עזרה איך רושמים יבוא ויצוא

chiclook

משתמש פעיל
כל השנה אני רושמת לבד את ההכנסות והוצאות בספר תשלומים ותקבולים והמנהלת חשבונות רק משדרת לי אותם בסוף שנה.
השנה עשיתי כמה פעמים ייבוא וייצוא ולא רשמתי כלום.
עכשיו היא אומרת לי את חייבת למלא בספר את כל היבוא והיצוא כי הלא זה רשום ברשויות
אבל אין לה זמן להראות לי איך לעשות את זה.
היא טוענת שעכשיו סוף שנה היא עמוסה ולי היא לא חייבת למלא את הספר רק לשדר.
מדובר בערך ב60000 ש"ח זה מאד משמעותי לי כי אם היתה לי הוצאה כזו גדולה אני יכולה להכניס על החשבון הרבה חשבוניות לשנה זו שעדיין לא הוצאתי ומצד שיני לא רוצה להכנס לחבות מס על חשבוניות שאוציא סתם ואני יכולה להעביר אותם לשנה הבאה.
אשמח מאד אם מישהו יוכל לעזור לי להראות לי איך רושמים את החשבוניות האלו בספר תשלומים תקבולים כדי שלא אטעה.
כמובן בתשלום
ותודה מראש
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תילתן

משתמש סופר מקצוען
רישום ורשומון זה דברים שונים
אבל תמתין לבעל מקצוע שיעזור לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה