מקצוען
תודה רבה כולכם!
בסופות של דבר נזכרתי בסיסמה חסרתי אות אחת
תודה על העצות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה