שיתוף - לביקורת אימה בחצות הלילה

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הוא שכב וידיו על ראשו, מנסה לסדר את מחשבותיו, הוא צריך להיות בכוננות.

כשאביו אחז בידו והבטיח שהכול יהיה בסדר, הוא ידע שזו רק משאלה. עכשיו אביו לידו, שוכב כבול עץ. נטול חיים.

קולות הנפץ שככו, עתה הוא שומע פסיעות כבדות, צעקות מקפיאות, אנשים רצים, דברים מתנפצים.

נהמה חייתית מתגלגלת גרמה לנשימתו לעצור. הוא ידע שבגן המלכים הסמוך ישנו אריה פרא, אך זה היה קרוב מדי.

כמה מרושע צריך להיות כדי לשחרר אריה רעב ולא מבוית. הפסיעות מרעידות את קירות העץ, הוא מתקרב.

הוא מנסה להיות רואה ואינו נראה, מתכווץ, לא נושם. נשימותיו של האריה קרובות, אולי הוא מרחרח את אבא.

הוא מתקרב אליו, הוא יכול להרגיש את פעימות ליבו המשחר לטרף, ריח עז של מוות נודף ממנו.

הוא רצה לזעוק לעזרה אבל לא יצאו לו מילים, רק צעקה ארוכה, קולו נשנק.

התעוררתי בבהלה. "מה יש לך מתוק שלי?" שאלתי אותו, "אתה לא רוצה לישון בסוכה?"

נערך לאחרונה ב:

אריאל לוי

אתרים מהעתיד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
יפה!
אני חושב שהפאנץ' הזה של 'התעוררתי' קצת יותר מידי לעוס....

אריאל לוי

אתרים מהעתיד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מעורר הזדהות...
(אתמול פיזרתי "חומר שקוף ובלתי נראה לגירוש אריות" ליד החלון ובכניסה לחדר שבו ישן הבן הקטן שלי. אין לי מושג איך הוא הצליח לישון לילה אחד בסוכה עצמה במיוחד ששם יש באמת אריות קטנים וחתוליים, אבל אולי זו הסיבה שהוא רצה בזה רק לילה אחד ולא יותר...)

בקשר להערה של @אריאל לוי - אמנם הפאנץ' הוא שמישהו אחר התעורר, אבל אולי זה בכל-זאת מעט לעוס...

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אבל אולי זה בכל-זאת מעט לעוס...
אז ככה-
התעוררתי בבהלה. "מה יש לך מתוק שלי?" שאלתי אותו, "אתה לא רוצה לישון בסוכה?"
"אבא התעורר", ספק את כפיו בבהלה, "זה אומר שהוא לעוס..."

ולעניינינו כך היה מעשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה