עזרה איך קוראים לסוג הדף של ספרוני ילדים?

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני רוצה לשלוח להדפסה ספרונים של סיפורי ילדים שכתבתי, אבל אני לא יודעת איך קוראים לסוג הדף.
כוונתי לספרונים כמו "אלי לומד להיזהר" וכו'.
מישהו יכול לעזור לי?
לחלופין - איזה סוג דף יהיה הכי זול בשביל ספרון כזה, אבל שעדיין יראה "מכובד" ומתאים לידיים קטנות?
תודה!

אפרוח מבושל

משתמש מקצוען
הספרוני למינציה הכי זולים. מה שכן, הם לא באמת עמידים.
אם את רוצה משהו שיחזיק מעמד הוא יהיה יקר

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
הספרוני למינציה הכי זולים. מה שכן, הם לא באמת עמידים.
אם את רוצה משהו שיחזיק מעמד הוא יהיה יקר
כך קוראים לזה? דף למינציה?
וכן, אני יודעת שזה לא הספר הכי עמיד שיש, אבל כרגע אני מוכנה להסתפק בזה...

אפרוח מבושל

משתמש מקצוען
נראה לי.
מה שכן, את יכולה להראות ספרון לבית הדפוס ולהגיד להם: "כזה דף אני רוצה" או "הדף הסטנדרטי של ספרוני ילדים". הם אמורים לדעת מה הכוונה.
מקסימום תבקשי לראות לפני הדפסה, שבטוח זה יהיה זה.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נראה לי.
מה שכן, את יכולה להראות ספרון לבית הדפוס ולהגיד להם: "כזה דף אני רוצה" או "הדף הסטנדרטי של ספרוני ילדים". הם אמורים לדעת מה הכוונה.
מקסימום תבקשי לראות לפני הדפסה, שבטוח זה יהיה זה.
אני רוצה לשלוח לבתי דפוס במייל בקשות להצעות מחיר, ולהגיע לשם רק פעם אחת, כדי לאסוף את הספרים המודפסים...

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אני רוצה לשלוח לבתי דפוס במייל בקשות להצעות מחיר, ולהגיע לשם רק פעם אחת, כדי לאסוף את הספרים המודפסים...
נראה לי שעדיף לעשות ניסיון,
לראות איך יוצא, ואז להדפיס כמות גדולה.
(הרבה פעמים יכולה להיות טעות קטנטנה,
בכריכה או בפנים, וגם הנראות לא תמיד דומה
למה שחשבנו)
(יש בתי דפוס שמאפשרים הדפסה של כמות קטנה,
צריך לברר)
לכל הפחות כדאי שתראי דוגמה, של ספר דומה.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נראה לי שעדיף לעשות ניסיון,
לראות איך יוצא, ואז להדפיס כמות גדולה.
בכל מקרה אני מתכוונת כרגע להדפיס רק מעט עותקים, כדי לראות אם אני בכלל מצליחה למכור...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה