דרוש מידע איך עושים שהודעות מכתובת מייל מסויימת יועברו לתיקיה בג'מייל מוגדרת מראש

ממוקד

משתמש מקצוען
אני מעוניין שהודעות מכתובת מסויימת יגיעו לתיקיה מסויימת ולא לדואר נכנס הרגיל
אשמח לקבל מידע בנושא
תודה מראש

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ללחוץ על החיפוש בג'ימייל, יש חץ בשמאל, ללחוץ עליו.
ואז מגדירים מאיזה כתובת מייל, או אילו מילים כוללות, ואז ללחוץ למטה על 'מסנן חדש'.
שם מגדירים תווית חדשה, שאליה יעברו כל ההודעות.

אם לא הובן - אשלח צילומסך בשמחה :)

ממוקד

משתמש מקצוען
ללחוץ על החיפוש בג'ימייל, יש חץ בשמאל, ללחוץ עליו.
ואז מגדירים מאיזה כתובת מייל, או אילו מילים כוללות, ואז ללחוץ למטה על 'מסנן חדש'.
שם מגדירים תווית חדשה, שאליה יעברו כל ההודעות.

אם לא הובן - אשלח צילומסך בשמחה :)
תודה רבה
יש במסנן הזה הרבה אפשרויות אבל אני לא מצליח לעשות שיועבר לתיקיה מסוימת.
כמו כן אני מעוניין שהודעות מכתובות מסויימות יועברו באופן קבוע ל"רשתות חברתיות" וגם זה אין שם
תודה מראש

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לרשתות חברתיות - הרבה יותר פשוט:
גוררים שיחה אחת שעונה על הקריטריונים, ומיד מופיעה שאלה האם להעביר את כל המיילים מXXX לרשתות חברתיות.

לגבי המסננים - בעמוד הראשון של המסנן, כותבים ב'מאת' את הכתובת הרצויה, בעמוד השני - 'החל תוית' - ואז בוחרים את שם התיקיה, או יוצרים תוית חדשה, ושומרים.

ממוקד

משתמש מקצוען
לגבי רשתות חברתיות אז אני תמיד מסמן שיועבר תמיד לרשתות חברתיות וזה שוב פעם מגיע לדואר נכנס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה